Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (6549. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 65476548654965506551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ŞAMPİYOONNNNNN BEŞŞİİKKKTAAŞŞŞŞ ULAANNNNN

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Cop yeaaa, saklaban yeaa, sirk cambazi yeaaa, gonderin yeaaa, yeter yeaaa.

Bos herifler, giderse inim inim inleyeceksiniz o zaman gorecegim.

Ne çok boş konuşuyorsun sen ya? Şenol hocaya laf atıyorsun asıl o gitse ben görürüm seni? Q7 gayetde yeri doldurulabilir biri hele hele para kazandıracaksa mis gibide satılır. İyi ki kulüpte senin gibi tipler yok.

• Rhodolfo ya çok teşekkürler.

Lucas gelirse harika olur.Takım savunmasına fena etki yapar..Hatta stoper almasak dahi daha iyi bir takım savunması olur Lucas gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

Genclerbirligine bak satmis maci resmen kimse beni aksine ikna edemez.

İyi hocam dönmüşsün dün ceza almış görünce dedim şampiyonluk arefesinde yapılırmı bu ;)

Sagolun hocam dusundugunuz icin forum destege yazdim kaldirdilar sacma sapan bir sebeple ceza vermisti gs bolumunden bir admin sezonun hirsini boyle cikartmaya calisan biri sanirim kendisi.

gs forumunda niye yzıyorsun ki olası tek rakibimiz fener var seneye gsliler zaten birbirini yiyor bırak bulaşma sıkıntıdan sinirden afedersin birbirini yani adamlar

yani bulaşın sonra burayada geliyorlar burada huzursuzluk yaratıyorlar

Yarin sampiyonlugu ilan ettikleri konuya yazmistim zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 0ops kullanıcısına yanıt
    Aynen Senol'a laf ediyorum, takintilarla dolu kafa yapisini sevmiyorum? Senin gibilere gore Visca Lens falan...
    Neyse gorecegiz, insallah gider, seneye aglanirsiniz buralarda.

Futbol cahilleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona Dream -- 28 Mayıs 2017; 16:53:15 >
  • bugün emin olduğum tek şey gol yeriz banko
  • karabük maçı baya hızlı ilginç umut bulut bile gol attı rize penaltı kaçırdı birde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 28 Mayıs 2017; 17:9:34 >
  • Şampiyonlukta Baraj 75+

Küme düşmede 35+ yakalayan kurtarıyor.
  • bizim ligde nasıl bir şike döndüğünü şu 3 maça bakıp anlayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 28 Mayıs 2017; 17:14:49 >
  • bursa bu maçı böyle bitirsin buraya yazıyorum haftaya tsden 6+ yer banko bak
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Mac icinde basit oynasa al gulum ver gulum yapsa herkes cok sever ama kendisi biseyler yapmaya calisiyor,cok top ezdigi maclar anlar oluyor ama fark yarattigi anlarda cok.sahada oldugu zaman ayri heyecanlaniyorum top ona gidince birsey yapacak diye.aynisi talisca icinde gecerli ortada yok ama an geliyor maci kurtarabiliyor.herkes talisca alinsin diye dua ediyor yasindan dolayi burada.

Duygusal mi dusunuyorum bilmiyorum ama q7 yi seviyorum insallah gitmez bence.futbolu bizde biraksin cingene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Aynen Senol'a laf ediyorum, takintilarla dolu kafa yapisini sevmiyorum? Senin gibilere gore Visca Lens falan...
    Neyse gorecegiz, insallah gider, seneye aglanirsiniz buralarda.

Futbol cahilleri.

Şenol hoca gitsin diyen adam bana futbol cahili diyor Bloğu yedin aslanım senin gibilere loser bilic müstehak işte de neyse senin gibi tipler az en azından.

• quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

bursa bu maçı böyle bitirsin buraya yazıyorum haftaya tsden 6+ yer banko bak

Bu sene olmazsa da seneye kesin düşecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T®an©e Addi©T

Mac icinde basit oynasa al gulum ver gulum yapsa herkes cok sever ama kendisi biseyler yapmaya calisiyor,cok top ezdigi maclar anlar oluyor ama fark yarattigi anlarda cok.sahada oldugu zaman ayri heyecanlaniyorum top ona gidince birsey yapacak diye.aynisi talisca icinde gecerli ortada yok ama an geliyor maci kurtarabiliyor.herkes talisca alinsin diye dua ediyor yasindan dolayi burada.

Duygusal mi dusunuyorum bilmiyorum ama q7 yi seviyorum insallah gitmez bence.futbolu bizde biraksin cingene

Q7nin btop oynadığı maçlarda rakipler Kasımpaşa gibi cacık takımlar. Derbilerde büyük maçlarda genel olarak sıvıyor ya da saçma bir hareket yapıyor hani hakem kırmızı verse kimsenin sesini çıkarmayacağı hareketler ki taraftar da buna kızıyor.

Son olarak teklif varsa;

• Bursa son 5 dakika atar bir tane coktan baglanmis bu mac

• Haydi gençler çak bir tane daha şu bursaya. Ulen kendilerini bize düşman olabilecek değerde görmeleri bile insanı incitiyor. Düşseler de gözümüz görmese.
  • Quaresma yerine lens gibi zeki, top ezmeyen kanadımız olsa şimdiye çoktan şampiyonduk ama istatistiğe kanan bazı arkadaşlar şaklabanı takımın en iyisi zannediyor. Geçen sene en golcü ve en çok asist yapan gomez-sosaydı bu sene cenk-quaresma. Ama nedense herkes cenk ve q7nin gitmesini istiyor çünkü 1 tane asist yapıyorsa 2-3 tane asisti harcıyor. Cenk desen zaten attığı gollerin hepsini silsen maçın kazananı değişmiyor.
  • Off ciddi ciddi şu Bursa düşerse şampiyonluk sevincim 2ye katlanır
  • bilmem fenerlede ters bursa belki son şakası olur düşer haftaya tsnin haşat edeceği aşikar
  • böyle biterse bursa yüzde yüz düşer
  • 
Sayfa: önceki 65476548654965506551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.