Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31503151315231533154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inonu88

gunaydin beyler bugun aksam isten sonra bide tasinmayla ugrascam. ins yetisip maci da izleyebilirim. Evler esyali oldugundan cok sorun degil 1-2 gundur ufak ufak bavulla tasidim, arkadasin arabayla kalani atcaz bugun.

Yeni tasindigim eve tv yayin ve internet baglattim ac kullan olucak yetisiriz ins hatun ztn duzenlemeleri yapar.

Tasinma sebebim oturum almak icin resmi kira kontratli evde oturmam lazimmis bizim ev sahibi amerikada yoksa evden cok memnundum. Neyse.

Ins yeni evimizde ilk gun besiktas galibiyetiyle acariz. Komsular yine Besiktas maci gunleri bana alisana kadar aylar gecer, polisi fln ariyolar. Polis gelmiyo allahtan her zaman.

Abi kolay gelsin. Hayırlı olsun ev ve oturum izni de Misafir kabul edersen bi uğrayayım Bükreş'e

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel Günler Göreceğiz Güneşli Günler

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Medya Beşiktaş ‏@MedyaBesiktasTV 6 dk.6 dakika önce
    GÖKHAN TÖRE: "İngiltere'de bazı şeylerin kıymetini daha iyi anladım. İstanbul'u ve Beşiktaş'ı çok özledim. İkisi de burnumda tütüyor."

Medya Beşiktaş ‏@MedyaBesiktasTV 6 dk.6 dakika önce
    GÖKHAN TÖRE: "Geri dönüp, ligde ve Avrupa'da Beşiktaş'a katkı sağlamak istiyorum."

İyi oldu gittiği gitmese aklı hep orada kalacaktı şimdi daha iyi döner. Şu 3 CL maçını Caner'siz atlatırsak iyi olacak

• selçuk orta saha, bizde ortasaha çok.

lens sağ kanat bizde sağ kanatta çok.

ne gerek var
  • Beşiktaş gücünü gösterir bu gece.

1 adet zayıf halkamız dahi yok.

Herkesin eleştirdiği Dusko Tosic harikalar yaratıyor.

Necip'e bir sövüyorduk, Napoli'de muazzam oynadı.

Olcay, Aras,Kerim, Quaresma gibi kanatlar var.

Beşiktaş bu gece rotasyonlu takımıyla Gençlerbirliği'ni yener.

Dua edecekler her gün Efendi Beşiktaş puan kaybetsin diye.

• Nostalji niyetine paylaşalım.

• bu taktik iyi gibi atiba necipin yerinde oynuyor normalde ama oynatmayacaksa bu güzel bir taktik 4-1-2-1-2 (4-3-1-2) şöyle bırakayım

[simage][/simage] ben şunu sevmiyorum ya defansif çıkılmaz bir maça içerde dışlarda olsun asıl önemli olan skoru bul sonra rölanti al skoru bulamayınca ecel terleri çekitiriyo takım önemli olan erken koparmak 2 li forvet yani 2.yarı gene 4-2-3-1 e döner

2.yarıda buna döner necip öne çıkar oğuzhan ve tolgayın kesici görevi görür geride kalırsa başa bela açabilir bura türkiye

olcay aras kerinm freide 2.yarı kullanılabilir ama en iyisini hoca bilir çünkü şuan için form durumları bilinmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 28 Ekim 2016; 14:20:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DeathlyVisage

selçuk orta saha, bizde ortasaha çok.

lens sağ kanat bizde sağ kanatta çok.

ne gerek var

orta sahada sıkıntı yok ki bizde tek sorun bitiricilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

Yav Gençlerbirliği kim Gs'nin bile deplasmanda yendiği takım. Çok gol atamayız diye mi korkuyorsunuz? 1-0'a da 3 puan var.

gençler ligin en az gol yiyen takımlarından biri içerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

İddaa bile bize 1.75 oran vermiş.Derbiler hariç ligde bu oranları görmedik daha onda bile 1.75'ti sanırım.Akşamki maç çok önemli bu kadroyla işimiz zor.

bunun verilmesinin sebebi 1 eksik olan oyuncular 2 gençleri deplasmanda yenemememiz yani en son ne zaman yendik tabii tolga faktörü vardı şimdi fabri var ama bu maç içinde etki edecek oran normal garipsemeyin kimse 1.45 beklemesin dışardada 2.00 kötü gs nin bile 2.00 idi oranı çünkü o da yenemiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre A.

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

gunaydin beyler bugun aksam isten sonra bide tasinmayla ugrascam. ins yetisip maci da izleyebilirim. Evler esyali oldugundan cok sorun degil 1-2 gundur ufak ufak bavulla tasidim, arkadasin arabayla kalani atcaz bugun.

Yeni tasindigim eve tv yayin ve internet baglattim ac kullan olucak yetisiriz ins hatun ztn duzenlemeleri yapar.

Tasinma sebebim oturum almak icin resmi kira kontratli evde oturmam lazimmis bizim ev sahibi amerikada yoksa evden cok memnundum. Neyse.

Ins yeni evimizde ilk gun besiktas galibiyetiyle acariz. Komsular yine Besiktas maci gunleri bana alisana kadar aylar gecer, polisi fln ariyolar. Polis gelmiyo allahtan her zaman.

Abi kolay gelsin. Hayırlı olsun ev ve oturum izni de Misafir kabul edersen bi uğrayayım Bükreş'e

Gel kardesim romanya hikayelerini anlattiigim bi konu vardi onu gorup 4 kisi geldi forumdan 2 si yerlesti hala burda

gercekten gelirsen baglantiya gec

• Kartal'a soğuk duş Ankara'da sadece İbrahim "Üzülmez"! 1-0 (Fanatik)

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre A.

quote:

Orijinalden alıntı: Orkhonthumb

https://twitter.com/levent_ozdmr

Aylar öncesinden GG transferini vermişti bu herif galiba.

Selçuk mu?

Yani belki Şenol hoca adam eder diycem ama çok zor . Necip bile bu sezon kat kat daha iyi Selçuk'tan . Penaltı ve frikik dışında katkı veremez , ona da ihtiyacımız yok zaten

• 2-3 gün önce yazmıştım. Töre'nin paylaşımlarını gördüm. Bu dönmek istiyor deli gibi diye. Eğer haber doğru ise süper.

Gelirse de fırtına gibi gelir. Kendini tekrar kanıtlamak zorunda çünkü.
  • Puan kaybedeceğiz gibi geliyor bana inş yanılırım
  • Oğuzhan kadroda var mı yok mu anlamadım? Biri de Selçuk demiş, sanmıyorum başkanın ölü yatırım yapacağını. En kötü döneminde hem de bizde bu kadar çok benzer oyuncu varken

• Bugün Gökhan Gönül oynarsa birşeyler bekliyorum :)

Geçen maç çok istekliydi :) Bize bu maçı kazandırır insallah.
  • 5 ay top oynamayan Töre = Arog'daki Carlos.
    Acaba devre arasındaki kampa gelme ihtimali var mı ? Ara transfer dönemi 4 ocakta başlıyor ama kiralamayı iptal etme durumumuz olur mu acaba ? Töre'nin kampa katılması çok önemli.
  • Maç başlada da izlesek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 31503151315231533154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.