Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2513. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25112512251325142515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şike başladı beyler iyi izleyin 2-1 olacak maç sonu elimizden geleni yaptık diyecekler. Kocaman yatış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Evet aykut hoca hemen talimat verdi kaş göz işareti yaptı ve gol geldi..

Ben hiç birşey görmedim hiç art niyet görmedim..Kişi bakmak istediğini görmek istediğini görür derler..Ben de derim ki Fenerbahçe ilk gol bilerek yedi ? Olur mu bu şimdi ?

Polyanna sen misin ?

• Yazık la o kadar gelen seyirciye bu Ada'mı bidahakine oynatmasın bu konyaspor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Inanılmaz bir gol bu ya. Kaleci kaleyi açıyor, üstelik dışarı hamle yapması için hiçbir gerekçe yok.
  • fener kaleye gelemiyor. orta yapılan pozisyonda kaleci kaleden çıkıyor işe bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

Şike başladı beyler iyi izleyin 2-1 olacak maç sonu elimizden geleni yaptık diyecekler. Kocaman yatış.

1-0 oluncada buralardamıydın
  • Serkan Kırıntılı gözler önünde ne yaptı öyle ya yazıklar olsun kaleci kere alda at diyor yalan mu ulan ?
  • Beyler ben böyle rakip takımın maçı hakkında yattı etti yapmayı sevmem ama bu kalecinin yediği gol ne ya yazıktır günahtır ben böyle gol yiyen kaleci görmedim topa çıkarsın alamazsın uzanırsın alamazsın anlarımda böyle saçma bi gol yiyen kalecide olmaz ki. Tolga bile yemedi böyle bir gol

• İşte senin gibileri güzel kekliyorlar liselim. Hepsi kurgu bunların maksat mücadele sahaya yansısın.

• 3-5 tane bos bos konusan taraftarimiz sagolsun adimiz kirleniyor millet aglamayin diye dalga geciyor sizin yuzunuzden yeter artik her maca bir bahane bulmayin gecen hafta berbat oynadik kaybettik bazilari hala riza hocaya salliyor bu nasil bir mantik

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih2085

3-5 tane bos bos konusan taraftarimiz sagolsun adimiz kirleniyor millet aglamayin diye dalga geciyor sizin yuzunuzden yeter artik her maca bir bahane bulmayin gecen hafta berbat oynadik kaybettik bazilari hala riza hocaya salliyor bu nasil bir mantik

Sen ne masal anlatıyon birader Konya fb macinda kalecinin yediği golü gördün mu

• 1-2 1-3 gibi skorla bitecek bu tiyatroyu izliyomusunuzki hala? ben çoktan değiştirdim
  • Adamlar gol atmıyor bilerek

• bugün kazansa haftaiçi takılacak arkadaşlar ama önemli olan bizim kazanmamız.
    bursa maçından tırsıyorum açıkcası hiç alışık olmdığımız bi ortamda ve sahada oynayacagız
  • biraz daha dayan konya diyelim ne diyelim
  • gollllllllllllllllllllllllllllllllllll
  • Çal keke çal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • konya attı
  • ? Evet ne dıyorduk ?
    Sımdı Konya oyuncuları dusunsun ! Hıcalarının dedıklerını yapmadılar emırlerıne uymadılar haftaya kadro dısı para cezası falan ne olursa artık.. Hoca ne guzel yatıyordu oysa ..

Amannn Konya puanı aldı ısteyen yattı desın ısteyen kalktı desın ısteyen de Aykut hoca bılerek kotu oynattı Fener buna ragmen yenemedı desın..sonuc bellı yarın da bız ısımıze bakalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ali camdalı adamdir

• 
Sayfa: önceki 25112512251325142515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.