Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33913392339333943395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla çok net diyorum, Şenol'un yüreği yetmiyor quaresmayı oynatmamaya başka bir açıklaması olamaz. Diyecek bir şey yok moral falan kalmadı yani.
  • Hahahhahahahahahahaha gulmiyim diyorum ama düşmez kalkmaz bir Allah. Burda trolluk yapan kimseye kızma hakkınız yok zamanında siz yaptınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol Güneş'i hep destekledim ama bu mac gerçekten onun eseri, boyle olacaksa gitsin Beşiktaş dan arkadas bu ne ya delireceğim gerçekten

• klasik ligi 3. bitiren bjk geri döndü gs fb geri dönmedi yanlıs tartıyor bazı arkadaşlar

maci izlemedim az önce istatistiklere baktım %72 top oynama diyor 21 şut diyor bu istatistiklerde sadece 1 gol atiyorsan rakibinden 2 gol yiyorsan insan sıfatına sokarak takımı tam bir geri zekalısın demek istiyorum sana beşiktaş güzel oyununa sokayım ligi 3. bitiren beşiktaşta güzel oynuyordu ama bir boka yaramıyordu
  • Lensde bitik oynuyor. Negredonun sahada kalması lazımdı. Yanlış yaptı hoca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allochthonous

Şenol Güneş'i hep destekledim ama bu mac gerçekten onun eseri, boyle olacaksa gitsin Beşiktaş dan arkadas bu ne ya delireceğim gerçekten

Haftalardir soylemekten dilimizde tüy bitti yavas yavas gorucek herkes bu hatalari

• quote:

Orijinalden alıntı: gelincigim

quote:

Orijinalden alıntı: fatih2085

neyse elclasicoya devam bizim berbat futbolumuzu takip edecek halim yok zaten dediğim gibi bu sene şampiyonluk yok deplasmanlarda asla kazanamayız.

Bu bakış açısıyla izleme zaten.

noldu lan
  • Bir tanesi yallah trabzona digeri de yallah cine mi portekize mi nereye giderse gitsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • getirin ordan bir osmanlıspor beşiktaş kardeşim şov yapacak.
  • Sivas'ın kalecisine zaman geçiriyor diye yuklenmeyin dizi çok kötü bir hal almış ama öyle bir çıkışa gerek yoktu geçmiş olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçın adamı Şenol Güneş hepsi kendi eseri.
  • yani arkadaşlar şenol güneş olmasa takımın geleceği yer burası olur zaten

şuan beşiktaş teknik direktörsüz acilen biri lazım bu adamın yerine igor tudor nasıl gönderildiyse şenolunda gitmesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

1-bugünkü puan kaybınız hayırlı olsun.

2-vida muhteşem transfer. hem de bedava.

3-arda gelirse huzurlu giden takımın içine edersiniz benden söylemesi. arda turan karakter olarak inanılmaz yılgın, bitik, iğrenç bir adam. bunu yıllar yılı arda turan hayranı biri olarak söylüyorum. o takım kazan kaldırır sezon sonuna.

komik olan nedir?

puan kaybımız hadi sen kendi grubuna

• Cüneyt Çakır atar birazdan sivasspora

• Cenk 300 milyon avro

Sivas >akhisar>8JK

• getirin ordan bi vardar fenere şov yapacak
  • kafanıza sçm

• Patlıyor 2 senelik balon.Defansta tosic forvette cenk ortasahada oğuzhan gibi anadolu topçularıyla daha nereye kadar gider zannediyordunuz.Kadronun geriye kalanıda +33 yaş:( yaş güle güle şampiyonHoşgeldin müzmin 3.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 23 Aralık 2017; 18:23:25 >
  • hafta içi o bizim güneşimiz.

hafta sonu laz.

ben bir şey demiyorum. :D
  • Memenci diye dalga geçtiğiniz Samet Aybaba bile şu takımla Şenol'u ağlatıyor. Sözde büyük hoca Şenol. Türk futbol tarihinin en geniş ve alternatifli kadroalrından birini böyle çapsızın tekine verirsen böyle maymun ederler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 33913392339333943395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.