Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19681969197019711972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tartekin

Kebapçının aklı hala Vida da kalmış..ne Beşiktaş korkusu imiş..uyanıkken bile bırakmıyor adamı..genç kız rüyası gibi  

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Valla ben tedirgin olmaya başladım. Bir tane gsli arkadaş bizim bölüme gelmemiş. Acaba başlarına bir şey mi geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vc1903 kullanıcısına yanıt

Maç sonu,Ankara adından dolayı en azından Türkiye karmasına yenildik sanan yabancı oyuncular varmış diye rivayet ediyorlar. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆  Oğlum önce siz Ankaragücü nün yedeklerini yeninde sonra konuşun ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Maç sonu,Ankara adından dolayı en azından Türkiye karmasına yenildik sanan yabancı oyuncular varmış diye rivayet ediyorlar.   Oğlum önce siz Ankaragücü nün yedeklerini yeninde sonra konuşun  

Lig 21'cisine karşı da bu hale gelmezsin ama ya ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

Bir de şu var ki..son aldığım bir haftalık uzaklaştırmada neden bile belirtmedi admin kardeşler ki, nedenmiş niçinmiş bilip de kendimizi savunalım..Öyle deli dumrul gibi ceza kesiyorlar işte ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 sahipsiz kaldı burası iyice ..7/24 bir admin şart

• quote:

Orijinalden alıntı: tnevel92

Valla ben tedirgin olmaya başladım. Bir tane gsli arkadaş bizim bölüme gelmemiş. Acaba başlarına bir şey mi geldi.

Lig sonuncusuna yenilince gelemezler.

Malatya maçında da yoktular ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

Omo yiirmy bır degil omo ondohuz..hemi de bir maçı ehsik..rakipler çoh sert oynuyor..dürseğimize baş sohtular..Adalet isteyrük adalet isteyrük..daha çok sucuh ehmek..padişahım çok yaşa ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Bi de bizlere kek maçları yenersiniz tabi zor fikstüre giriyorsunuz görücez bakalım diyorlardı sonra napıcaksınız falan derken gidip lig sonuncusuna madara oldular ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Beyler Forumu eski günlerine getirdiniz, teşekkürler.

Safları sık tutun, zorlu düzlüğe girdik.

• Abdürrahimin hali neydi öyle ya
    Gören de melek sanacak
    Çevirdiği karanlık işleri siyasete yanaşmalarını bilmiyoruz sanki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnevel92

Valla ben tedirgin olmaya başladım. Bir tane gsli arkadaş bizim bölüme gelmemiş. Acaba başlarına bir şey mi geldi.
    Adalet arıyorlardır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dirsege kafa atan oyuncu futboldan men edilmeli..

• bu arada ben söyledikleri gibi hakemlerin bizi yeterince kolladığını düşünmüyorum. biraz daha kollamaları lazım böyle tam istediğim seviyede değil.

• https://www.transfermarkt.com.tr/miguel-figueira/profil/spieler/596527

https://www.youtube.com/watch?v=g3ZK2BBQZZw&feature=youtu.be

sondaki gol falan size birini anımsattı mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 4 Mart 2021; 10:59:38 >

• Hakem bir maç olsun adaletli yönetmeye çalıştığı için çıkan tantanaya bak. Onda bile Gedson’un kırmızısını vermedi. Bu kadar arsız olunmaz şimdi de Serdar Tatlı’nın istifasını talep etmişler.

Sezen Aksu’nun da dediği gibi şinanay yavrum.

• Mıstık geçen hafta alması gereken kırmızıyı bu hafta aldı.

Gedson pozisyonu 2 kere kırmızı.

Ama hakemler Beşiktaş'ı üzmesin.

Anlatın heyecanlı oluyor.

• Bu nedir? Çok yazık.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

Bu nedir? Çok yazık.

Bunlar Mete Kalkavan'a kartal pençesi yapan şahıslar.

Fotomaç aspor hepsi holigan şekilde gsli. Sızlanmanın başka şekli işte.

Yine bunlar avrupada 0-1 lik real psg mağlubiyetlerine utanmasa sevinç haberi atacak zihniyetteler.

Beterin beteri olsunlar. Çıldırsınlar çok keyifli.

• Düşünüyorum da şu oynadığımız futbol ile gs,fb'nin sahip olduğu gibi lobimiz de olsa arkamızda sanırım her sene +20 farkla şampiyon oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lafügüzaf. -- 4 Mart 2021; 11:47:17 >
  • 
Sayfa: önceki 19681969197019711972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.