Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2803. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28012802280328042805
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dalga mı geçiyosun? Takım Monaco maçından çıkmış. Yediği gol ofsayf penaltısı verilmemiş. 10 tane pozisyona girmiş 3 gol atmış sinmesin mi? Eğer ki kastın hakem filansa geç o işi hakem olmasa gol de atamazdı Göztepe maç 5-6ya gidecekti.
  • Siz misiniz yoksa :) Maç başlarken 2 dk karton kaldırmakla en iyi taraftar olunsaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

quote:

Orijinalden alıntı: Ricardo Quaresma

quote:

sadece samimi bir soru.

böyle galibiyetler gerçekten içinize siniyor mu?

Sen varya futboldan anlıyorsan ne olayım.
    Haftaiçi son Fransa şampiyonu ve son ŞAMPİYONLAR LİGİ YARI FİNALİSTİYLE OYNAMIŞSIN.Daha 3 gün geçmeden ligimizin en flaş takımına deplasmana geliyorsun.Tribünler full tüm İzmir bu maçı bilenmiş bekliyor Deli dana gibi saldırsınlar tempoyumu arttırsınlar.Gayet mantıklı,tutarlı, akıllıca futbol oynadık bugün.He pozisyon vermedik mi verdik ama bu şartlara göre gayet iyiydik.

hakemi diyorum hakemi..

resmen 3 puanlarını çaldınız adamların. yazık günah.

Oha el insaf şunu yazarken utanmadın mı Taliscanın penaltısı verilmedi attıkları gol ofsayt. Ama anlıyorum seni maçtan önce çok umutlanmıştın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ricardo Quaresma

quote:

sadece samimi bir soru.

Sen varya futboldan anlıyorsan ne olayım.
    Haftaiçi son Fransa şampiyonu ve son ŞAMPİYONLAR LİGİ YARI FİNALİSTİYLE OYNAMIŞSIN.Daha 3 gün geçmeden ligimizin en flaş takımına deplasmana geliyorsun.Tribünler full tüm İzmir bu maçı bilenmiş bekliyor Deli dana gibi saldırsınlar tempoyumu arttırsınlar.Gayet mantıklı,tutarlı, akıllıca futbol oynadık bugün.He pozisyon vermedik mi verdik ama bu şartlara göre gayet iyiydik.

hakemi diyorum hakemi..

resmen 3 puanlarını çaldınız adamların. yazık günah.

he anq hakem, hakem kadar başınıza taş düşsün nerenle izliyon maçı. adamlar ofsayttan gol atıyor, adamlar penaltı yapıyor penaltı verilmiyor. burda kimi doğruyor acaba sayın göçek? verilen kırmızıya çan çan öteceksen aç bir daha izle pozisyonu boş boş yorum yapmayın şurda, yürü git kendi çöplüğüne.

• Şu üste hakemle aldı diye 10 tane mesaj atıp troll yapan şahıs ceza almıyorsa adminlere diyecek bir şey yok bir ha desek 1 hafta çiziliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abivos -- 5 Kasım 2017; 21:35:23 >
  • Quaresma ve Cenk'in kenara alınması gerekirken o kadar süre oyunda tutulması can sıkıcı.

Moralli Negredo'yu bu şekilde mi ödüllendiriyorsun be hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clayndomarker

Bu göz göz gs ye napar laa aboooo

Gençlerin size yaptığını yapamaz eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

quote:

sadece samimi bir soru.

ne yalan söyleyeyim hiç içime sinmedi göztepenin gol ofsayt ve penaltımız verilmedi 4-0 bitmeliydi 3-1 lik skor içime sinmiyor

Bir ton pozisyon harcadık en son adriano mesela ve ayrıca 2-3 tane daha var atsak önemi yoktu.Negredoyu alıp çiftleseydik erkenden tahmin ettiğim gibi 1-5 skor olurdu ama kontrollü maç oldu
  • şaka gibi maç oynadık. Hakem yine doğradı. Penaltı atlandı, 30 cm ofsayttan gol verildi, Adriano ve Tolgay'ın %100, Cenk Tosun'un %90 lık golleri kaçırması cabası. 6-7 lik olacak maç 3-1 kazanılıyor. Neyse bugün Beşiktaş şıkır şıkır oynadı özellikler 2. yarı
  • Maçı yeniyoruz Şenol Hocaya yardıranlar geliyor.

Yeniliyoruz gene geliyor. Ne yapması lazım bu adamın ben anlamadım :)

Naptı bu adam size?
  • Mac 3-0 olmus hala Negredo ve Lens girmiyor.

Arkadas takim hafta ici mac oynamis, Babel Q7 Cenk'ten birini cikart.

Su oyunda Lens ve Negredo ozguven kazanirdi. Daha hangi macta firsat bulacak anlamis degilim.

• Lan arkadaş hala gelip hakem diyen var nerenizle izliyosunuz.

• Oyuncu değişiklikleri artık gözlerimi kanatıyor. Volkan şen midir nedir devre arası alınsın şu köylü inadından bıktım usandım.
  • Negredo bonservisiyle geldi belli ki başkan cenki mümkün olduğu kadar oyunda tut skor yapsın devrevarası en iyi fiyata satalım demiş.Ben böyle hissediyorum.İkinci devre negredo bol bol atar.

• Q7 son 30 dk yoktu. 70 de çıkıp negredo girmesi gerekiyordu.Hadi adamı 70 de almadın bari 90 da alma.Adamı al karşına küfür et daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Citizen'in Pengueni -- 5 Kasım 2017; 21:38:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pitx1

Mac 3-0 olmus hala Negredo ve Lens girmiyor.

Arkadas takim hafta ici mac oynamis, Babel Q7 Cenk'ten birini cikart.

Su oyunda Lens ve Negredo ozguven kazanirdi. Daha hangi macta firsat bulacak anlamis degilim.

Süt Kupası'nda 11 oynayacaklar.
  • 4-1 falan dedik de 5-6 olacaktı .3 net pozisyon kaçtı 2.yarı.İlk yarı 2 net pozisyon.

Bu kadar sağlam güvenli sakin oyun beklemiyordum.Açıkcası bu maçtan çok korkuyordum GS maçından bile daha çok.Ama 3 puan aldık.Q7 kötü Cenk biraz etkisiz kalmasına rağmen 3-1 yendik.İyi gayet iyi.Tek olumsuzluk Negredo ve Lens konusu.

Senol hoca Medel'İ küstürmemek için sağ kanatta bile tercih etmeyi göze alıyor.Ama bu tercih aslında +1 değişikliğe daha neden oldu.Necip girdi 1 değişiklik hakkı kaldı.Bilmiyorum ne olacak.

Talisca'nın pozisyonu biraz dışarıdaydı sanki ama kesinlikle faul idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 5 Kasım 2017; 21:38:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Esra, Ceyda kardeşler haftaya üzgün giriyorlar ya ben çok üzülüyorum. =(

Bu Esra,Ceyda muhabbeti nedir hocam

Esra ve ceyda kardeşler sarışın. Gs ve fb nin ortak rengi sarı ondan kaynaklı söyleniyor. Ben öyle biliyorum

kafalara bak ya beyler sizin bu mizahınızı 1.sınıf çocukları yapmaz neler söylüyorsunuz böyle

• Kepler Laveran kullanıcısına yanıt
    Onun niyeti sağı solu tahrik edip Beşiktaşlıların ceza alması. Tahriğine gelip mesaj yazmayın. Önceki sayfalara raporlamak için gittim, tüm mesajları şikayet edilmiş zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • orrca kullanıcısına yanıt
    Başkan antrenman tesisine dahi gitmez, hocaya sadece nasılsın iyi misin bir ihtiyacın var mı sorusunu sorar. Takım yönetimi tamamen hocada. Başkan ''kulübü'' yönetiyor.
  • 
Sayfa: önceki 28012802280328042805
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.