Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (1583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.763
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15811582158315841585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Demba BA

quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

başkan orta sahaya transferi yaptık diyebiliriz ama daha resmi sözleşme imzalamadığımız için isim söylemeyecem bu sosada olabilir başka biride olabilir dedi

sevmem ama ibrahim seten 2 saat önce bunu yazmıştı doğru olabilir belki

İBRAHİM SETEN @ibrahimseten · 2 sa.
    beşiktaş yönetiminden resmi bilgi: "sosa, ben arfa ve ruiz'le anlaştık; hangisi alacağımıza yarın biliç karar verir.." biliç sosa'yı istiyor

arfa ile sosa alınsın bide linnes
    Çok mu şey istiyorum be .

2 Tane 10 numara alacağıma Sosa + Sağbek +Ön libero alırım

• Linnes olmadı gibi . İkinci bir Ronaldinho vakası . Bu kadar dillendirildi yok anlaşıldı falan filan denildi ve yönetimin bir başarısızlığı daha . Sen eğer Molde gibi takımdan oyuncu alamıyorsan bu kadar uğraşıp başka birşey demiyorum cidden rezillik
  • 1 rotasyon stoper 1 tane 10 numara , sağ bek , orta sahaya transfer lazım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

Orijinalden alıntı: 0nur!

Abi kim bu Sosa ben tanımıyorum kendisini.

Valla Atl. Madrid'de geçen yıl Diego dan daha çok süre almış. İzlemedim bilmiyorum ama Biliç istediğine göre vardır bir bildiği

Sosa'yı geçen sene ATM'yi takip ettiğimden az buz biliyorum. Genelde güçlü bir karakter. Pas oranı güzeldir. Çok aşırı yetenekli değildir. Ama çalışkan bir isim. Geçen sene zaman zaman 11 zaman zaman yedek başlamıştır. Genel olarak Koke ya da Arda'nın peşine direnci korumak için oyuna alınır. Genelde kanat oynadı orta sahada oynadığını pek hatırlamıyorum. Ortaları güzeldir. Özellikle duran toplarda baya etkili bir isim.

Fark yaratacağını düşünmediğim ama takıma da faydalı olabileceğini düşündüğüm bir isim. Atiba gibi düşünmek lazım.

• Ben Arfa'nın avukatlığını yapan Jean-Jacques Bertrand, yazılı olarak yaptığı bir açıklamayla Ben Arfa'nın son durumunu bildirdi.:

Evet Newcastle, Beşiktaş'tan bir teklif aldı. Bunu kulüp ve oyuncu tarafı olarak oturup konuştuk. Sportif açıdan değerlendirdik.. Ben Arfa, teklifi kabul etmeyip İngiltere'de kalmayı tercih etti. Beşiktaş'a gitmeyecek." SPORX
  • haftasonu bildiriliyor kap'a
    örnek bugun mesala gassaray dany nin kiralık verdiğini bildirdi.

buda ntvspor'un 15 mayıs 2011 de hem görsel hemde yazılı olarak verdiği haber.tv de de son dakika olarak geçiyorlardı,yazılı olarak da buldum.
    aşağıdaki haberi oku derim,ne demek istediğimi anlarsın.güvenmem ntvspora.

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/40779/diego-forlan-besiktasta
  • Fırat Günayer ‏@firatgunayer 55 sn.
    Bilic: "Sosa transferi gerçekleşti mi bilmiyorum ama umarım gerçekleşmiştir"
  • Sosa daha çok sol açık değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lSight

Sosa daha çok sol açık değil mi ?

bu meseleye sağ sol meselesi olarak bakmamak lazım hocam, MESELE BEŞİKTAŞ MESELESİ..
  • Bilic sosayi anladigim kadariyla çok istiyor. Vardır bi bildiği

• A.N.Ç "Öğleden sonra veya akşam bildirilecek."dedi.Pazartesi imza atmaya gelecek sanırım transfer NTVSPOR'da izledim şimdi.
  • ANÇ: yarın norveçten hayırlı bir haber bekliyoruz
  • anc son zamanlarda basinda gecen isimlerin hepsiyle gorustuklerini; yarin bilic'in onune bu isimleri koyacaklarini ve bilicin sectigini istanbula cagircaklarini soyledi. yarin ogleden sonra ve aksam belli olur dedi.

linnes icinse molde imzalanmis kontrat olmasina ragmen ocak ayina kadar beklemek istemis cok rekabetli maclari olucagindan. ama yarin hayirli bi haber bekliyoruz umarim olur dedi anc.

• eğer Linnes olmadıysa gerçekten kötü bence 1.öncelik sağ bek olup bu adamı almalıydılar.
    1.sınıf orta sağa oyuncusu için geç kalındı zaten,bu saatten sonra ne pazarlık yapabilirsin nede istediğin gibi bir orta saha oyuncusu bulabilirsin.
    o yüzden bence ne yapıp edip şu sağ bek'i almalıydılar.
  • ANÇ 10 numara adaylarından hepsi ile anlaşıldı, Bilic hangisini isterse onu çağıracağız diye konuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

Fırat Günayer ‏@firatgunayer 55 sn.
    Bilic: "Sosa transferi gerçekleşti mi bilmiyorum ama umarım gerçekleşmiştir"

araştırmacı gazetecilik diye buna derim ben
  • sözleşmeyi son anda düşünmek için süre istemiş molde
  • Bilic'in oyuncu trcihlerine baktığımda genellikle tecrübeli denilecek adamları tercih etmesi hoşuma gitmior. Tamam tecrübeli adam her zaman iyidir ama bir takımı ayakta tutan elementlerden birisi de parlak gençlerdir. Çünkü gençler isterse ve azimliyse üstüne koyarak ilerlerler. Mustafa Kerim bunun en güzel örneği. Ama tecrübeli adam her zaman o şekilde çizgisini çizer belki de performans düşüklüğü yaşar.

Ama genelde yıldız denilecek seviyeye bireysel yetenekleriyle gelmiş oyunculardan ziyade sahada çalışkanlığıyla göz dolduracak isimler araması da yaratmak istediği takım açısından güzel ışıklar. Belki yeterli para olsa istediği tipte ve istediği mevkilere daha güzel isimler getirebilirdik.

Bu saatten sonra artık pek önemi kalmadı tabi. Sezon inşallah hepimiz için sevindirici ve sakatsız geçer inşallah.

Bu sene şampiyon görmek isteriz takımı ama şampiyonluk olmasa bile azimli ve hırslı bir beşiktaş görmeyi daha çok umuyorum. İnşallah geçen zamanlardan dersimizi alır ve bu sezon sonu gibi şampiyon olamadı diye ya da 2. yapamadı diye Bilic'i göndermek istemez taraftar. Çünkü herşeyin başı istikrardır.

Takıma güvenin ve birşeyleri başaracağına inanın. Bu sezonun başında burada gelip kıyamet borazanlığı öttüren yaygara koparıp bu takım Feyeenoord'dan bile 5 yer Bu takım küme düşer. Anadolu takımı olduk gibi saçma serzenişte bulunanlardan olmayın. Takımın neredeyse Arsenal gibi bir takıma bile kafa tutabildiğini hepimiz gördük. Siz çocuklara inanın onlar herşeyi yaparlar.

• Herkes aynı anda haber paylaşıyor, nasıl bekliyorsak transferi artık... Bir bitse de şu transfer sezonu rahatlasak
  • inşllah olumlu dönüş olur.
  • 
Sayfa: önceki 15811582158315841585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.