Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2800. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27982799280028012802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dk 87 rakibe kırmızı geldi ya.Haftalar sonra bu maçtan bassederken cümleler aynı böyle bak '' Göztepeye verilen kırmızı karta ne diyosun? ''
  • Bu hakem zerre kadar futboldan anlamıyor. Ne kırmızı kartı ne sarı kartı doğru gösteremedi.

Video görüntü şart.
  • 88de zaman gecirmek icin oyuna alacak adam lazimsa altyapidan adam soksun oyuna niye 4 milyon maas veriyoruz 3 dk oynayacak fayda saglamayacak adama ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaman geçirme değişikliklerimizi Negredo ile yapıyoruz, lüksümüzü seveyim...
  • göztepe ağlıyor

• Negredo kaynadı gitti. Adama boşuna para veriyoruz.
  • Şu dakikada oyuna alınan Negredo'yu görünce, Şenol Güneş Negredo'ya değil de sanki bana küfür ediyormuş gibi hissediyorum.
  • 80 dedik abarttık 88 nedir ŞG..
  • Göztepe taraftarı hakeme küfüre başladı
  • Ya şu negredo bi gol daha atıp iyice havaya girerdi, 89 da mı alınır oyuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyi oldu göztepe kırmızı görerek birdahaki maçıda tehlikeye attı. ne de olsa has rakip göztepeydi benim gözümde. bjk yi biz evinde de yeneriz no problemo :)
  • Ricardo Quaresma kullanıcısına yanıt
    Evet kart tamamen göstermelik bir karar.

Ofsayt golü veren, Talisca'nın pozisyonuna penaltı + kırmızı vermeyen hakem burada maçın bitimine 3 dk. kala kırmızı çıkarıyor.

Tamamen diğer kararların önüne geçsin diye.
  • Bu adamın zaten Beşiktaşlı olmadığını düşünüyordum, şu yazdığıyla da kanıtladı Beşiktaşlı olmadığını. Beşiktaşlı gibi görünen rakip takım taraftarlarından birisi bu.

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6AEF290E0 -- 5 Kasım 2017; 21:22:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

amannn neyse kapatıyorum ben. hakemin bu kadar bariz taraf tuttuğu bir maçı izlemeye gerek yok.

sizinkiler pamuk şekeri zaten. dokunuşla yerdeler maşallah

iki takım da kötü, leş bir oyun sergiliyor. hele bir tanesi o denli korkak ki sormayın. :)

galibiyetiniz kutlu olsun size. ama keşke şaibelere girmeden kazansaydınız, ilk yarıdaki gibi. .d

Göztepe nin attığı gol ofsayt BJK nin 1 penaltısı verilmedi Göztepe nin kırmızı belki sarı olabilirdi onun dışında hakemlik bir şey yok hakem daha çok BJK alehine çalıştı ağlamayın tamamiyle objektif izliyorum maçı sen ise BJK nin puan kaybetmesini bekleyen bir GS li olarak izliyorsun git bir soğuk su iç kendine gel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abivos -- 5 Kasım 2017; 21:24:19 >

• sonuna kadar katılıyorum ,zaten takımdan gönderilirse bir gün sebebi bu keçi inadı olacak !
  • Beşiktaşın puan kaybtemesini bekleyen konudaki bazı kişilere soda ve soğuk su ikramımız bulunmakta lütfen hemen kaçmasınlar konudan
  • ah be Adriano

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

Maç bitince yazımı alıntılarım yine bu maç sizin için en iyi berabere biter. her hafta şans var sizde. futbolunuz leş

omo fotbolonoz loş

evet arkadaşlar bunu buraya bırakıyorum
  • Ömer şişmanoğlu neyin şovu bu 10 kişisiniz durum 3-1 dakika 90 arkadaşlarına önde basmıyorlar diye kızıyorsun.

• 6 pastan auta
  • 
Sayfa: önceki 27982799280028012802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.