Şimdi Ara

Bende Ban dan Nasibimi Aldım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hiçbişey yapmadığım halde bende banlandım.sinirden kulaklığımı parçaladımevin duvarları döküldüne saçma bişeydir artık bu önlerine geleni banlıyolar ya!

• ilk defa duydum sebepsiz banlanan birini ? yani account orjinal olarak senin kimsede satın almadın takas etmedin para satın almadın ? ve buna rağmen banlandınmı
  • oho nasıl hiç bişi yapmadın ozaman bizde diken üstünde oynuoruz demek mi oluo
  • quote:

Orijinalden alıntı: duerta

oho nasıl hiç bişi yapmadın ozaman bizde diken üstünde oynuoruz demek mi oluo
    ya exploit bot felan ilgilenirimde daha orj de hiç kullanmadım!!quest yapıodum o arada pat ban...karakterlerim ile gold satışı alışı hiçbir illegal girişimde bulunmadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killerdevill -- 8 Haziran 2007; 14:49:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: killerdevill

ya exploit bot felan ilgilenirimde daha orj de hiç kullanmadım!!quest yapıodum o arada pat ban...karakterlerim ile gold satışı alışı hiçbir illegal girişimde bulunmadım...

Alıntıları Göster
    MAil yolu ıle ulasmalısın sonuc olarak sana neden dolayı banlandıgı belgelı sekılde gostermek zorunda +bot kullanları bıle saatlerce ınceledıkten sonra banlıyorlar
  • quote:

Alıntıları Göster
    o zaman buraya yazmak yerine blizzard a mail atıp arkasını ara
  • quote:

Alıntıları Göster
    bliz e msj at bence eğer masumsan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Em®e-Baba

o zaman buraya yazmak yerine blizzard a mail atıp arkasını ara

Alıntıları Göster
    mail felanda yollamamışlar hiç.ama ben onlara yolladım.
    Access to World of Warcraft has been suspended for this account .
    For more information, please check your registered e-mail address. If you have not received an e-mail, please contact our Account Administration team at WoWAccountReviewEU@blizzard.com.

oyunda gözüken adrese girdim aynen böle yazıo.bende ordaki email adresine mail attım.inş en kısa zaman da cevap verirler.

• quote:

mail felanda yollamamışlar hiç.ama ben onlara yolladım.
    Access to World of Warcraft has been suspended for this account .
    For more information, please check your registered e-mail address. If you have not received an e-mail, please contact our Account Administration team at WoWAccountReviewEU@blizzard.com.

oyunda gözüken adrese girdim aynen böle yazıo.bende ordaki email adresine mail attım.inş en kısa zaman da cevap verirler.

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun.

ya bu bot olayı nedir ilgimi çekti

ayrıca accountu birinden satın alınca fln da mı banlıyorlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: passive_attack

geçmiş olsun.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: passive_attack

geçmiş olsun.

Account satmak almak para item vs. vs. illegal yollarla almak ban sebebi diye biliyorum ben belki yanlıstır

• quote:

Orijinalden alıntı: passive_attack

geçmiş olsun.

Alıntıları Göster
    sana geçmiş olsun killer umarım acc geri alırsın passive acc satın alman problem değil oynarsın blizzard sadece her ay yatan paraya bakar ama birileri şikayet falan ederse gm'ler incelemeye alır sonrasında ban yermisim yemezmisin orası mechul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodThief -- 8 Haziran 2007; 16:19:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BloodThief

sana geçmiş olsun killer umarım acc geri alırsın passive acc satın alman problem değil oynarsın blizzard sadece her ay yatan paraya bakar ama birileri şikayet falan ederse gm'ler incelemeye alır sonrasında ban yermisim yemezmisin orası mechul

Alıntıları Göster
    Bot olayı nedir tam olarak bende bilmiyorum açıklayabilirseniz sevinirim beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeVil_BoZZo

Bot olayı nedir tam olarak bende bilmiyorum açıklayabilirseniz sevinirim beyler.

Alıntıları Göster
    bot programdır.ayarlayıp bi yerde kurduğun zaman senin yerine oyunu oynar.farm yapar meslek kasar vs.
  • kimi zaman blizzard ın bazı oyuncuların oyun dosyalarını incelediği hakkında bir duyum aldım.

bir arkadaş incelenirken farkında olduğunu mail attığını ve inceleyenin kendileri olduğunu söyledi ne kadar doğrudur bilmiyorum.

benim düşüncem., bence senin dosyalarda yapılan inceleme sonucu free serverlarda denediğin bot programına raslamış ve banlamış olabilirler.dediğim gibi benimkisi sadece fikir ordan olduğunu idda etmiyorum yani bilgin olsun:)

DeVil_BoZZo

bot programı oyunu senin yerine oynayan bilgisayar programıdır.

programa otomatik mob a atak sonrası basacağı tuşları ayarlarsın sonrasında pc başında geçirmediğin bir gün sonrası charını 2 lvl atlamış ve 50g kasmış şekilde bulursun:)
  • quote:

bot programdır.ayarlayıp bi yerde kurduğun zaman senin yerine oyunu oynar.farm yapar meslek kasar vs.

Alıntıları Göster
    Peki sen bu programı kullandınmı hiç_?
  • quote:

Alıntıları Göster
    bot ko' daki kosp benzer bot programları kullanarak 24 saat farm yapar cinliler topladıkları parayıda satarlar
    genellikle hunter karakterlerde kullanılır bi karakterin bot oldugunu anlamak cok basittir sen yanına gidersin hiç tepki vermez aynen kesip lootlamaya devam eder

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: DeVil_BoZZo

bu programı kullanan insanlar bu işten ekmek yiyen adamlardır karakter banlanırsa adamlara koymaz ama bizim gibi oyunculara fena koyar
  • quote:

Orijinalden alıntı: BloodThief

quote:

Orjinalden alıntı: DeVil_BoZZo

bu programı kullanan insanlar bu işten ekmek yiyen adamlardır karakter banlanırsa adamlara koymaz ama bizim gibi oyunculara fena koyar

Alıntıları Göster
    bir an önce işlerini bitirip verseler şu accountu ii olucak.birsürü zaman kaybettim ya3aylık parasını verdim hesabın banlanıp giderse ne yapıcam ben

• quote:

bir an önce işlerini bitirip verseler şu accountu ii olucak.birsürü zaman kaybettim ya3aylık parasını verdim hesabın banlanıp giderse ne yapıcam ben

Alıntıları Göster
    Bende gecen aylarda 72 saat ban yemistim

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: killerdevill

dediğim gibi inşallah geri alırsın karakteri dua ettim vallaha alsın diye senide tanımıyorum ama içimden oyle geldi tabi diğer yönünüde düşünmek lazım alamazsın düşünemiyom bile hayal kırıklığı olur :(

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.