Şimdi Ara

BenQ E72 Orjinal ROM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
6.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • almin'den çıt yok kaç gündür?......imagetools içindeki exe.ler bozuk olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalemek -- 27 Eylül 2010; 16:59:29 >
  • part02.dump işlemi gerçekleşiyor ama imagetools ile yapılan işlemler gerçekleşmiyor...
  • Biraz geç bir cevap oldu ama sonunda revelom arkadaşımız büyük yardımları ile orjinal romun yedeğini aldık :)
    Şuanda telefondan giriyorum en kısa süre içinde sizlerlede paylaşacagiz malum ttnet upload hızlari :)
  • Bugün içerisinde orjinal romu paylaşacağım.. Herkese hayırlı olsun :)
  • Orjinal ROM linki ilk mesaja eklenmiştir arkadaşlar :)
  • Teşekkür ettim orjinal rom için
  • Önemli değil :)
  • Rica Ederiz.. iyi bir çalışma oldu almin ile :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: revelom89

Rica Ederiz.. iyi bir çalışma oldu almin ile :)

Sizin çalışmanız sayesinde oldu :)
  • hayırlı olsun.nihayetinde biçok kullanıcının sıkıntısıydı orjinal rom,o da sizin çalışmalarınız sayesinde halledilmiştir.teşekkürler almin ve revelom arkadaşımıza..peki almin kardeşimiz part02.dump dosyasını,nasıl cihaza yüklenebilecek bir dosya biçimi haline getirdiğini ve ne tür bi programla yaptığını burada bizimle paylaşırsa kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.iyi çalışmalar...
  • beyler büyük iş başardınız sağolun ama önemli olan bozulduğunda felan bunu geri yükleyebilmek yoksa kötü rom :D
  • mesela ben şimdi 6.5 yükledim memnun kalmadım diyelim gerçek benq yazılımını geri yüklüyebiliyormuyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

mesela ben şimdi 6.5 yükledim memnun kalmadım diyelim gerçek benq yazılımını geri yüklüyebiliyormuyum

Evet aynen o şekilde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Almin

quote:

mesela ben şimdi 6.5 yükledim memnun kalmadım diyelim gerçek benq yazılımını geri yüklüyebiliyormuyum

oo süper ozaman ya çok sağolun valla artık istediğim romu yüklüyebilirim tekrar servise mahkum değiliz manyak bi olay bu ya. bu arada en hızlı rom hangisidir ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Almin

quote:

oo süper ozaman ya çok sağolun valla artık istediğim romu yüklüyebilirim tekrar servise mahkum değiliz manyak bi olay bu ya. bu arada en hızlı rom hangisidir ?

http://www.e72.eu/forum/viewthread.php?thread_id=373
    Ben bu sayfadaki ROMu kullanıyorum ve memnunum :)

• Benq e72 hiçbir surette açılmıyor. PC de görmüyor böyle bir durum başına gelipte çözüm bulan var mı? Yoksa tamamen geber mi demek oluyor bu? Yeni bir telefona müracaat mı edeceğim?
  • Aylar sonra cevap yazıyorum ama rom sağlam defalarca kullanıldı herkes gönül rahatlığı ile kullansın..

emani sizin sorununuz romla alakalı değil işlemi gerçekleştirirken olmuştur..
  • link kırık. yenileyebilirmisiniz arkadaşlar.
  • Arkadaşlar kusura bakmayın ne olduysa link kırılmış. Şuanda iki ayrı siteye upload ediyorum. 5 Dakika içerisinde tamamlanmış olur.

Edit: Linkler ilk mesaja eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CCBD5E53F -- 9 Haziran 2011; 16:02:08 >
  • çok teşekküler güzel paylaşım oldu ne zamandır arıyordum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.