Şimdi Ara

Bence En iyi Telefon Motorola

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bence en iyi tlefon motorola sizce nedir Cevabınızı bekliyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: _Rahmet_Lee_

Bence en iyi tlefon motorola sizce nedir Cevabınızı bekliyorum

N'den ?
  • Bence bu forumda açılmış en gereksiz,bir bilgi paylaşmayan,laf olsun-torba dolsun diye açılan yüzlerce topikten ilk 10'a girebilecek bir topik açtığın için sana madalya vermeliler.
    Op.'lar getirin arkadaşın madalyasını ve özel törenle verin.

Arkadaşım bir topik açıp ortaya Motorola lafı atıyorsun ,bari deki şu yüzden,bu yüzden.
    Hiç değilse o zaman bir sebep-sonuç olur ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realgs -- 22 Mayıs 2006; 14:16:54 >
  • E365 i kullandıktan sonra Motorolla nın 800ytl lik telefonunu 100ytl ye de almayacağım bir marka oldu artık
  • satış rakkamlarına göre v3
  • Bence motorola V3x süper Ötesi 2006 'nın en iyi 3GSM telefonu seçildi...benden söylemesi....

3. kuşağın en iyisi Motorola

Kongre dahilinde düzenlenen GSM Association Awards'da "En İyi 3GSM Cihazı" ödülünü alan Motorola RAZR V3x, fuarda büyük beğeniyle karşılanan ürünler arasındaydı. Telefon 3. kuşak mobil iletişim teknolojilerine verdiği destek, çift kamerası sayesinde görüntülü konuşma olanağı ve RAZR serisinin ince tasarım anlayışını başarıyla bir araya getiriyor.

Ayrıca yüksek çözünürlüklü ekranı, artırılabilir belleği, 2 megapiksellik kamerası ve müzik çalarıyla kapsamlı bir görüntüleme ve eğlence merkezi olarak da kullanılabiliyor.Ayrıca içinde barındırdıgı grafik hızlandırıcısı ile 3D oyunlarda süper....NVIDIA GOFORCE 3D 4800

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=3975609&tarih=2006-03-03

http://www.nvidia.com/page/goforce_4800.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpla -- 22 Mayıs 2006; 20:32:28 >

• kullanmıyacağım 3g ye niye para weriyim.yaow arkadaşım niye açtın bu topici de get işi ne
  • quote:

Orjinalden alıntı: realgs

Bence bu forumda açılmış en gereksiz,bir bilgi paylaşmayan,laf olsun-torba dolsun diye açılan yüzlerce topikten ilk 10'a girebilecek bir topik açtığın için sana madalya vermeliler.
    Op.'lar getirin arkadaşın madalyasını ve özel törenle verin.

Arkadaşım bir topik açıp ortaya Motorola lafı atıyorsun ,bari deki şu yüzden,bu yüzden.
    Hiç değilse o zaman bir sebep-sonuç olur ortada.

acayip haklısın kardeş önüne gelen topic açıyo bu ne yaw 2 sayfa dolusu topic var toplasan 10 tanesi faydalı

• Ben de Motorola tutkunuyum ama böyle saçma bir topic açtığı için açan arkadaşı kınıyorum..
  • bence degil ama hangisi oldugu tartisilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: # jackal #

bence degil ama hangisi oldugu tartisilir

nedenleriyle birlikte yazsa aslında forum için çok gerekli bi topic. mesella ben ce en iyi marka xx , çünkü aradığım .... özelliklere, kalite ve sağlamlığa..vsw sahip bir marka olduğunu düşünüyorum şeklinde cvplar yazılsa bence çok güzel bi topic olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.