Şimdi Ara

BenQ W1070 ve BenQ W1070+ kullananlar kulübü... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.238
Cevap
49
Favori
146.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: max-well

@charisma082, 3d için kablo kalitesi önemlidir. Kullandığın kablo kalitesini bilmiyorum. TTaf 1.4 kullanırsan sorun olmaz. Gözlüklerin de uyumluluğu açısından marka ve model bilgim yok. Bu konuda benq w1070 kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır.

peki bu kabloyu nerden temın edebirız hocam lınk falan varmı bana 10 veya 15m lazım olucak birde benq w1070 için askı aparatı bakıoyrum açıkçası silvercrest önerirmisin
  • @charisma082, linki incele. Fakat sitedeki fiyata aldanma. Forumdan İsabaltacı nickli arkadaş var. Temasa geç fiyat konusunda sana yardımcı olur. Askı aparatı konusunda Aktivizyondan cihan bey le görüşürsen sana yardımcı olacaktır ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi max-well -- 1 Nisan 2014; 14:19:30 >

• Dostlar şuan Amerika da olan tanıdığınız bi arkadaşımıza ihtiyacım var. Yakın zaman da gelecek bi arkadaşımız var ise uzaktan kumanda alacağız. Yardımcı olursanız çok makbule geçer. Pm le temas kurabiliriz ... Saygılarımla ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: max-well

@charisma082, linki incele. Fakat sitedeki fiyata aldanma. Forumdan İsabaltacı nickli arkadaş var. Temasa geç fiyat konusunda sana yardımcı olur. Askı aparatı konusunda Aktivizyondan cihan bey le görüşürsen sana yardımcı olacaktır ....

teşekkurler hocam bende bı sıte buldum bu koblo alıanbılırmı 3d için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charisma_w1070 -- 1 Nisan 2014; 14:32:29 >

• @charisma082, linkini verdiğim kablo hakkında forumdan isabaltacı arkadaşla görüş ve 1.4 versiyon konusunda tam bilgi al. Okey gelince kabloyu alabilirsin.
  • kabloyu bugun sipariş geçtım bakalaım nasıl çıkıcak TTAF Hdmı Kablo (10 metre) 1,4
  • version 1,8 attım bugun bakalım akşam degerlendırmelerı yapıcam kabloda bugun elıme ulaştı haketten kablo perfect:)
  • dun akşam kabloyu denedm kontrast olarak göruntuyü farklılaştırdı bekledıgmdende iyi çıktı sorun yaşadıgım 3de ise muhteşem bır şekilde kablodan geri dönüş aldım artı version 1,8 yapmışta bulundum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: charisma082

version 1,8 attım bugun bakalım akşam degerlendırmelerı yapıcam kabloda bugun elıme ulaştı haketten kablo perfect:)

Benden önce davrandınız tebrik ederim. 3d menüsünde diğer seçenekler aktif oldumu acaba..
  • evet aktıf oldu vede ps3de dun mortal kombat oynadım muhteşem bir derinlik hissi vardı muazzam daha önce oyunda 3d moduda açılmıyordu artık kablodanmı yoksa versiyon yıkseltmeden onu çözemedım açıkçası buarada hesaplı türkıyede bu cıhaza önereblıcegınız 3d gözlük seçenekleri nelerdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanemre34

quote:

version 1,8 attım bugun bakalım akşam degerlendırmelerı yapıcam kabloda bugun elıme ulaştı haketten kablo perfect:)

Benden önce davrandınız tebrik ederim. 3d menüsünde diğer seçenekler aktif oldumu acaba..

kardeşim versiyon atma olayı çok kolaymış hıç korkulcak bırşey yok tabıkı söylenen adımları duzgun yapmak şartıyla :D 5dk iş
  • beyler imax under the sea bluray cdsını nerden temin edebilirim hıçbir yurt içi sitede bulamadım:(
  • Bu ürün, şu an en uygun nereden alınır arkadaşlar?
  • quote:

beyler imax under the sea bluray cdsını nerden temin edebilirim hıçbir yurt içi sitede bulamadım:(

Merhaba Arkadasim sanirim aradigin bu olsa gerek 3D filmler konusunda cok secenek olan bir sayfa bilmiyorum internetin kotasiz ve ayrica uploaded premium sifren varmi eger varsa beklemeksizin indirme imkanin var .......kücük bir not XXX yazan yer 18 yas alti icin sakincali cinsel icerikli uyarmadi demeyin

www.hd-area.org
    526 Origin SSL Certificate Error
    http://www.hd-area.org/index.php?id=70731

• quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Bu ürün, şu an en uygun nereden alınır arkadaşlar?

projeksiyon.com bır adet ğözlükkte yanında hedıye kardeş bır degerlendır ıstesen
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanayhan

quote:

beyler imax under the sea bluray cdsını nerden temin edebilirim hıçbir yurt içi sitede bulamadım:(

Merhaba Arkadasim sanirim aradigin bu olsa gerek 3D filmler konusunda cok secenek olan bir sayfa bilmiyorum internetin kotasiz ve ayrica uploaded premium sifren varmi eger varsa beklemeksizin indirme imkanin var .......kücük bir not XXX yazan yer 18 yas alti icin sakincali cinsel icerikli uyarmadi demeyin

http://www.hd-area.org/index.php?id=70731

kardeşm bana bluray cdsı lazım pcde beceremedım açıkçası 3d görüntü almayı ps3den ızlemeyı düşünüyorum

• @charisma082, kablon hayırlı olsun. İyi günlerde kullan. 3d ve yüksek refresh değerli sinyallerde kablo kalitesinin önemini Epson topiğnde de belirtmiştim. Bir kez de burada paylaşmakta fayda var. Zira yaşanan sorunun bazen tek bir parametre den kaynaklandığını düşünmeyin.
    w1070 de 3d görüntü tanımlama da sorun yaşayan arkadaşlara senin vesilenle bir kaç tavsiyem olsun ....

1 - Özellikle 1.4 versiyon ve yüksek hızda iyi kalite de hdmi kablo kullanılmalı. Zira kablonun kalitesi ve hızı düşük olduğunda 3d de yüksek refresh ( 120 - 144 hz ) değerini aktaramayan kablo özellikle w1070 in 3d sinyal algılamasında sorun yaratmakta. Bu durum tamamen kablonun hızı ve kalitesi ile ilgili ... w1070 i test ederken iki farklı kalite de kablo ile bu durumu tespit ettim. w1070 le beraber kullanılan kısa veya uzun metrajlı kabloları iyi kalitede olmalı ...
    2 - Mkv player kullanarak 3d mkv film izlenecekse eğer kaynak cihazın refresh değerini auto modda veya elle müdahale ederek düşürülmesi gerekebilir. Zira kaynak cihazın video sinyal refresh değerini w1070 ile uyumlu hale getirin. Kaynak cihazın video sinyal çıkışı 60 - 72 hz destekliyorsa iyi kalitede kablo ile sorun olmuyor. Mkv filmin kalitesine göre oldukça performanslı görüntü vermekte.
    3 - Bluray player kullanıldığında ise herhangi bir ayar yapnadan tamamen sorunsuz. Zira bluray in 1080p 60 veya 72 hz değerini w1070 auto tanıyor ....
    4 - Cihazın yazılımını kontrol ederek son sürümü yüklemeleri de bazı sorunları düzeltebilir.
    Cihazın 3d sinde sorun gibi görünen durum esasında kullanılan kaynak + kablo ve kaynağın ayarları ile ilgili bi durum .... Saygılarımla ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi max-well -- 4 Nisan 2014; 21:37:06 >

• theraptorx kullanıcısına yanıt
    @theraptorx, w1070 için linki inceleyin. 2,424 tl taksitli alınabilmekte. Güvenilir ve forumdaşlara yardımcı olan bi firma.
    w1070 ile birlikte full screen gri kontrast perde kullanmanı öneririm. Bu ikili den çok başarılı görüntü elde edeceksin. Kuruşuna kadar parasını hakeden ürünler ...
    www.projeksiyoncihazi.com.tr
    BenQ W1070 3D Home Cinema Projeksiyon Cihazı
    http://www.projeksiyoncihazi.com.tr/benq-w1070-3d-home-cinema-projeksiyon-cihazi-pmu157

• asagidaki linkte yabanci bir forumda Benq 1070 ile acilmis konu ve resimleri görmek mümkün

http://www.avsforum.com/t/1435626/lightbox/
  • Yanıtlar için teşekkür ederim. Aktivizyon'dan daha önce alışverişim olmuştu. Bir inceleyelim bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.