Şimdi Ara

Beramusta Clan Sorunu ve Yeni Clan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: __yOuNg__DeWiLd__

Clanımız Yeni Bozuldu Bende Gele bilirim Daha dün gece Savaşta Aynı Partideydik Şuanda 65 %96 Bu gece Kasıcam Herhalde 66 Olurum Mage!yim Bu arada Herkes Tanır beni Beramusta

tabiki bana ulaşman yeterli b2 deyim
  • BUN APANLARIN...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

• CLAN NIYE KURULUR ? BAKIORUM BİRSÜRÜ BOŞBOŞ CHARLAR KLANLARDA NPLERI İÇİN DURUYOR VE BU CHARLAR KLANLARI ILE KASMIYORLAR HANI BİHATA YAPARIMDA KLAN ARKADAŞIM KLANA REZIL EDER DIYE KLANI ILEDE TAKILMIO ADAM SAĞLAM KLANLARA BAKIN ILK ÖNCE KENDI KLANDAŞLARINI CZ VE PK DA KULLANIRLAR haaa bide charına para harcıosan ellerınde +8 ms ler ve mdlerın varsa veya raptor birazda para ve item yedırıosan ıyı klanlarla çok da np n olmaa bile yeralabılırsın
  • Arkadaslar hem upluyorum hemde acil debuffer60+ aranıyor clana göremeyenler için son kez upluyorum
  • ArkadaşLar birazdan pelerin görevi yapacağız acil olarak debuffer a ihtiyaç duyulmaktadır....
  • Acil olduğu için upluyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.