Şimdi Ara

Beşiktaş 2013/2014 Sezonu Genel Tartışma Konusu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.303
Cevap
11
Favori
43.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilicin bu yanı harika ne olursa olsun kazanan takımı bozmuyor.Şansı değerlendiren o kadroda yer buluyor kendine.Oğuzhan en büyük örnek bu konuda.Atiba sol bekte bugün iyi performans gösterirse rotasyonu da rahatlatır.Bu maçı kazanmak şart hem tatile moralli girmek hemde Bursa-GS maçlarına kayıpsız gitmek adına.
  • beluschi yok haftaya
  • Yazacak konu bulamadım buraya yazayım bari.Bu Rasim Ozan denilen insan bu ülkede nasıl spor yorumculuğu yapıyor anlamıyorum.Kendini bilmezin teki.Başka bir takımı tutabilirsiniz ama o koltuğa oturduğunuz zaman tarafsız olacaksınız.Yok anırırım yok Beşiktaş anca Türkiye Kupası'ndan da elenirse "Şampiyonlar Ligi yarışına " girebilir (hala şampiyonluk lafını kullanmıyor) Böylelerine özür diletmek için istiyorum şampiyonluğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bouche

Yazacak konu bulamadım buraya yazayım bari.Bu Rasim Ozan denilen insan bu ülkede nasıl spor yorumculuğu yapıyor anlamıyorum.Kendini bilmezin teki.Başka bir takımı tutabilirsiniz ama o koltuğa oturduğunuz zaman tarafsız olacaksınız.Yok anırırım yok Beşiktaş anca Türkiye Kupası'ndan da elenirse "Şampiyonlar Ligi yarışına " girebilir (hala şampiyonluk lafını kullanmıyor) Böylelerine özür diletmek için istiyorum şampiyonluğu

O programı, hatta o kanalı açmak hata zaten. Kahvede bile daha seviyeli tartışıyorum ben insanlarla. Biri laf söyleyecek oluyor herkese tek tek ertem bi dakika sinan bi dakika dinle burayı gibi seslerini yükselterek seviyesizce tartışmaya çalışıyorlar. Bir de %100 futbolu açıyosun, FB'li olan adam Beşiktaş'ı övüyor beğendiğini söylüyor, BJK'li olan olumsuz bi yönünü söylüyor vs. seviyeli bir şekilde beyin fırtınası yapıyorlar. O adamların futbol camiasında kimse yüzünü dönüp bakmaz bile.

• Hocam maçtan sonra bir göz gezdireyim dedim.Olmaz böyle şey şok oldum.Bir daha da o kanala uğramam zaten.Sinirden kanalı aramayı bile düşündüm o an.
  • Şaka gibi ya, Atiba daha çok ofansif orta saha oynuyorum dedi. İlk maçlarında defansif orta saha oynattık. Son maçta adam sol beke geçti. Film gibi yeminle.

1:30
  • Oğuzhan 11127 m
    Veli 10909 m
    Serdar 10597 m
    Töre 10435 m

Ozi ile Töre formayı kapmak için iyi çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

Oğuzhan 11127 m
    Veli 10909 m
    Serdar 10597 m
    Töre 10435 m

Ozi ile Töre formayı kapmak için iyi çalışıyor

Geçen sene 1-2 km daha fazla koşuyordu nerdeyse tüm oyuncular. Bu sene daha az koşarak daha verimliyiz
  • DeTaXs kullanıcısına yanıt
    Toplam 11.7 mi ne koşmuşuz 11.5 üstüydü ama gene aynı koşuyor takım fakat daha üretken gibi dağınık oynamıyoruz. Bilicten sonra ben taktik antreman yaptırmadığını düşünüyorum Aybaba'nın.
  • quote:

Toplam 11.7 mi ne koşmuşuz 11.5 üstüydü ama gene aynı koşuyor takım fakat daha üretken gibi dağınık oynamıyoruz. Bilicten sonra ben taktik antreman yaptırmadığını düşünüyorum Aybaba'nın.

Bence de. Takım kısa sürede inanılmaz oturdu. Oyuncularımızın birbirlerine ne kadar uyumlu olduklarını fark ettik resmen. Ayrıca şu ana kadar düzgün gol yemedik adeta. 2 tane tartışmalı penaltı. Daha doğrusu bir tane sahte penaltı, bir tane de tamamen gereksiz penaltı. Bir tane Escude'nin %100 bireysel hatası, bir tane Ersan'ın %100 bireysel hatası. Takım savunması ve yerleşmesi açısından çok iyi yol kat ettiğimizi düşünüyorum. Bursa'dan da 1 gol ya yeriz ya yemeyiz. Milli takım arası çok iyi denk geldi. Hem alınacak sol bekin takıma uyum sağlaması için yeterli bi süre oluştu, hem Almeida'nın -ufakta olsa- sakatlığını tam olarak atlatması için iyi bi zaman. Kısacası ümitliyim ben

• DeTaXs kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl gelene geçene 2-3-4 atarken milli takım arası kötü yaramıştı inş öyle olmaz. Sol bekte gelsede doğru düzgün izlesek şu maçları. Birde takımda Velinin banko oynayacağını düşünüyorum bütün maçları sakatlık vs. olmazsa.
  • quote:

Geçen yıl gelene geçene 2-3-4 atarken milli takım arası kötü yaramıştı inş öyle olmaz. Sol bekte gelsede doğru düzgün izlesek şu maçları. Birde takımda Velinin banko oynayacağını düşünüyorum bütün maçları sakatlık vs. olmazsa.

Bugün gerçekten mükemmel oynadı umarım formunu korur Böyle oynarsa Türk milli takımından bile davet alabilir yakında
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

quote:

Bugün gerçekten mükemmel oynadı umarım formunu korur Böyle oynarsa Türk milli takımından bile davet alabilir yakında

Almasına imkan yok Avusturya'ya çağırılıyor adam. Hatta Türkiye'de oynamak istediği ve bunun mümkün olmayacağı için Olcay'dan bütün milli takım kamp ekipmanlarını istemişti .

• Onu biliyorum ama yine de davet alamıyor muydu Türk milli takımından? Ben yanlış biliyo olabilirim. Neyse öyle ya da böyle Veli ve Oğuzhan çok güzel uyum sağladı orta sahada. O ikiliden top kapmak zor gerçekten çok dinamikler
  • Milliyet gazetesinin basliga bak, "Fernandes 50 cent ile efkar dagitti"

Neremle nasil guleyim hic bilmiyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolga
    Serdar-Sivok-Escude-Büttner
    Veli-Atiba
    Töre-Fernandes-Olcay
    Ameida
  • BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / BJKAS

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
    Şirketimiz ile Kalde Klima Orta Basınç Fittings ve Valf San. A.Ş. arasında sponsorluk(forma sırt) konusunda görüşmelere başlanmıştır.

http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgulari/bildirim-detayi.aspx?id=308323
  • Tartışılacak şeyler olabilir ama tartışılmayacak tek bi şey var o da Veli kavlak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. / BJKAS

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
    Şirketimiz ile Kalde Klima Orta Basınç Fittings ve Valf San. A.Ş. arasında sponsorluk(forma sırt) konusunda görüşmelere başlanmıştır.

http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgulari/bildirim-detayi.aspx?id=308323

Bu firmanin bildigimiz bir marka ismi yoksa bu haber tam fiyasko. Besiktas'in sirtinda Anadolu kulupleri gibi Kalde Klima mi yazacak simdi? Kalde Klima Kerim Frei'i getirmesin simdi...

Sirt reklami bu sene Vodafone olacakti o is ne oldu bilen var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

•  Beşiktaş 2013/2014 Sezonu Genel Tartışma Konusu
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.