Şimdi Ara

ben solladım..hahahah

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bitane motor aldım ..kimi görsem yarışa tutuşuyorum...bu gün çalıştığım yerden bakkala gazete almaya giderken bi schooterle yarıştım ..onu solladım ışıklara geldince mecbur durduk emmeee ben durmadım..:D:D:D:D:D: sonra tam mutlu kent yakınlarına geldim ohaaa one yamaha r1 mavi abi hasta oldum adamın motor 1000 cc benimki 125 ...ama bi avantaşım var ..ben kıvrakım ..o sokak arasında hantal taksi aralarından kaldırımdan öle böle onuda geçtim heheheheh adama ne koydu he aynadan baktın morarmış....sonra ben indim motordan bi baltım geliyo bana bakarak bi ön kadırdı ..vıyy dedim

he şunuda yazayım ..bi iddia taktiği buldum manyak bişey ha ..oynanacak herangi bi maçın ilk yarı ikinci yarı sonuçlarını 9 ayrı kupona dolduruyorum..(olasılıkların hepsi toplam 9 tanedir)

9 ayrı kupona oynadıktan sonra o 9 kupona seçtiğim ve 100 de 100 banko maç olarak gördüğüm maçları ekliyorum ama 9 kuponada aynı maçları yazıyorum....

şimdi 4 maç toplam kaç veriyo mesela 4.0 dimi

ben ilk yarı ikinci yarı maç sonuçlarının bütün olsılıklarını oynadım onun tutmama ihtimali yok ...şimdi ne olcak??????*bakın 9 olasılıklı ilk yarı ikinci yarı maçları bazen 60 misli bazen 30 misli falan geliyo..ee boş olmadığına göre ...ve sende 4 oranından aşşağı olmayan bir maç seçtiğine göre ....4x75 en fazla

4x4 en az alacağım paradır zarar yok..

size niyemi söyldim..yapmayacağınızı bildiğim için...arkadaşlarıma anlatıyorum..adamlar diyolarki hoo hoooo hooooo kim uğraşacak bunla ..yaz gitsin ..

siz bülürsünüz .....

• ne diyon ya
  • Bide anlattığı şey övünülecek birşey olsa neyse de gelmiş ışıklarda durmadığını ve yolda yarışarak başkalarının hayatlarını nasıl tehlikeye soktuğunu anlatmış
  • Doktor ısırmaz dedi.
  • bu ne ya?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.