Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1968. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19661967196819691970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hoca ..sen de biliyorsun ki hiç bir şey yapmazlar..bu düzen devran böyle kurulmuş ve korunuyor...Adamlar geçen hafta buraya üşüşüp bir sürü hakaret ettiler..neredeydi Beşiktaşlı ?? admin..hakaret mesajları günlerce kalıyor..biz karşılık verince bir hafta ban.. 

• Hayırlı işler.

Bugüne kadar her şey güzel gidiyordu. Gördüğünü çalınca mı kötü oldu.

Umarım bırakır hakemliği. Az canımızı yakmadı bu herif. 1 tane kadrolu gs hakeminden daha kurtuluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Hoca ..sen de biliyorsun ki hiç bir şey yapmazlar..bu düzen devran böyle kurulmuş ve korunuyor...Adamlar geçen hafta buraya üşüşüp bir sürü hakaret ettiler..neredeydi Beşiktaşlı ?? admin..hakaret mesajları günlerce kalıyor..biz karşılık verince bir hafta ban.. 

Kesinlikle muhatap olmayacaksın hocam. Çok yanıt hak ediyor ise üslubu bozmadan cevap vereceksin. Çünkü hep ceza alan biz oluyoruz.

Tinerci kelimesinin normalde cezası 120 gün.

Eleman 1 hafta ile kurtarıyor. Sen oraya gidip 'ağlama' yazsan 15 gün alırsın. O yüzden gerek yok yani.

Ben gidip de adamların bölümüne hayatta yazmam. Hakaret küfür var ise şikayet eder geçerim.

Buraya dadanan holiganları da kaile ciddiye almamak en güzeli. Gerçekten futbol konuşmak isteyen ile her zaman konuşuruz. Kimse ile düşman değiliz sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan-imp

Fener macindada böyle bir hakem sizi bekliyor🙂

İlk yarıda vardı zaten. 10 kişi bıraktılar ama 4 tane attık. Hemen hemen her maç bir penaltımız ekrana bakılıp verilmiyor. Biz alışığız buyursun gelsinler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Bir sürü hakaret küfür içeren mesaj var elimde. Ekran görüntüsü aldım tek tek. Eğer işlem yapılmaz ise direk üst yönetime mail atacağım detaylı.

Bu kadar taraflı olunmaz. Bizim adamlar haybeye yiyor cezaları. Bunlar küfür etse dahi 2 3 gün. Ne güzel dünya ya.

Alıntıları Göster

Bu kısma konu aç. üst yönetim zaman darlığından ilgilenmez zira x mesaj karşısına mevcut kuralıda ekle. Mesajlarını örneklendir...

https://forum.donanimhaber.com/forumla-ilgili-onerileriniz-sorunlariniz--f604

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 4 Mart 2021; 0:51:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Kesinlikle muhatap olmayacaksın hocam. Çok yanıt hak ediyor ise üslubu bozmadan cevap vereceksin. Çünkü hep ceza alan biz oluyoruz.

Tinerci kelimesinin normalde cezası 120 gün.

Eleman 1 hafta ile kurtarıyor. Sen oraya gidip 'ağlama' yazsan 15 gün alırsın. O yüzden gerek yok yani.

Ben gidip de adamların bölümüne hayatta yazmam. Hakaret küfür var ise şikayet eder geçerim.

Buraya dadanan holiganları da kaile ciddiye almamak en güzeli. Gerçekten futbol konuşmak isteyen ile her zaman konuşuruz. Kimse ile düşman değiliz sonuçta.

Alıntıları Göster

Ben seneler sonra dün dayanamayıp iki mesaj yazdım, 10238102831 tane saçma cevap vermişler bana. Hakaretin her türlüsü de mevcut. Ben hakaret falan da etmedim adamlara. Sadece doğruları söyeldim.

Adamlar doğruları duymak ve kendilerine doğruların uygulandığını görmek istemiyorlar.

• TT Arena'da ailesiyle birlikte fotoğrafı olan Deniz Çoban penaltıya penaltı değil, kırmızıya da kırmızı değil demiş :) Bi gücüm olsa alayını sürerim bunların oyununuz batsın diyerekten. Aklımızla alay ediyorlar.

• Deniz, erman ve ahmet bunları geçin zira bunların yönettiği maçlarıda biliyoruz. Bir kırmızı kart pozisyonu oda kısmen tartışılır başkada birşey yok, pardon gs oyuncunun bilek üstü basması var. Bu kadar feryat figan edecek durum yok. Algı yapmaya çalışıyorlar işte açıklaması bu.

Bizim derbi dahil kaç oyuncumuz daha basit nedenlerden atıldı üç cepheden saldırmadık onlar gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 4 Mart 2021; 1:8:22 >
  • GS hakem hatasıyla puan kaybeder inşallah diyordum yine olmadı

• Bugune kadar marcao kac mac cift sari karttan atilmadi? Hic unutmam Belhanda nin Medel e attigi dirsek vardi. Kirmizi verilmemisti bundan daha netti hem de.

Bu seneden konusacak olursak FB bizim maci 11 kisi tamamladi. Daha bir sey soylememe gerek yok :)

Hicbir FB veya GS takimi taraftariyla hakem tartismam. Neler neler oluyor yilda 1 kirmizi gorduler diye aman Allah herkes birlesti komplolari. Biz hakemden gol yedik be biz ne yapalim  

• Bir gs sözlüğünü okuyorum. Shutter Island'daki DiCaprio'nun karakteri gibi bambaşka bir dünyada yaşıyorlar. Kendilerini penaltı ve kırmızı kart olmadığına inandırmışlar. Yıllarca algı yaptılar hala yapıyorlar. Hakemler bu algılara daha da yenilirse yazıklar olsun. Türkiye başlığında ülkeyi falan kötülemişler çekip gitmek lazım bu düzenden diye. Hayal aleminde yaşayan bunlar yıllarca bizim yaşadığımızı yaşasa intihar ederlermiş ya...

• Bir takım GS bu kadar mı algı yapar adamlar top oynadıkları maçta bile gündem yaratıyorlar GS şampiyon olmasında kim olursa olsun
  • Bunların yenilmesinden daha zevkli bir şey varsa o da bizim foruma gelip ağlamalarıdır. Alayı bloklu olduğu için görmüyorum ama alıntılamalarınızdan anlıyorum gözyaşlarını. Şahane ya. Güzel bir uyku çekeyim şimdi de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sergen hoca biraz cigirtkan olmasa besiktasin hakkını göz göre göre yerler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cernobil8423

Sergen hoca biraz cigirtkan olmasa besiktasin hakkını göz göre göre yerler

Sergen resmen ben bu düzeni bozarım diye geldi sonra hepsini üst üste koydu. Anladıkları dilden konuşuyor..Daha çok ağlatacak bunları..

• O değilde Ankaragücü ne koydu be
  • 
Sayfa: önceki 19661967196819691970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.