Şimdi Ara

BERSERK ベルセルク (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
630
Cevap
9
Favori
25.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç bakmamıştım, kötü olacağını biliyordum ama bu nedir yahu? 3. bölümü bir açayım dedim açmaz olaydım, yeni animeyi izlememişler için kesinlikle izlemeyin net. Hiç animesini izlememiş olanlar da hiçbir animesine başlamasın, manga okusun. Japonlar bu mangayı animeleştiremeyecekler artık belli oldu, izlemeyin gözünüze kulağınıza zamanınıza yazık.
  • ilk bölümünü izledim yeni çıkan sezonunda anime çizimlerle beraber biraz mekanik olmuş naruto onepiece gibi değil biraz daha modern dijital bi görüntü veriyor. Hikayesi güzel olsada görüntü kötü geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golden age arcları gibiyse izlenebilir ama full cgi basmışlarsa kötü, bende izlemek için sezonun birikmesini bekliyorum.

• Bir ara baya okumuştum mangasını da şimdi hangi sayıda kaldığımı hatırlamıyorum.

• CGI çok kötü dayanamadım ben kapattım hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiraiiya

Golden age arcları gibiyse izlenebilir ama full cgi basmışlarsa kötü, bende izlemek için sezonun birikmesini bekliyorum.

Golden age ile uzaktan yakından alakası yok.. bence boşuna bekleme aç bir 5dk izle zaten devamını getiremezsin.. golden age bu kıyaslamayı hakaret olarak algıladı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anime manga portallarında CGIserk demişler güzelim seri ne hallere düştü

• En azından tecavüzcü at sahnesini geçmemişler

BERSERK ベルセルク
    BERSERK ベルセルク

Neyse beyler yeni çıkacak oyunun görsellerini paylaşayım.Karakter olarak Guts,Griffith,Casca,Serpico hatta Judeau bile var.Bundan umutluyum en azından.Bizi bu hüsran üzerine sevindirir umarım.İkinci bir fiyaskoyu en azından ben artık kaldıramam.

http://imgur.com/a/iawbt

http://www.famitsu.com/images/000/111/499/5791873fd6732.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KanameSama -- 22 Temmuz 2016; 13:54:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

En azından tecavüzcü at sahnesini geçmemişler

BERSERK ベルセルク
    BERSERK ベルセルク

Neyse beyler yeni çıkacak oyunun görsellerini paylaşayım.Karakter olarak Guts,Griffith,Casca,Serpico hatta Judeau bile var.Bundan umutluyum en azından.Bizi bu hüsran üzerine sevindirir umarım.İkinci bir fiyaskoyu en azından ben artık kaldıramam.

http://imgur.com/a/iawbt

http://www.famitsu.com/images/000/111/499/5791873fd6732.html

Bu oyundan oldukça umutluyum. Vita ile güzel bir ikili olacaklardır
  • Bu bölümü çok beğendim şahsen. Dandirik dövüş sahneleri olmayınca kabul edilebilir oluyor

• Beyler berserk live action videosu geldi. İşin içinde netflix ve hbo varmış
    http://www.berserkreunionproject.com/

Bakalım nasıl olacak?
  • Görüntü berbat leş. Keske eskisi gibi olsa çizimler.

• Yeni yapımın en iyi tarafı sanıyorum Dragonslayer'ın sesi, Guts'ın kesip biçtiğini resmen hissediyorsunuz. Beşinci bölümde çizimler biraz daha iyi geldi gözüme, yer yer yine oldukça kötü özellikle Mozgus'a bakılacak gibi değil. En azından filmindeki gibi yapabilselermiş kısmen daha izlenebilir olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Yeni yapımın en iyi tarafı sanıyorum Dragonslayer'ın sesi, Guts'ın kesip biçtiğini resmen hissediyorsunuz. Beşinci bölümde çizimler biraz daha iyi geldi gözüme, yer yer yine oldukça kötü özellikle Mozgus'a bakılacak gibi değil. En azından filmindeki gibi yapabilselermiş kısmen daha izlenebilir olurdu.

Aynen Dragonslayer'ın ses efektleri animede ki en iyi işlerden biri. Bana da tam tersi karakterlerin hareketleri git gide kötü gelmeye başladı. Ama 5. bölümde ki Kushan sahnesi iyidi.

Müziğin tam versiyonunu gören, bulan olursa paylaşsın lütfen. :)
  • KanYeE kullanıcısına yanıt
    Şarkının ismi "Hai Yo" ama düzgün bir versiyonu göremedim, olanlar da animedeki sahnelerden alınmış.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mangasını düzgün okuyacağım bir site bilen varsa ilk serinin sonundan itibaren okumaya başlayacağım ( bazı sitelerde reklamdan okunmuyor cepten okuyorum genelde ) son bölüme gelirsek
    aradan baya zaman geçti ama sanki bu Casca hamile gibi geldi bana Griffith den, bebeğe benziyor onu kollayan iblis vari şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaneki Ken -- 6 Ağustos 2016; 3:03:39 >
  • İndir tortuga çeviriden, onlar çeviriye mnakiden sonra devam ettiler yorumlarda ilk ciltlerin de linki vardı, yükle bir manga okuyabileceğin program ,ben acv (a comic viewer) kullanıyorum basit bir program sorsan başka program da bulursun buralarda, öyle oku. Önceden indirirsin , internet olmayan zamanlarda bile rahatça okursun.

• Conviction Arc'ı öyle parça pinçik anlatıyorlar ki resmen içine ettiler.
  • Vay be bu konuya en son 2011 de mesaj atmışım tekrardan berserk görünce nostalji oldu:D Bu arada yeni seri gerçekten kalitesiz bir yapım olmuş. Belki de bugüne kadar oluşturulan en güzel evrenlerden biri olan berserk evreni bu kadar yüzeysel ve saçma anlatılmamalı. Resmen hakaret ediyorlar seriye. Orjinal serideki seslendirmeler ve müziklerin eksikliği bile hissediliyor. Ayrıca berserk'in çizimleri zaten güzeldi ilk seride mangaya sadık şekilde animasyon haline getirilmişti ama bu seride işin içine cgi katarak bunun da içine etmişler. Berserk'in kendine has tarzını yoketmişler. Sanırım yeni serinin soundtrack'inde eski seriden susumu hirasawa'nın forces parçasını tekrardan revize edip uyarlamışlar. Birkaç yerde eski seriden tanıdık melodiler duydum. Susumu hirasawa ile çalışmışlar tekrar ama nerde o behelit ve gatts parçası?

Eski serinin soundtrack'i ile mangasını okumak büyük zevk vermişti zamanında, mangaya yeni başlayacaklara da tavsiye ederim orjinal serinin ost'si ile okuyun mangayı. Penpals - Tell Me Why openingi nerde şimdi ki nerde. Bir bütün olarak harika bir seriydi orjinali.
    Altta yazdığım parçaları tavsiye ederim. Eski seriyi izleyip de mangadan devam etmemiş olanlar için güzel nostalji olur bunlar eşliğinde mangayı okumak. Özellikle gatts theme favorimdir.
    Susumu Hirasawa - Forces
    Penpals - Tell Me Why
    Silver Fins - Waiting So Long
    Berserk - Behelit
    Berserk - Gatts Theme
    Berserk - Earth
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.