Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42814282428342844285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olcay için iyi oldu. Beşiktaş'a faydalı olmayacağı açıktı. Emekleri için teşekkürler, Trabzon'da başarılar.

İnşallah bonservis ücreti de alırız.

MURAT ÖZEN‏@Muratozen1903
    Trabzonla Olcay arasında zaten sorun yoktu. Geçen haftadan bu yana yazıyoruz. Kulüpler önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 11 Ocak 2017; 18:37:30 >
  • Allah kahretsin ağlıyorum. Kral Golcay Şahan gönderilir mi be.
  • Olcay gitti.Kulübün menfaati açısından iyi oldu ama Beşiktaş'ı severdi.Gitmeden şampiyonluk yaşadı.Feda diyerek geldi,iyi bir şekilde gönderelim.Emekleri için teşekkürler.
  • Gitmesine seviniyoruz şu an ama bu golle yıllar boyu hatırlanıcak orası ayrı,izlerken hala tüylerim diken diken oluyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi youngmoney -- 11 Ocak 2017; 18:39:49 >
  • Olcay gitmiş. Takas mı oldu yoksa satıldı mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    Henüz belli değil. Şartlar da ortada yok.
  • Muhtemelen Ekici ile takas yapıldı bonservis bedeli olmadığına göre
  • 10 numaramız kim olucak
  • Ben olcay ı çok seviyorum kim ne derse desin. Kendisi has Beşiktaş lıdır. Fakat ne yazık ki özellikle bu sene hiç form tutamadı. Lütfen arkasından atıp tutmayın. Sonuçta bu adamın bize çok yararı dokundu. Emeklerin için teşekkürler Olcay. Allah yolunu açık etsin.
  • şu olacak diye konuşuluyor...

ekiciyle anlaşmisiz,ama bu sene o posizyonda bolluk oldugu icin ikinci yariya kadar trabzonda kalacak falan filan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytac001

Ben olcay ı çok seviyorum kim ne derse desin. Kendisi has Beşiktaş lıdır. Fakat ne yazık ki özellikle bu sene hiç form tutamadı. Lütfen arkasından atıp tutmayın. Sonuçta bu adamın bize çok yararı dokundu. Emeklerin için teşekkürler Olcay. Allah yolunu açık etsin.

3 sene para demeden, gık demeden takımı sırtladı. Sonrasındaki düşüşü yaşı ve yeteneklerinin azlığıyla orantılıdır, yaptıklarına teşekkür eder Allah yolunu açık etsin dersin ama yok; arkasından yeni yetme veletler halay çekecek.

Sizin Beşiktaş'lılığınıza tüküreyim ben.
  • Olcayı güzel uğurlamak lazım beyler bize bu yakışır
  • herkese benden çay
  • Olcay'ı severdim, yüreğiyle oynardı. Yüreğiyle oynayan, yetenekleri kısıtlı bi Beşiktaşlıydı. Bu saatten sonra da Ziraatte falan oynardı. Herkes için hayırlısı olsun.

• Keşke kiralansaydı Olcay.
    Neyse hayırlı olsun teşekkürler yaptıkların için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allahım harika bir haber bu. 10 numara boşa çıktı ya bundan güzeli var mı
  • 0ops kullanıcısına yanıt
    bu sene formsuzda olsa oğuzhan hakediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Keşke kiralansaydı Olcay.
    Neyse hayırlı olsun teşekkürler yaptıkların için

Hocam 30una giricek adamı niye kiralayalım? Bence iyi oldu bu saatten sonra oynayamazdı zaten. Kulübede otururdu. Hem böylece mesaj verilmiş oldu Kerim'e falan diye düşünüyorum.

• Millet adama takıyordu 10 numara falan diye yahu halen 10 numara artık başkasında olacak diye sevinenler var.Adam sanki zimmetine geçirmişti sanki forma numarasını ? Zorla da almadı ya ? 10 numara giyiyor diye son hamleleri yetersiz diye millet demediğini bırakmadı adama ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 42814282428342844285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.