Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.763
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sol kanat için Erkan Zengin düşünülebilir aslında.Hem türk hem de baya yetenekli.Elimizde ki çöplerle takasa girilebilir.
  • Olcan Adin haberleri cikmaya baslamis yine. Eger dogruysa harika olur. Olcay ile Gokhan'in toplamindan daha skorer bir oyuncu. Arti cok hizli ve hirsli da. Gelirse cuk oturur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

Sol kanat için Erkan Zengin düşünülebilir aslında.Hem türk hem de baya yetenekli.Elimizde ki çöplerle takasa girilebilir.

Takas kabul etceklerini sanmiyorum. Ayrica baya fiyat cekerler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sol kanat için Erkan Zengin düşünülebilir aslında.Hem türk hem de baya yetenekli.Elimizde ki çöplerle takasa girilebilir.

Yürüyerek adam geçiyor ama çok bencil kafasini kullanmiyor
    Bize olcan lazim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daryl Dix0n

Gökhan Töre 5'e falan düşerse alınmalı 7,5 ise alınmamalı Motta'nın zaten alınmamalı geldiğiden beri kaç maç ceza aldı orta yapmayı bilmiyor agresif.

Mottayi kaç kere izledin merak ediyorum. Bitek fener maçında izledin galiba. Ortalarına laf ediyosun da o adam gibi kesme orta açan kim var bu ligde pardon mottaya laf etmeye hakkınız yok. Bu seneki başarılı oyunculardan birisi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

abi muhalefet olmak için demiyorum da çok boş bi oyuncu. bizde olsa sahaya taraftar girip döver o kadar bencil ve yararsız oynuyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

abi muhalefet olmak için demiyorum da çok boş bi oyuncu. bizde olsa sahaya taraftar girip döver o kadar bencil ve yararsız oynuyo.

Beynini kullanmıyor çok bencil oynuyor farkındayım ama Töre'de öyle biraz.Beşiktaş'a geldiğinde bu huyundan vazgeçebilir bence.Büyük kulüpte bu kadar rahat oynayamaz.Gerçi yaşı da 28 olmuş ben daha genç biliyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4nt0ny

quote:

Orijinalden alıntı: Daryl Dix0n

Gökhan Töre 5'e falan düşerse alınmalı 7,5 ise alınmamalı Motta'nın zaten alınmamalı geldiğiden beri kaç maç ceza aldı orta yapmayı bilmiyor agresif.

Mottayi kaç kere izledin merak ediyorum. Bitek fener maçında izledin galiba. Ortalarına laf ediyosun da o adam gibi kesme orta açan kim var bu ligde pardon mottaya laf etmeye hakkınız yok. Bu seneki başarılı oyunculardan birisi...

Veliden sonraki en formda ismimizdi millet mac izlemez gelir burda Mottaya laf eder hay allahim

• quote:

quote:

quote:

Beynini kullanmıyor çok bencil oynuyor farkındayım ama Töre'de öyle biraz.Beşiktaş'a geldiğinde bu huyundan vazgeçebilir bence.Büyük kulüpte bu kadar rahat oynayamaz.Gerçi yaşı da 28 olmuş ben daha genç biliyordum.

töre onu arada bir yapıyor bu hep böyle... hem yaş faktörünü falan bi kenara bırakırak töre'nin birebir yeteneği ve hızı bu adamdan daha fazla. o yüzden tahammül edilesi bi tarafı var.

• Erdal Torunoğulları, 22.00'da Bjk Tv'de..

• antalya hazır düşmüşken emrah başsan ı kaçırmamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bajk

antalya hazır düşmüşken emrah başsan ı kaçırmamak lazım.

aman hocam hiç hatırlatma. haberi bile çıkmıyo ayar oluyorum. kesinlikle alınması gerek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bajk

antalya hazır düşmüşken emrah başsan ı kaçırmamak lazım.

aman hocam hiç hatırlatma. haberi bile çıkmıyo ayar oluyorum. kesinlikle alınması gerek.

Sanirim buyuk bir kavga vae Emrah icin Antalya da kolay kolay bieakmaz bakalim hayirlisi

• Törenin en sinir olduğum hareketi topun üstüne basıp vücudunu rakibe dayayıp beklemesi

• emrah burada 11 oynayamaz.. bizim hedefimiz olcan olmalı.. olcay olcan kanatlarda 60'ta sok töreyi dağıtsın ortalığı süper olur
  • erdal torunoğulları yarın yurt dışına gidiyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

erdal torunoğulları yarın yurt dışına gidiyormuş

Hocam söylediklerini tek tek yazarsanız yani önemlileri memnun olurum

• -son bir ayda neredeyse bütün avrupayı dolaşmışlar maçlar izlemişler oyuncular ve menejerleri ile görüşülmüş
    -sona geldiğimiz oyuncular var
    -3 yabancı 2-3 yerli alacağız 10 numara stoper ve forvet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Mustafa Denizli'nin resmini gördüm şimdi adamı özlediğimi fark ettim.Oynattığı topu hiç mi hiç sevmem ama futbol görüşüne hayranım adamın.Keşke Ahmet Kavalcı'yla vs. uğracaşacağımıza yönetici olsa.İran,Azerbaycan gibi ülkelerin futboluna da hakim.Oralardan 16-17 yaşında genç adam getirse Türk statüsünde oynatabiliriz Türkmenlerden.

Bakalım siz de özlemiş misiniz ?

Adamın karizması var gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

-son bir ayda neredeyse bütün avrupayı dolaşmışlar maçlar izlemişler oyuncular ve menejerleri ile görüşülmüş
    -sona geldiğimiz oyuncular var
    -3 yabancı 2-3 yerli alacağız 10 numara stoper ve forvet

3 yabancı ne yahu orta saha lazım kesinlikle ne dedikleri belli değil gerçi birisi 4 diyor birisi 3

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.