Şimdi Ara

Beramusta! +9 Glave Satılır Offer!!>>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Sunucu #Atlantis
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beramusta! +9 Glave Satılır Offer!!>> ytl ile değil oyun iyi itemlerle takas olcaktır!! Offerlarınızı beklıorum
    11+ Rebirth 195 ap ve 90 posiondur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakırt44 -- 12 Haziran 2008; 13:44:41 >

• yoqmu +9 glave isteyen :)
  • Varda paraLarı yetmior HeraLde BroLee
  • xrap niye cizilmis yaw
  • x-rap kestaneyi çizdirdi
  • canım sıkıLmı$tı.. orda $ikayet kutuLarının doLmasına 1 tane kaLmı$tı.. İmzaya Destan yazdım :Pp 4 Gün Çızık Yedik sağLık oLsun ^^
  • quote:

Orjinalden alıntı: asdasdusdusde

canım sıkıLmı$tı.. orda $ikayet kutuLarının doLmasına 1 tane kaLmı$tı.. İmzaya Destan yazdım :Pp 4 Gün Çızık Yedik sağLık oLsun ^^

peki fake yasak değil mi artık
  • SA

EN SEVMEDİĞİM ŞEY OFFER DENİLMESİ NE İSTEDİĞİNİ SÖYLE ALACAK OLANDA BİŞEYLER SÖYLER İLLA
  • quote:

Orjinalden alıntı: mywork

SA

EN SEVMEDİĞİM ŞEY OFFER DENİLMESİ NE İSTEDİĞİNİ SÖYLE ALACAK OLANDA BİŞEYLER SÖYLER İLLA

elinde ne varsa ver işte tmm dersek olur
  • quote:

SA

Abicim sen daha bişi alamadın mı benim raptor +9 ada taliptin tabi inanmamıştın ama neyse glave +9 iyi item sakırt44 sen bi ara shell set +7 hb +7 warrior satıyodun demi bide senn berada nickin ney ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hell_Blade

quote:

SA

Abicim sen daha bişi alamadın mı benim raptor +9 ada taliptin tabi inanmamıştın ama neyse glave +9 iyi item sakırt44 sen bi ara shell set +7 hb +7 warrior satıyodun demi bide senn berada nickin ney ?

4T4cK3R evet satıyordum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.