Şimdi Ara

BenQ W1070 ve BenQ W1070+ kullananlar kulübü... (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.239
Cevap
49
Favori
145.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    N11 tarzi sitelerde bazi saticilar cok cok sacma fiyat cekiyorlar. Ureticiden lambanin kodu bilgisini alip ona gore lamba saticisindan teyid etseniz bence yeteri. Ayrica lambayi kasasiyla birlikte takmak cok kolay. 2 dakikalik is. Gereken tek sey tornavida

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karantina

Selam bana yardımcı olabilecek kimse var mı forumda? Fiyatlar çok değişken kimi 100 USD, kimi 1300 TL kimi de 700 lira işçilik dahil ok diyor. Bu kadar fiyat saçmalığı kafamı karıştırdı, önerisi olan varsa çok memnun olurum.

Alıntıları Göster
    Bence yetkili servisi arayın, oranın önerdiği lamba orjinal olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dousk

"bence hala 1080p projektörler içinde en iyi performansa sahip projektör" kısmı biraz iddialı olmuş sanki :)
    aslında fiyatına göre demem daha doğru olur. neticede modeli eskidi ve yeni çıkan daha iyi özellikli projektörler muhtemelen vardır. zaten sıfır da bulunamayacağı için 2. el alacak arkadaşlaradır bu tavsiyem :)
  • Arkadaşlar merhaba bugün benq w1070 projeksiyon cihazimin ampulü patladı ampul uyarı lambası kırmızı yandı Edirne'de oturuyorum İstanbul'da nerde yaptırabilirim fiyat ne olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  •  BenQ W1070 ve BenQ W1070+ kullananlar kulübü... BenQ W1070 ve BenQ W1070+ kullananlar kulübü... BenQ W1070 ve BenQ W1070+ kullananlar kulübü...

•  BenQ W1070 ve BenQ W1070+ kullananlar kulübü... BenQ W1070 ve BenQ W1070+ kullananlar kulübü... BenQ W1070 ve BenQ W1070+ kullananlar kulübü...

Amazon.com'danhttps://www.amazon.com/STR-169100-Silver-Ticket-100-Diagonal/dp/B00HZRM9K0/ref=sr_1_1?keywords=silverticket+100&qid=1574968191&sr=8-1 100 inch perdeyi aldım. Daha önce Türkiye'ye gönderilmiyordu. Kargo ve gümrük masrafları dahil $425'a geldi. Duvarım baskılı boya olduğu için görüntüm iyi değildi. Perde ile görüntü çok farketti. Elektrikli ve manuel perdelerde potluk sorunu oluyor. Olmayanlarda çok yüksek fiyatla satılıyor. Yerinizde uygunsa sabit çerçeve perde almanızı öneririm.

• Geçen hafta ampulü serviste değiştirdim, gayet temiz işçilik ile değişimi tamamlamışlar.
    Bu hafta itibarı ile de taşınma durumumuz ortaya çıktı, kısmet olursa ve ilgilenen varsa çok temiz durumdaki Benq W1110 cihazımı satıyorum. Türkiye'den garantili alınmış bir cihazdır. Toplamda 6000 saat kullanılıptır, ampulü değiştirdim ki şuanda kozmetik olarak ve kondüsyon olarak sıfır gibi.
    Kutusu ve tüm içeriği duruyor,
  • karantina K kullanıcısına yanıt
    Hala satılık mı?

• coturhoca C kullanıcısına yanıt
    Selamlar , Evet hala satılık, PM ile iletişim kurabiliriz.
    Saygılarımla
  • İyi günler arkadaşlar benim cihazın ampulunu değiştirdikten sonra siyah ekranda beyaz yuvarlak lekeler oluştu dlp chip arizasiymis Çin'den bu chipi alabilirmiyiz modali hangisi chipin bilen varmı

• @Darkdexterness ozel mesajına cevap veremedim bilmiyorum niye soruna gelirsek aldım ürünü daha kullanmadım başka kullanan arkadaşlar var sanırım memnunlar onlar da o yüzden kişisel bir yorum yapamıyorum.
  • 49 dolara orsam lamba(kasasız) siparişi verdim aliekspress'ten. şimdi de içime kurt düştü, paketleyicisi, kargocusu derken virüslü gelir mi diye. türkiye'de aynı ürünü 500 liraya satıyorlar n11'de. hoş öyle düşünecek olsak çin'den türkiye'ye günde kim bilir kaç bin kargo girişi oluyordur.
  • Merl kullanıcısına yanıt
    İyi günler bende 500 tly aldım fakat kendim degistiremedim . Benim lamba patlayınca salyongaz fanı sıkıştırdı eğer lamba patlarsa bence serviste değiştirin

• merhaba benq 3d gözlük pili bitti sanırım. Pili değiştirmek istiyorum nereden alabilirim? BenQ W1070 ve BenQ W1070+ kullananlar kulübü...
  • merhaba benq 3d gözlük pili bitti sanırım. Pili değiştirmek istiyorum nereden alabilirim? BenQ W1070 ve BenQ W1070+ kullananlar kulübü...
  • Merhaba, buraya bir sorun isterseniz.https://www.asperaprojeksiyon.com/
    kolay gelsin.
  • Emektar w1070 cihazım 6000 saat doldu acil lambayı degiştir diyor.

Uygun yollu nerden bulabilirim lamba :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastteam -- 26 Nisan 2020; 23:29:10 >
  • Arkadaşlar merhaba.

5 yıllık cihazımı bugün açıp 3 tane fanını temizledim.

Daha önce bikaç kez lamba kendi kendine kapanıp lamp ışığı yanık kalmıştı, kapatıp açınca düzelmişti, o ara çok ısındığını farkettim ve fanları temizleyeyim dedim.

Sıkıntısız temizledim fakat şimdi fanlardan aşırı ses geliyor yani 3ü de en hızlı modda dönüyor sanki.

Hızlı soğutma modu da kapalı. Ne oldu acaba? Teknik bir müdahalede bulunmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba benq w1090 hakkında yorumlarınızı alabilir miyim? Kullanan arkadaşlar tavsiye edermi? Amaç sadece karanlık ortamda video izlemek ise doğru tercih midir? Benq w1070 in görüntü kalitesine benzer görüntü kalitesi sunuyor mu??
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.