Şimdi Ara

Benzine zam (Winter is coming) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dumisini

Bahsettiğin yerden maaş almadığım için sorun yok alanlar düşünsün. Gerçekleri söylemek için aktroll olmaya hiç gerek yok. Her şey ortada.

hadi hadi

Benzine zam (Winter is coming)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 13 Aralık 2017; 14:56:42 >

• quote:

Bahsettiğin yerden maaş almadığım için sorun yok alanlar düşünsün. Gerçekleri söylemek için aktroll olmaya hiç gerek yok. Her şey ortada.

Hayırdır görmedin mi cevap vermediğin mesajımı?

Gerçek mi çarptı yoksa??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Yoo gördüm ama şuan iş yerimdeyim çalışıyorum bir müsait olayım cevabı yapıştırırım. Senden korkan senin gibi olsun biz hep buradayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

E hani dolar dusmustu

Dolar dustu dedik benzin dustu demedik ki

• quote:

Orijinalden alıntı: The saints of killers

Kendi geçimini kendin sağlamaya başladığında ola ki ağlamaya kalkarsan sana mendil vereni

• quote:

Yoo gördüm ama şuan iş yerimdeyim çalışıyorum bir müsait olayım cevabı yapıştırırım. Senden korkan senin gibi olsun biz hep buradayız.

Zaten iş yerin burası değil mi senin?

Yoksa burası ek gelir yerin mi?

İş yerim burası olsa cevabımı ne diye geciktireyim?

• quote:

İş yerim burası olsa cevabımı ne diye geciktireyim?

Diğer mesajlara cevap verdiğine göre sana sormak lazım orasını.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Onların cevabı kısaydı yolda giderken yazdım sana uzun ve argümanlı cevap vermek isterim. Zira kısa cevaptan anlamıyorsun.
  • quote:

Onların cevabı kısaydı yolda giderken yazdım sana uzun ve argümanlı cevap vermek isterim. Zira kısa cevaptan anlamıyorsun.

İçi boş uzun cevap yazmana gerek yok, daha yorma kendini

Ne boşu hepsi belge ve rakamlardan oluşan bilgiler olacaktı. Ancak beni yormadığın için teşekkür ederim. Zira şimdi arşivleri teker teker araştırıp iddiamı ve senin yanlışlarını kanıtlamaya çalışacaktım. Gerek yokmuş madem kalsın.

• Dumisini kullanıcısına yanıt
    Yav arkadaş senin atacağın belgeleri ben zaten biliyorum, onlar da tamamen algı operasyonuna yönelik anlamsız belgeler olduğundan gerek yok diyorum.

Git markete gör ekonomiyi, 100 liraya 3 4 parça mal alınır oldu nerdeyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: dix1

10 tl yapsınlar 2-3 sene dokunmasınlar benzine mazota da rahatlayalım artık.

Olmaz, hükümet tarafından zevki böyle çıkıyor...bu tempoyla 2 sene sonra dediğin 10 tl 'de olur zaten!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 13 Aralık 2017; 19:23:5 >
    Evet haklısın ama bu durum sadece bizden kaynaklı değil. Yine dış güçler diyeceğim kızacaksın ama durum bu, bunu görmemezlikten gelemezsin. Daha geçen sene darbe atlatmış bir ülkeyiz. Şimdi dünyada büyümede birinciyiz. Eksiklerimiz elbette var ama iyileştirmeler devam ediyor. Daha da iyi olacağız biraz sabır.

• quote:

Evet haklısın ama bu durum sadece bizden kaynaklı değil. Yine dış güçler diyeceğim kızacaksın ama durum bu, bunu görmemezlikten gelemezsin. Daha geçen sene darbe atlatmış bir ülkeyiz. Şimdi dünyada büyümede birinciyiz. Eksiklerimiz elbette var ama iyileştirmeler devam ediyor. Daha da iyi olacağız biraz sabır.

He yav dış güçler, sen o pensilvanya soytarısını kendi elinde devlete sok, ondan sonra darbe yapılınca da dış güçler darbe felan de.
    Büyümede neden birincisin biliyor musun, birinci diyorsunuz ya hani, bunun tek sebebi diğer ülkelerin doygun olması. Senin daha büyüyeceğin çooook zaman var...
    15 yıldır sığındığınız tek kelime "sabır", o sabrın sonunu çok kötü öğreneceksiniz.
    Hepiniz gün gelecek ak partili olduğunuzu inkar edeceksiniz..

Fetö konusunda aldatıldığımızı, iyi niyetimizin suistimal edildiğini daha önceki yazılarımda da belirtmiştim. Sayın Cumhurbaşkanımız da bunu söyledi ve halkından özür diledi. Bunu neden bu kadar kurcaladığınızı merak etmiyor değilim. Yahu siz hayatınızda hiç kandırılmadınız mı? Hangi ülkenin lideri hata yaptığını söyleyerek milletinden özür diler? Bazı ülkeler bizden ileride olabilir. Biz de onların seviyesine gelmek için çabalıyoruz ve büyüyoruz. Bunda ne sakınca var ki onu bile eleştirecek dereceye gelmişsin. Büyümesek daha mı iyi? Sabreden derviş muradına ermiş. Takım tutar gibi parti tutmuyorum ancak koyu bir AKP'li olsaydım bunu asla inkar etmezdim.

• Dumisini kullanıcısına yanıt
    1 ayda 5,30 TL den 5,66 ya yükselen benzin 14 kuruş indi ve 5,52 oldu. Şimdi bu zamla 5,60 olacak.

Yani 1 ay yada 5-6 haftada 5,30 dan 5,60 a çıkmış oluyor bu zamla birlikte.

Hadi siz saf gibi her haltı her zokayı yutuyorsunuzda, bize neden gerizekali muamelesi yapiyorsunuz?

Sizin kitlenizin zekasıyla hükümet yıllardır bu şekilde dalga geçiyor diye bu salak hesaba bizim de inanacagimizi mi saniyorsunuz?

Sizin için iyi olmuş olabilir. Bizim için hala benzin 1 ay once 5,30 kuruş idi. Neden kendi 15 dakikalık harddiskinizle bizim belleği bir tuttunuz?

Hükümetin her yalanina her taklasina her kandirilisina, kandirilanlarin kandırdığı kitle olarak, inanabilirsiniz.

Fakat şunu unutmayın, o hesabınız bu beyinlere sökmez, makarna kömür kafası o, zararlıdır soru sormayı unutturur adama. Sahte mutluluga fazla kaptırmayın.

14 kuruş düşmüşmüş te şimdi 9 kuruş artmismis ta, teşekkür edecekmisiz falan.

Bak sen zeki insana hele: gerizekalı var sanki karşısında.

2 mol oksijen harcayamadan üretilmiş bir savunmadan da ancak bu kadar zeki bir savunma çıkar.

Hadi başka kapiya, aradığınız beyine buralarda ulaşılabiliyor, lütfen başka kapıda tekrar deneyin.

Hayatta en nefret ettiğim şey aklimla dolaylı yoldan dalga gecilmesidir. Size artık normal gelen bu durum, bize göre hakarettir. Bu hesap ta bize hakarettir, bu akillari bu hesap ile aşağılamak ta öyle 50 - 100 paket makarnanın verebileceği besin ile mümkün değildir.

• quote:

Fetö konusunda aldatıldığımızı, iyi niyetimizin suistimal edildiğini daha önceki yazılarımda da belirtmiştim. Sayın Cumhurbaşkanımız da bunu söyledi ve halkından özür diledi. Bunu neden bu kadar kurcaladığınızı merak etmiyor değilim. Yahu siz hayatınızda hiç kandırılmadınız mı? Hangi ülkenin lideri hata yaptığını söyleyerek milletinden özür diler? Bazı ülkeler bizden ileride olabilir. Biz de onların seviyesine gelmek için çabalıyoruz ve büyüyoruz. Bunda ne sakınca var ki onu bile eleştirecek dereceye gelmişsin. Büyümesek daha mı iyi? Sabreden derviş muradına ermiş. Takım tutar gibi parti tutmuyorum ancak koyu bir AKP'li olsaydım bunu asla inkar etmezdim.

Sen tut adamların hepsini devlete yerleştir ondan sonra de ki kandırıldık, kaç kişi kandırdı daha öncesinde?

O koltuk kandırmaya elverişliyse madem ondan daha alttakiler neden kandırılma hakkını kullanamadı da herkesi içeri tıktı?

Demek ki kandırılmanın bedeli var...

Ben hayatımda hiç kandırılmadım, hele de kandırıldığım halde kimseye aldanmadım felan diye hiç söylemedim. Geçeceksin o işleri, yapamıyorsan bırakacaksın, yarın bir gün aldatırlar ya canını ya vatanını alırlar, nolur ondan sonra?

İyi niyetimin kurbanı oldum halkım affetsin mi, Allah affetsin mi denir sonra?

Geçeceksin o işleri...

Bizi kandırmanın bedelini ağır ödetiyoruz. Fetonun belini kırdık artık işleri bitti. Bugün iktidarımız bıraksa ülke çıkmaza girer ekonomi çöker haberin olsun. İş dünyası, kamu kurumları ve vatandaşımız istikrar var diye en azından destekliyor. Hatalarımız yüzünden bizi terk etmiyor çünkü düzeltecek güce sahip olduğumuzu biliyor yine bize oy veriyor. Hiç kandırılmadım diyorsun sonra kandırıldığım halde aldanmadım diye söylemedim diyorsun. Anlaşılan sen de kandırılmışsın. Demek ki kandırılmak sadece iktidarımıza özgü bir şey değil.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.