Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.763
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TRANSFER | 7 sezondur Beşiktaş forması giyen, kulüp tarihinin en golcü 2. yabancı futbolcusu olan Filip Holosko'yla bugün yollar ayrıldı.

Çıldırtıyordu beni maç içinde.Gitme vakti gelmişti.Ama yinede severim Holosko'yu.En çok gol atan 2.kişiymiş.Bilmiyordum,şaşırdım.Yolu açık olsun.
  • Holosko aklımda hep sırtı dönük defans oyuncusuna pres yapayım derken adama her seferinde faul yapıp hücumu öldüren oyuncu olarak kalacak.
  • Holoskoyu oyun anlamında sevmiyordum iyi oldu.
  • Teşekkürler Holosko

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yavaş yavaş temizlik başlayacak anlaşılan.Güzel haber.
  • Tek yaptığı şey sağ çaprazdan ceza sahasına girip uzak köşeye gol atmakti. Yine de üzüldüm biraz gitmesine.

• Filip Holosko ‏@filiade 2 dk.
    Oturduğum sitede bir evden başka bir eve taşındım. Beşiktaş'tan ayrıldığım haberleri asılsız ve tamamen yalan, lütfen itibar etmeyin.

Tüh be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

Filip Holosko ‏@filiade 2 dk.
    Oturduğum sitede bir evden başka bir eve taşındım. Beşiktaş'tan ayrıldığım haberleri asılsız ve tamamen yalan, lütfen itibar etmeyin.

Tüh be.

Bu kadar iyi Türkçe biliyor mu

• Biz adama git dedikçe adam iyice yerleşiyor yeni evler falan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gittiğin için üzüldük seni çok arayacağız teşekkürler hol ulan niye gitmedin çabuk defol takımdan
  • Tamam ben de gittiği için sevindim ama oh be falan da demeyin arkadaşlar. Bu adam her zaman mücadelesini ederdi, ayrıca inönüdeki son golü attı. Çok da sempatik birisi Türk olabilse kesinlikle kalsın derdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

Filip Holosko ‏@filiade 2 dk.

Tüh be.

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları

• Daha öncede söylemiştim hücuma katkısı,ortaları,etkili şutları bir yana bu kadar hırslı ve takımı sahiplenmiş bir adamı yüzüstü bırakıp evine yollamak beşiktaş gibi geleneklerin önplana çıktığı bir camiaya yakışmaz.

ayrıca bir noktaya daha değinmek istiyorum.takımın neredeyse tamamı genç ve kavgacı olmayan oyunculardan oluşuyor.özellikle anadolu maçlarında dikkat ediyorum ne zaman gerginlik olsa ne zaman anadolu takımlarının dızoları bizim gençlere atar gider yapsa ramon mahallenin abisi modunda hemen pozisyonun olduğu yere gidip benim adamıma bulaşma minvalinde sopanın ucunu gösteriyo.karakteriyle,futboluyla on numara adamdır ramon kalıp kalmaması tartışılmamalı bence

• Holosko'nun hızından başka hiç bir özelliği yok inşallah gider.
  • asşomda holosko santrafor da ...... yeter ulan git artık ne diyorum ben
  • Holosko escude uğur boral gitmeli. Dany tekmelenerek gönderilmeli.

Bu takıma çok iyi DR-MC-ML gerekli, gökhan-motta alınmalı.

• Diego ne oldu beyler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

Diego ne oldu beyler ?

Diego hayırlı olsun
  • Holosko'nun gideceğine pek ihtimal vermiyorum, en kötü kiralık gitsin bir anadolu kulübüne ama fenere attığı golü hiç unutmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

Orijinalden alıntı: Pitx1

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

eto'ya 3,5-4 milyondan fazla yıllık para verilirse ben bu yönetiminde futbol bakımından kafa olarak diğerlerinden farklı olmadığı kanısına varırım.

Kesinlikle hem fikiriz. Olay Eto'yu beğenip beğenmeme değil, olay bu tip para canlısı yıldız oyuncuların, kulübü ve taraftarları küçük görmesi ve kendi paralarını garantiye alıp kafalarına göre takılmalarıdır. Bizi Katar olarak görüyorlar ve son yıllarını iyi para kazanarak geçirmeye çalışıyorlar.

Eto için kulübün kasasından hiç para çıkmasa bile, şahsen ortalama yaşlarda iyi bir golcüye 2.5 milyon € verilmesini yeğlerim.

Ayrıca Diego 5 milyon € istiyor bu da çok fazla. En fazla 2.5 felan verilmedi, artı imza parası da isteyecektir.

eto'o futbola saygısı olan bir profesyonel
    takımımıza diğer gelen yıldızımsılarla karıştırılmaması gerek

Eto belki gelirse çok büyük işler yapacak ama önceki gelen bu tip oyunculara baktığımda transfere temkini yaklaşıyorum. Çünkü para tatlıdır derler, gerçektende insanlar parayı garantiye aldıktan sonra ense yapabilirler.

Kısacası ben bu yüzden trasnfere temkinli yaklaşıyorum. Yoksa Eto'ya laf söylemek kimsenin haddine değil.

Bu arada Pato'yu alsak sizce fena olmaz mı?

• 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.