Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1029. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10271028102910301031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Necip'le gerçek hayatta tanışıyor olmayı isterdim. Tam bir troll ya. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Necip'i Harun Can mı dublajlamış? Böyle değildi bu çocuğun sesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Necip'i Harun Can mı dublajlamış? Böyle değildi bu çocuğun sesi.

Deadpool abi resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Necip'i Harun Can mı dublajlamış? Böyle değildi bu çocuğun sesi.

Dmkfkskfmfmfmc

• 2021 Beşiktaşımızın yılı olsun 💪🏻mutlu seneler
  • Kulübün YouTube sayfası böyle devam eder inşallah çok iyi işler ya

Asıl akşam Sergen hocanın soru cevaplarını bekliyorum hahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Rıdvan'dan bir şey olmaz diyen çok bilmiş bir hocs vardı. Nerelerde o? Demek ki böyle hocalar yüzünden gençler forma şansı bulamıyor!

B12 lisanslı mourinho’nun uzaktan amcaoğlunu diyorsun, Rıdvan tutunca kaçtı gitti

• Yönetim Dorukhan’ın maaş talebini duymuştur;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orox -- 31 Aralık 2020; 19:9:36 >
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt

Jamaika'da kahkaha attım. Allah seni bildiği gibi yapsın N'sakala ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fabrice -- 31 Aralık 2020; 19:53:39 >
  • Sergen hoca , renkli ekranlıların anlayacağı dilden konuşuyor. Ve bu da onların çok zoruna gidiyor. Gerekirse Algının kralını yapar. Sergen hocanın zekası onları aşar.

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Çok iyi :)
  • Nice mutlu senelere büyük beşiktaşlılar 🦅
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Dmkfkskfmfmfmc

Alıntıları Göster

Why smile?

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• Erken falan diyeceksiniz belki ama ben şampiyonluk havasina girmiş bulundum. Fatih Terim faktoruyle GS puanlari topladi sevmeyebilirsiniz ama buyuk hoca şuan lider olmalari hoca faktoru.Devre arasi transfer zordur iyi transfer yapamazlarsa Fatih Terim bile o kadroyu şampiyon yapamaz.FT'yi övduk ama puan topladiği için övdum. Sergen yalçinin yaptiği daha buyuk bir olay.

Paok maçi zamani Welinton ve Nsakala'nin halini biliyorsunuz onlarin seviyeleri artti.Çöllerde sakatliktan kurtulamayan Josef geldi, dizsiz Aboubakar geldi, verimsiz Ghezzal geldi ama şuan mevkilerinde ligin en iyileri bence.Herkes BJK dar ve kalitesiz kadrosu var diye konuşuyordu bende öyle dusunuyordum ama şuan en kaliteli kadronun bizde olduğunu dusunuyorum. Sergen Yalçin oyunculara değer katti.Şampiyonluk için hava girmemin sebebi takimdaki arkadaşlik çok belli ki oyuncularimizin egosu,kaprisleri yok harika arkadaşlik var gibi duruyor daim olur umarim. Bizi başariya taşiyacak olan bu. 15/16 ve 16/17'da da arkadaşlik yuksekti ama kadro kalitemiz çok iyiydi ama bu seneki o kolej havasi denen şey çok ayri geliyor bana inşallah Şampiyon olacağiz 2021'den tek beklentim budur herkese mutlu yillar.

• Sergen hoca röportajı youtube kanalına düştü. İzlemeyen çok şey kaybeder. Medya maymunlarını yerden yere vuruyor canım hocam benim malum kanala aba altından sopa gösteriyor...
  • Youtube kanalı harika işler çıkarıyor

• aslında ben Sergen hocamın soru cevap kısmını biraz daha farklı hayal etmiştim.

Binlerce soru geldi diyolar ama 10 tane soru sormadılar.

Dalga geçmeli sorulara bile Sergen'in cevap vereceğini düşünüyordum ben kendi kendime.

nsakala-welington- rıdvan kaleciler falan bir sürü soru es geçilmiş gibi.

Eskilerden kimi isterdin şuan takıma sorusuna PAscal dedi ben İlhan yada Pascal diyecek diye içimden geçirmiştim :)

olsa harbiden iyi olurdu :)

• Youtube kanalı coştu.

Çok güzel bir sürpriz olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 31 Aralık 2020; 22:2:57 >
  • 
Sayfa: önceki 10271028102910301031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.