Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13201321132213231324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Nskala yok ki kadroda.

O zaman güzel. Deplasmanda Rıdvan iyidir  

• Ighalo'nun pek fayda vereceğini düşünmüyorum, Hulk yatmaya gelmeyecekse iş yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk kez saat 4 te maç yapacağız bu sene sanırım.

Sergen hocam aylardır kanser etmeden maç izletiyor :)))))

buda onlardan biri olsun inşallah.

bol gollü maç bekliyorum . 4-1 / 4-2 yeneriz gibi geliyor.

• Hatay gs maçlarından sonra çok çok rahatım şu maçtan da.

Takım artık kazanmaya alıştı.

Aboubakar ve Larin boş geçmez bugün de  

• Ya şu Musa gelsin ben başka bir şey istemem.

Sağ açık sol açık forvet her yerde oynuyor ve felaket hızlı. Nkodou'dan bile hızlı.

Hızlı ve zeka seviyesi yüksek adam her türlü iş yapar bu ligde.

Son vuruşları da iyi herifin. Hadi kop gel be Musa.

• Hulk inşallah gelmez
    Hala Porto da ki gibi oynarsa şampiyon oluruz diyen var. Porto zamanlarının üzerinden tam 10 YIL GEÇMİŞ! 10 YIL!!
    Bu adamı zamanın da Chelsea isterken para için Zenit e gitmiş bir adam. Son bir vurgun yapmak istediği bariz ortada

• Bugün inşallah bi kaza yaşamayız da devre arasına 2 de 2 yaparak moralli gireriz.

Son 25 senede gs ın, fener ve bize göre en büyük artısı kötü dönemlerinde bile anadolu takımlarını rahat yenip bi şekilde şampiyonluk yarışına tutunuyolar bana göre gs ın fenerbahçe ve bize göre daha fazla şampiyon olmasının en büyük sebebi bu.

Hem fenerin hemde bizim en formda zamanda bile hangi anadolu takımına ne zaman takılacağı belli olmuyo ve şampiyonuda genelde bu maçlarda alınan veya kaybedilen puanlar belirliyor çok dikkatli olup bu çizgimizi bozmadan devam etmemiz gerekiyo.
  • Antalya maçına kadar İstanbul'dayız.

Araya bir kupa maçı girmiş ama yine lig ortalaması takımlar ile.

Bazı camiaların fikstürü çok fena o aralar.

İlk yarıdaki saçma takımlara puan bırakmasak çok felaket rahat durumda olacaktık şu sıra.

Karagümrüğü yeneriz, akşama da sivas galip  

• Aboubakar bizden gittikten sonra Porto'da Marega ile beraber muhteşem top oynuyolardı.

Sonra nazar değdi Abou sakatlandı tabii

Ahmed Musa gelse bizim takım çok ilginç birşeye dönüşebilir :))))

• Ahmed Musa FIFA 15 zamaniydi sanirim efsaneydi herkes o sayede tanidi adami gercek hayatta o kadar iyi degildi zaten.Hic yoktan iyidir gelsin, Hulk i da isterim ben dunyanin en guclu oyuncusu Aboubakardan bile guclu. Yani cidden o adam otobil fln itebilir park halindeki, Hulk kadar guclu oyuncu dunyada yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Naganzo

Aboubakar bizden gittikten sonra Porto'da Marega ile beraber muhteşem top oynuyolardı.

Sonra nazar değdi Abou sakatlandı tabii

Ahmed Musa gelse bizim takım çok ilginç birşeye dönüşebilir :))))

Hele birde yabancılar ile iyi anlaşır ise eyvah eyvah  

• quote:

Orijinalden alıntı: Treze17

Ighalo'nun pek fayda vereceğini düşünmüyorum, Hulk yatmaya gelmeyecekse iş yapar

Super League mac: 94 gol: 49 assist: 37

pek yatacagini zannetmiyorum. adam fiziken yatamaz :D

• Şu K.Gümrük maçı normal bir stadyumda oynansa büyük ihtimal kazanırız diye düşünüyordum ama Olimpiyat biraz şans işi. Çok atletik bir takım değil rakip ama ayağa paslarla hızlı çıkabilen bir takım. Uzun topları da düzgün atabilen oyuncuları var. Çok katı kapanırlarsa sıkıntı yaşatabilirler bize. Umarım rahat bir galibiyet alırız.

• İghalo kaza bela yanlışlıkla gelirse ki ihtimal %1 çok kötü şeyler olur.

• Orta alanda önceki hafta kim sonradan girip etkin olsa sonraki maç 11 başlıyordu.Böyle döngümüz var aylardır.Mensah Pazar günü etkili oldu bu sefer 11 çıkıyor.Bu maç Mensah etkisiz Ozi sonradan girer etkili olur bir sonraki maç Ozi 11 başlar

Hocanın işi zor doğrusu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadro belli mi kadro. Saha nasıl beyler mobil zor oluyor takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vc1903 -- 21 Ocak 2021; 14:55:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Orta alanda önceki hafta kim sonradan girip etkin olsa sonraki maç 11 başlıyordu.Böyle döngümüz var aylardır.Mensah Pazar günü etkili oldu bu sefer 11 çıkıyor.Bu maç Mensah etkisiz Ozi sonradan girer etkili olur bir sonraki maç Ozi 11 başlar

Hocanın işi zor doğrusu

Giren çıkan küsmesin katkı versin gayet güzel bir döngü  

• Montero'yu kesmemiş, güzel haber. Ghezzal yerine N'koudu, Oğuzhan yerine Mensah ile başlıyoruz - gerisi GS maçı ilk 11'i.  

• vc1903 kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok tabi ama istikrar olmuyor.O kötü.Diğer rotasyona girememiş oyuncuları sayarsak şöyle gerçekten taş gibi orta saha izlememize 2-3 ay falan var herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13201321132213231324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.