Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ciganito Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
106.305
Cevap
181
Favori
3.536.856
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      862 Mesaj
      30 Ocak 2018 00:03:09
      Teşekkürler hocam
      |
      |

• Yarbay
      2979 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      N3DV3D11

30 Ocak 2018 00:05:11
      quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Larin ve Love kadroya girerse Negredo'nun artık forma şansı çok zor. Kulübeye demir atabilir.

Quaresma Talisca Adriano Pepe Vagner Love hepsinin dilleri aynı özünde brezilya çetesi vay vay vay.

Portekizce konuşuyor hepsi portekizce brezilyaca benzer hatta aynı.Çete oluşur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N3DV3D11 -- 30 Ocak 2018; 0:6:30 >
      |
      |

La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899
    • Er
      0 Mesaj
      30 Ocak 2018 00:16:07
      katılıyorum ama oynadığı oyundan ötürü değil. evet iyi oynuyorlar ama 1 mağlubiyetle çökmeyecek olmalarının sebebi camia olmaması.

ne yuhalayacak taraftar var

ne yerden yere vuracak basınları var.

nede şampiyonluklarına bile iki çift laf edecek kadar bu takımı düşünen vatandaş var.

ondan adamların kafa rahat. yenilse laf eden yok kazansa laf eden yok.

yahu tudor gönderildi adam ikinciydi sırf büyük maç kazanamadı diye. Biz hangi maçı kazandık GS hariç? Başak, fener, TS hepsi puan kaybı.

bugün gs, fb, bjk hangisi 2 maç üst üste kaybetse ortalık karışır. küfür edilmedik ne hoca ne futbolcu kalır. Pisikolojik olarak bizler başaka göre çok zorlanacağız. 1 mağlubiyet bize 100 etki yapıyorsa başak 2 yapmaz.
      |
      |

kargalar sürüyle, kartallar yalnız uçar.
    • Yüzbaşı
      705 Mesaj
      30 Ocak 2018 00:26:21
      Ibb'nin bu sene kadrosu tecrubeli. Gecen sene Emre ve Adebayor disinda tecrubeli oyuncu yoktu. Simdi bu listeye Arda-G.inler-Elia falan eklendi. Visca daha tecrubelendi. Kisacasi bu yondr eksikleri vardi ve bunu kapattilar. Ayrica 4 haftada Fener-Ts maclari arka arkaya. Ve bizle oynayacaklar. Eger buradan az kayipla veya hic kayip vermeden cikarlarsa isi gotururler.

Bize gelecek olursak, takimsal olarak (2 tane), fikstur ve cl maclari gibi zorluklarimiz var. Takimsal olarak orta saha problemi ve bu yuzden bloklarin arasinin genis kalmasi ve hucum organizasyon cesitliligi yonunden sorunumuz var diyebiliriz.

Fikstur olarak durum belli. 4 haftada Fener-Ts-Ibb maclari var. Kesinlikle buradan 7 puan cikartmamiz sart. Ama bu maclarin arasina zorlu Bayern maclari olacak. Iste dananin kuyrugu bizim icin bu sirada kopacak.

Bursa-Karabuk-Konya maclarindan 9 puan cikartmamiz lazim. 9 puan alirsak bu maclardan, Fener-Ts-IBB maclarina daha rahat girecegimizde bir gercek.

Top artik Senol hoca ve takimda. Gerekli transferlerde yapildi. Oyunumuzu gelistirmemiz sart. Sahsen Love dan Yusuf katkisi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1361 Mesaj
      30 Ocak 2018 00:41:01
      Vagner tam aranan kan adam ligi tanıyor 45 maçta 30 küsür gol atmış daha ne ? Devre arasında kimi alabilirdik başka

Babel etkisi yapacak love.
      |
      |

• Kurmay Yarbay
      1445 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      selates

30 Ocak 2018 00:43:08
      Beşiktaş'ın MLS ekiplerinden Orlando City'den 1 milyon 850 bin Euro karşılığında transfer ettiği Cyle Larin'in lisansının hâlâ çıkmamasının sebebi belli oldu.

Amerika ile Türkiye arasında saat farkının bu gecikmede önemli rol oynadığı öğrenilirken, evrakların bu gece gelmesi halinde lisansın bugün çıkacağı, gecikmesi durumunda çarşamba günü çıkacağı bildirildi.

HABER1903

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selates -- 30 Ocak 2018; 0:44:07 >
      |
      |

• Çavuş
      50 Mesaj
      30 Ocak 2018 00:50:26
      Su basaksehir sampiyon olacak diyenlerde ayri bir alem. Basaksehire sampiyonluk falan kaptiracak takim degiliz biz. Kapasiteleri yetmez. Ölu arda 37 lik emre bizim.yedekler kerim inler mi sampiyon yapacak. Kapasiteleri olsa kupadan avrupadan elenmezler. Tek kylvarda asla avantaj degildir. Her zaman icin dezavantajdir. Yakinda gorecez basaksehiri 2. Lig takimini kuran karabuke 5 atmayla olmuyor bu isler..

• Yüzbaşı
      759 Mesaj
      30 Ocak 2018 00:57:50
      Şenol hocamıza sonuna kadar güveniyorum 5-6 hafta içerisinde liderliği alırız diyorum

• Yarbay
      2056 Mesaj
      30 Ocak 2018 01:43:23
      quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Su basaksehir sampiyon olacak diyenlerde ayri bir alem. Basaksehire sampiyonluk falan kaptiracak takim degiliz biz. Kapasiteleri yetmez. Ölu arda 37 lik emre bizim.yedekler kerim inler mi sampiyon yapacak. Kapasiteleri olsa kupadan avrupadan elenmezler. Tek kylvarda asla avantaj degildir. Her zaman icin dezavantajdir. Yakinda gorecez basaksehiri 2. Lig takimini kuran karabuke 5 atmayla olmuyor bu isler..

Realist olun biraz adamlar gsye de 5 attı bizi de darmaduman etti, mantıklı açıklamalarla neden şampiyon olamayacağını söylesen anlayacağım da 37lik emre ölü arda falan bunlarla olmuyor o işler, sahada oynayan adama bakacaksın ne yapıyor diye.

• Er
      0 Mesaj
      30 Ocak 2018 02:11:18
      şenolun ve tüm takımın Negredoya mobbing yaptığını düşünüyorum.

çok ciddi şekilde dışlıyorlar. bugün şimdi gördüm, yine haberlerde şenol negro yu uyarmış yok geride kalıyormuş da hızlı olmalıymış vs.. hikaye.

Negredo alınırken bence fikretin hatası takımda en çok kazanan konumuna sokmasıdı. 4.350 yerine 3750 fln olsaydı, bence bu sorun olmayacaktı.

işin kötüsü taliscayı çalıştıranın Negro olduğunu kabullenmeyenler var. yazık ya bu çocuğa. valla yazık çok üzülüyorum.
      Umarım sene sonunda güzel şekilde ayrılır çünkü bu takımda şenol olduğu sürece negreyo huzur yok.

Kimse bana onu bunu anlatmasın. Şenol kimleri diriltti forvette, Negredoyu mu diriltemeyecek. Resmen mobbing.

kargalar sürüyle, kartallar yalnız uçar.
    • Er
      9 Mesaj
      30 Ocak 2018 02:26:35
      Yaptığı hareketlerle kanıtlıyor zaten anlatmaya gerek yok.Her maç asistlik pas atıyor.Ama ona kimse pas atmıyor.Bu özelliğinden yararlanacağına adamı kötülüyor.Cenk denen çöpte diretmesi yüzünden ligde bu kadar kötü durumdayız.Abdullah avcının elinde olsa bu adam nasıl yararlanır bu adam oyuncuyu kötülüyor.Madem kötülüyor neden transfere onay verdi anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSuRKaRTaL -- 30 Ocak 2018; 2:28:16 >

• Yarbay
      2979 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      N3DV3D11

30 Ocak 2018 02:29:02
      quote:

Orijinalden alıntı: CeSuRKaRTaL

Yaptığı hareketlerle kanıtlıyor zaten anlatmaya gerek yok.Her maç asistlik pas atıyor.Ama ona kimse pas atmıyor.Bu özelliğinden yararlanacağına adamı kötülüyor.Cenk denen çöpte diretmesi yüzünden ligde bu kadar kötü durumdayız.Abdullah avcının elinde olsa bu adam nasıl yararlanır bu adam oyuncuyu kötülüyor.Madem kötülüyor neden transfere onay verdi anlamış değilim.

Transfere ben karışmıyorum dedi ya ben gelen ne ise onu kullanırım dedi Şenol Beyfendi.
      |
      |

La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899
    • Teğmen
      149 Mesaj
      30 Ocak 2018 03:03:04
      quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Şenol hocamıza sonuna kadar güveniyorum 5-6 hafta içerisinde liderliği alırız diyorum

5-6 hafta sonra liderin 10 puan gerisinde olmayalım da

• Yüzbaşı
      759 Mesaj
      30 Ocak 2018 03:10:47
      quote:

Orijinalden alıntı: fatih2085

quote:

Yeter ki saçma sapan puanlar kaybetmeyelim.

• Teğmen
      149 Mesaj
      30 Ocak 2018 03:14:42
      quote:

quote:

quote:

5 hafta içinde bursa,konya,ts deplasmanları ve içerde fb maçımız var tek kolay maç karabük işimiz gerçekten zor

• Yüzbaşı
      759 Mesaj
      30 Ocak 2018 03:20:06
      quote:

quote:

quote:

quote:

5 hafta içinde bursa,konya,ts deplasmanları ve içerde fb maçımız var tek kolay maç karabük işimiz gerçekten zor

bursa
      karabük
      konya
      fb

4 de 4 yap ts ye sonra bakarız o sıra yerimiz az buz belli olur zaten

• Teğmen
      111 Mesaj
      30 Ocak 2018 06:46:34
      Bursada kolay top oynadıkları yok.konya zor.karabuk zaten kolay.fb maci vodofone arenada ve fb kadrosu cidden kotu yani yeneriz ts berabere kaliris

• Yarbay
      2100 Mesaj
      30 Ocak 2018 07:15:14
      Karabük’ün dün yediği goller tam komedi, amatör takım yemez. Başakşehir iyi oynuyor ama dünkü maç ölçü değil, biz kısa vadede puan kaybetmeyelim yeter

|
      |

"En azından hayattayız bu da bir şey be abi..."
    • Yarbay
      2957 Mesaj
      30 Ocak 2018 07:45:34
      Bu Vagner Love'a verilen para hiç içime sinmedi. Slimani, Chicharito, Babacar vs. derken döne dolaşa jubile hazırlığındaki adama €3.75M para verdik. İleride herhangi bir satış geliri elde edemeyeceimiz bir futbolcu. Bu sene zaten şampiyonluk (bana göre) mümkün değil, CL'de Bayern çıkmış - eldeki kadro devam etseydik. Sene sonu bakardık forvete.

Larin'e de tuttuk €1.85M verdik. Bu ara transfer döneminde bana sürüklendik gibi geliyor, çok akıl karı transferler olmadı. İnşallah her ikisi de ciddi katkı verir de ödenen paraları amorti edip beni yanıltırlar.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      30 Ocak 2018 08:37:01
      quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Bu Vagner Love'a verilen para hiç içime sinmedi. Slimani, Chicharito, Babacar vs. derken döne dolaşa jubile hazırlığındaki adama €3.75M para verdik. İleride herhangi bir satış geliri elde edemeyeceimiz bir futbolcu. Bu sene zaten şampiyonluk (bana göre) mümkün değil, CL'de Bayern çıkmış - eldeki kadro devam etseydik. Sene sonu bakardık forvete.

Larin'e de tuttuk €1.85M verdik. Bu ara transfer döneminde bana sürüklendik gibi geliyor, çok akıl karı transferler olmadı. İnşallah her ikisi de ciddi katkı verir de ödenen paraları amorti edip beni yanıltırlar.

Bu ne sabah sabah

O verdiğin bonservisler günümüz piyasasında para mı? Aldığımız adamların biri zaten ligin gol kralı diğeri de gelecek vaadeden yetenek.

Şampiyon olmamız imkansız he lafa bak! Yaw arkadaş neyin kafası bu. Daha 15 maç var 6 puanlık fark var neresi imkansız?
      |
      |

HızlıCevap

Reklamlar
chat.gen.tr
modasor
türksohbet.net
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.