Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12251226122712281229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-400988AF7

welinton oyun kuruyor ama rakip takıma 

welinton futbola yeni bi kavram getirdi hocam. oyun kuramayıcı  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Rizeliler yere yatmayacak artık. Her gol şifa niyetine.

Topu diken adam nasıl sedye istedi. Şimdi hiçbir şeyi kalmadı  

• Montero daha ne yapsın, derbide kesinlikle sahada olmalı. Oğuzhan, nskala ve mensah üçlüsü sahada olursa şimdiden geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Yahu şu Sergen hoca ile uğraşmaktan vazgeçin artık. Adam 10 maçta 8 galibiyet aldırmış, leş kadroyu lider götürüyor hala eleştiri. Bazı üyeler var, atmaca gibi Beşiktaş takılsın da, Sergen eleştirsem, oyuncu eleştirsem diye bekliyor.

Son 23 günde 7. maçı oynuyoruz.

Son 14 maç 11G 1B 1M almış hocayı yerden yere vurmak yakışmıyor size.

Atılan gol yenilen gol de ekleyelim.

Gol ortalaması 2.2

2020'nin açık ara en çok puan toplayan hocası olması ayrı bir parantez.

• Montero aman ha lazımsın bize.

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Atılan gol yenilen gol de ekleyelim.

Gol ortalaması 2.2

2020'nin açık ara en çok puan toplayan hocası olması ayrı bir parantez.

Alıntıları Göster

Adam o istatistiklere bakmak ile uğraşmıyor. Aklı fikri, Wellinton, Nskala. Başka birşey bilmiyor. İlk haftalarda yalama olmuş takım son 8 maçta 2 gol yedi ama hala eleştiri. Bunların ben Beşiktaş taraftarı falan olduğunu düşünmüyorum zaten.

• tam buna benzer bir mesaj atıyordum.

iyiki geçen bir berabere kaldık o günden beri yok adem yok hasiç diye diye Sergen'e saldırıp duruyolar.

Adem'i satın aldığımızdan beri oynadığı 1 maç hatırlayan var mı? K. Emrah suratından başka bişeyini hatırlamıyorum ben.

yenilsek Sergen'i asacaksınız herhalde haftalardır sesiniz çıkmıyordu başladınız yine Sergen aşağı Sergen yukarı.

• quote:

Yahu şu Sergen hoca ile uğraşmaktan vazgeçin artık. Adam 10 maçta 8 galibiyet aldırmış, leş kadroyu lider götürüyor hala eleştiri. Bazı üyeler var, atmaca gibi Beşiktaş takılsın da, Sergen eleştirsem, oyuncu eleştirsem diye bekliyor.

Son 23 günde 7. maçı oynuyoruz.

Son 14 maç 11G 1B 1M almış hocayı yerden yere vurmak yakışmıyor size.

Şu kadro leş muhabbetini bırakın artık. Rosier Rıdvan Josef Ghezzal Larin Aboubakar bu oyuncular her takımda 11 oynar. Vida-Montero da lig için yeterli stoperler. Kaleci ve 10 numara dışında bu takım gayet iyi.

• Larin 7 günde 5 tane gol attı Rize'ye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O tiplere ne desen boş. Maç başlıyor eleştiriler başlıyor. Abi bu takımla daha iyisini yapacak varsa geçsin başına. Ona salla buna salla. Larin 50 gol atsa yine yaranamaz bunlara misal.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih2085

Şu kadro leş muhabbetini bırakın artık. Rosier Rıdvan Josef Ghezzal Larin Aboubakar bu oyuncular her takımda 11 oynar. Vida-Montero da lig için yeterli stoperler. Kaleci ve 10 numara dışında bu takım gayet iyi.

Alıntıları Göster

Kadro leş değil yorumlar leş.

• vc1903 kullanıcısına yanıt

hani avcı guardiola falan olmaya çalışıyordu ya sergen simeone olmuş bile atletico madrid gibi kanser edip yeniyoruz takımları.

• MONTERO MONTERO MONTERO MONTERO MONTERO

OYNATIN VE BONSERVİSİNİ ALIN ŞU ADAMIN

• Aman ne güzel oldu, hem uzamadı hem de turu biz geçtik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Naganzo

tam buna benzer bir mesaj atıyordum.

iyiki geçen bir berabere kaldık o günden beri yok adem yok hasiç diye diye Sergen'e saldırıp duruyolar.

Adem'i satın aldığımızdan beri oynadığı 1 maç hatırlayan var mı? K. Emrah suratından başka bişeyini hatırlamıyorum ben.

yenilsek Sergen'i asacaksınız herhalde haftalardır sesiniz çıkmıyordu başladınız yine Sergen aşağı Sergen yukarı.

Hala forumda aklı başında, gerçek taraftarları görmek güzel. Yoksa buraları çekilmez olacak.

• quote:

Adam o istatistiklere bakmak ile uğraşmıyor. Aklı fikri, Wellinton, Nskala. Başka birşey bilmiyor. İlk haftalarda yalama olmuş takım son 8 maçta 2 gol yedi ama hala eleştiri. Bunların ben Beşiktaş taraftarı falan olduğunu düşünmüyorum zaten.

Alıntıları Göster

Ben normalde renkli bile engellemem. Ama suyunu çıkardı. İlk blok yiyen eleman olacak herhalde.

Welinton aşağı nsakala yukarı.  

• Larin

• Welinton aslında stoıper değil ön liberö oynatacan önden gelen mi yolla içinden geçsin yerli pepe.

• Utku bence ersinden daha çok güven veriyor. 2 maç kaledeyken iyiydi bence ama sonra nedense ersine verdi kaleyi.

• 
Sayfa: önceki 12251226122712281229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.