Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11541155115611571158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Surpriz bir sol bek transferi olabilirmis ama oncelik forvet-stoper mis.Btd'den gordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha la Castillo'yu Trabzonspor almış fena adam
  • O değilde popülere maç konusuna girdim. gs fblisi kardeş olmuşlar. Naptınız olum adamlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: Julian Draxler

Haxball oynayıp muhabbet etmek isteyenler gelebilir forum nickinizle gelin pls

10 kişilik oda

şifre dhbjk

http://www.haxball.com/?roomid=~2b4f01e917639774309e332178ea656bbd490dd46c9d14d1c4daae86de1e3b014&pass=1

upupup 4 kişiyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: Neo Nesil

Bursaspor'da Frey'i, Trabzonspor'da ise Tony Sylva'yı küstürüp yerine Harun ve Tolga gibi kazmaları oynatan adam, Fabriyi deneyecek ha?

Geçen sezon gördük... Boyko hazır iken Tolgayı oynatmıştı... bu sene yine aynısı olacak. adam yabancı kaleci düşmanı

SEBASTIEN FREY: İLK SEZON KALEDEYDİM AMA İKİNCİ SEZONDA ŞENOL GÜNEŞ TARAFINDAN KADRO DIŞI BIRAKILDIM. ONUN YÜZÜNDEN FUTBOLU BIRAKTIM...

http://www.sofoot.com/frey-en-france-on-ne-m-a-jamais-rien-pardonne-213463.html

Bursa TS zamanını bilmem ama bizde resmen evlat muamelesi yaptı, Şenol hocadan önce de evlat muamelesi gördü.Yalan değil, ortada herkes de görüyor aptal değil insanlar.

Boyko iyidir kötüdür orasına yorum yapmam ama Boyko'yu sezon boyunca kenarda oturan Serdar ve diğer yedeklerle Konya'ya yem etti bir daha da kadroya almadı hoca.ekşi surat hata üstüne hata, gösterilen toleransın haddi hesabı yok.

Fabri geldi idman görüntülerini de izledik maçta da izledik, fizik durumu da ortada.Şampiyon hoca falan dinlemez hocayı da ıslıklar tolgayı da ıslıklar ilk maçta taraftar.Yeter artık illallah ettik, yeter.

Bak kampta hep Ozi, Neco, Olcay, Cenk'i almış yanına, birde buna abi çekiyorlar en çok da ona şaşırıyorum.Lobinin kralı.

Ayrıca kaleci rotasyonu 2. lig kırmızıdan 2 kaleci ve tolga olsa bile tolga'yı savunan haindir, yancıdır, yeniçeri sevdalısı yerli sevicidir o kadar.

Bu konuda büyük haksızlık ediyorsun bence.Boyko geldiği andan itibaren rezil performans gösterdi,Tolga ise tam tersi performansında ilerleme kaydetti.Buca kupa,Antep'le içerideki maç falan Tolga net iyiydi.

Ben de Tolga'yı gram sevmiyorum.Popülist açıklamaları,kurtarıştan sonra bile yüzünü ekşitmesi,boyuna sakatlanması vs. 2 senedir Avrupa'dan eleniyorsak ikisinin de baş sorumlusu.

Ama yarın Fabri'ye bir şey olsun yine Tolga oynar.Boyko'nun kaleciliğini geçtim vücut koordinasyonu rezil eline koluna hakim olamıyor.Günay oynasın dendi Gs maçını yakıyordu az daha.Boyko da Kasımpaşa,Konya maçlarında ne geldiyse içeri aldı.

Muhtemelen sözleşmesi uzatılmayacak Tolga'nın sezon sonu kurtulacağız.İnşallah Fabri sakatlıksız bir sezon geçirir formayı kapar

Ben daha ikinizin arasında bi noktadayım bu konuda, Tolga'dan nefret etsem de ikinci yarı başlarında performansının yükseldiğini kabul etmek lazım. Boyko'nun bir anda kesmesi kolay değildi o dönem. Bunun yanı sıra Onur'un dediği gibi Boyko'nun yedek oyuncularla yem edildiği, yeterli şansı bulamadığı görüşüne de katılıyorum. Kulüp genelinde bazı yerliler dönem dönem bu şekilde kayırılıyor maalesef çok iğrenç bi durum. Hangi yöneticilerle muhabbeti iyidir Tolga'nın kim bilir.

• whitebaby kullanıcısına yanıt
    Valla kızıp istifa edecek diye korkuyorum dediğim dedik bir adam gomez döner o dönmez

• @Taarin Hocam ben Boyko'nun performansını tartışmıyorum zaten herkes o konuda haklı ve hemfikir, adam bir türlü uymadı bize son idman videolarında bile lisede sene ortasında sınıfı değiştirilmiş ergen gibi adapte olamamış duruyor.Hareketlerinden bile okunuyor.6 ay geçmiş daha adapte olamadıysa zorlamanın manası yok.tolganın tek iyi olduğu maç Boyko sonrası Buca maçı, o da bu sezon ne kadar efektif oldu ? Hiç, sıfır.

Benim katlanamadığım nokta çok açık, şampiyon olduk Ozi, Olcay ve bu ekşi surat trtde, bu ekşi gerile gerile diyor ki şampiyon takımın kaptanıyım !? Hemen 2 dk sonrasında sözleşme sorusuna arkadaş ortamında gibi kaş göz ile bitti o iş hareketi yapması ? Bu özgüven nereden geliyor bu adama ben buna dayanamıyorum.şampiyon takımın kaptanı 1 ay sonraki euro 16'da kadroda yok, neredeyse 2 maç cezalı ve ikinci devre sıfır katkı veren Töre'yi bile alacaktı FT.Yeniçeri ve lobicilik faaliyeti ortada, saçma sapan açıklamaları ortada, saha içindekileri malum..Milletin de sanki tolga kaleye geçmezse ölecekmiş hastalığına yakalanmış gibi bunu savunması..

Ayrıca kalenin Fabri'ye ait olmasını istememin sebebi de şu, geçen seneden beri çok bariz kaleci eksiğimiz var başkan da dedi bunu.Gittik Boyko'ya 3 verdik, 1 maçta harcadı hoca eyvallah ona.Fabri'yi denilene göre 1 senedir istiyoruz, şimdi aldık mı ? aldık.Kaleci antrenörü istenmiyordu, efsanemiz Mrmic geldi mi ? O da tamam.Şu vakitten sonra hala tolga forma giyerse çok bariz bu adam kollanıyor, torpilli demektir.Madem oynatmayacaksın, o zaman Fabri değil ihtiyacını görecek kaleci alacaktın.FFP falan anlamam bu konuda, Boyko'ya verilmiş 3 küsur milyon ve Fabri'nin yıllığı ortada çünkü.Mazeret kesinlikle kabul etmiyorum bunda.

Uzun oldu biraz ama düşüncemi tamamen aktardım.

@564yasin bende btd'de gördüm hocam evet.Boyko Vida takasını bende istiyorum ama ekşi suratı kesinlikle bu formadan nemalanarak görmek istemiyorum artık.

@Leonardo DiCaprio. aynen, 1 ayı geçiyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

Surpriz bir sol bek transferi olabilirmis ama oncelik forvet-stoper mis.Btd'den gordum

Bugün sporx Miguel Trauco diye Peru milli birini yazmıştı bize. Odur muhtemelen dedikleri.
  • Beyler

https://twitter.com/sametbastas/status/759406958017404928

• Günün özeti nedir beyler

• Bu arada Gokhan haberleri ilk ciktiginda da soylemistim. Simdi de soyleyeyim. En fazla 20 mac oynayacak. Devamli sakat adam. Antrenmana bile cikmiyor dogru duzgun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

GG'nin gelmesi Beck'e yaramış.Maç başından beri bindirmeleri ortaları felan eskiye göre fazla.

Oha Beck orta da mı açıyor helal olsun yaramış harbiden

• Transferlerimizi bi an önce bitirmemi gerekkkk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

GG'nin gelmesi Beck'e yaramış.Maç başından beri bindirmeleri ortaları felan eskiye göre fazla.

2-3 isabetli ortası vardı biri asist oldu hatta.
  • quote:

quote:

quote:

İyimiş ben geçen sezon orta açtığını hatta asist yaptığını bile hatırlamıyorum nasıl onca yıl bundesligada oynamış hayret neyse artık gg adriano var

• quote:

quote:

quote:

quote:

İyimiş ben geçen sezon orta açtığını hatta asist yaptığını bile hatırlamıyorum nasıl onca yıl bundesligada oynamış hayret neyse artık gg adriano var

245 maç 4 gol 25 asist

Kötü bir istatistik değil bir sağ bek için. Üstelik bundesligada.

Bizde defansif oynama sebebi hocanın tercihi sanırım.

• Nirvana. kullanıcısına yanıt
    Anladım.
  • Potekiz şampiyon olunca Uefa kulüplere para dağıtmış

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Yalnız bu noktada bilgilendirme yapayım, bundesligada nasıl oynamış kısmında.Yanlış anlaşılmasın kesinlikle amacım tahrik vs değil, durumu anlatmak açısından.

Andreas Beck Almanya u18-u19-u20- takımlarında toplam 10 maçı var ancak u21 takımında rekor sayıda 27 maçta forma giymiş 2 gol 1 asistlik performansı var.Almanya'nın 2000 sonrası yetişen altın jenerasyonu olarak gösterilen oyuncuların olduğu u21 takımı.

Takımda kimlerle beraber as oynamış ? Neuer, Jerome Boateng, Sami Khedira, Mesut Özil, Mats Hummels, Toni Kroos, Höwedes, ayrıca Gonzalo Castro, Schmelzer, Prince Boateng, Marko Marin(o dönem ki De Bruyne benzetmesi bire bir oturacaktır tanıma) gibi oyuncular da o jenerasyona ait.

O dönem Hoffenheim'ın başında proje adamı olan Ralf Ragnick var, geçen sene ısrarla Atınç'ı isteyip Almanya'daki basın toplantısında da ucuza aldık şeklinde güzelleme yapan kişidir kendisi.Hoffenheim'a transfer ediyor, Beck ile birlikte Luiz Gustavo'nun da bonservisini alıyor mesela.Bir önceki sene de Demba Ba'yı Hoffenheim'a almıştı.İlk sene beklentiyi karşılamış, Almanya A milli takımında da 9 maçta oynayıp 1 asist yapmış ancak sezon başından başlayarak devre arasına kadar üst üste iki sakatlık, devreden sonra da bağ yırtığı sakatlığı ile keskin düşüşe geçmiş.İlk çıktığı, parladığı, düşüşe geçtiği, bize gelmeden önce iyi duruma geldiği ve bizdeki sezonlar da dahil istatistiği düşük olan bir oyuncuydu zaten, yeni bir şey değil.Yukarıda her biri şu an 30 milyonluk olan oyuncular ile oynarken de asist yapmıyormuş ama maç sayısı da ortada.

Fazla uzamasın, yani Beck'in olayı bu, öyle alelade bir oyuncu değil, kalitesiz hiç değil.Bu tarz aşağılamaları haketmiyor.Yanlış anlamazsın umarım, bilgilendirme amaçlı yazdım sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Recipe For Salvation

Potekiz şampiyon olunca Uefa kulüplere para dağıtmış

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Tüm oyunculardan para geliyor diye biliyorum. Oynadığı gün, maç sayısına oranlı geliyor olabilir.

• 
Sayfa: önceki 11541155115611571158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.