Şimdi Ara

Ben kurtuldum kimse bulaşmasın! (RAHAT TARİFE) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
14.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben kurtuldum kimse bulaşmasın! (RAHAT TARİFE)

Bu testi lifecell hoşgeldin 5 gb paketiyle kızılay avm önünde yaptım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Bu durumu bu forumda gördüğüm kadarıyla ilk farkeden benim.Daha sonra bu sorun için konu sahibi arkadaş ve birkaç arkadaşa daha ulaştım hepimizde testlerde 7-8 mbps gibi komik rakamlar olduğunu farkettim. (Birkaç istisna dışında.)

Hattı aldığımda Mersindeydim.Şuan Çanakkaledeyim,farklı cihazlarda da denedim.Aldığım hızlarda en ufak bir oynama olmadı.

Müşteri temsilcileri de durum hakkında bizden fazla bir şey bilmiyorlar.Sürekli beni teknik ekibe yönlendirip duruyorlar.

Turkcell'in kendi sitesinden Tüketici Şikayeti olarak konu açtım.Bana sürekli ''copy paste'' mesaj attıklarından ordan da umudum kalmadı.

Tarife zaten ucuz,olsun o kadar diyenlerde oldu.Sözleşmede yada tarife detaylarında hız sınırını belirtseler kimse alınmaz,gücenmezdi fakat şu yapılan SAHTERKARLIKTIR

Rahat tarifeye geçeli 1 ay olmadı. Fatura kesimi sonrası başka bir operatöre geçeceğim.

• eKsTazi kullanıcısına yanıt
    Ben taşıyıp geri döndüm şu an hoşgeldin 1gb paketini 25tlye aldım. Ortalama 25mbit hız- ki konumumda böyle zaten - alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: circassianman

Ben taşıyıp geri döndüm şu an hoşgeldin 1gb paketini 25tlye aldım. Ortalama 25mbit hız- ki konumumda böyle zaten - alıyorum.
    Hocam direk bayiden mi yaptınız ? Birde ek ücret vs. neler çıktı ? Ben daha ilk faturamı bile ödemedim.
  • circassianman kullanıcısına yanıt
    Rahata geçtikten sonra bu tarife bana da mantıklı geldi.
    Fakat Turkcell min yükleme tutarı sitesinde 35 tl. Bu da bana çok uygun gelmedi.
    Bankalarda min. yükleme kaç tl biliyor musunuz ?
  • eKsTazi kullanıcısına yanıt
    Ben direk tt geçtim. Sonra geçince hemen geri türkcell faturasıza döndüm. Herhangi bir ücret yok şimdilik. Daha faturamı kontrol etmedim.

• oz4a O kullanıcısına yanıt
    2 ayda bir yükleme yapıp kullanabilirsiniz. Her yerde yükleme en az 35 veya 40₺.

• Eko 3gb kullanırken turkcell özellikle akşamları kilit oluyordu. Hep 10mbit aşağısı hız alıyordum. 1 yıl dolunca fiyat arttırıp bir de telsiz vergisi kesmeye başlayınca telekoma geçip rahatladım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakın bu tarifeye geçmeyin 6 8 mps hız alırsınız..1 ay zor sabrettim lifecell 5 gb paketine geçtim.100 mbs hızları gördüğüm oluyor.

• ilker1978 kullanıcısına yanıt
    Müş. hiz ile görüştüğümde faturalı ya da faturasız bir tarifeye geçmek için bayiye gitmemin gerektiğini söylediler. Siz bayiiye mi gittiniz yoksa internetten yapılıyor mu ?

20 günlük kullaniciyim. Lokasyon farketmeksizin hız bu. 10mbit den yukarı görmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben son iki aydır rahat tarifesini kullanıyorum ne hız nede başka bir şey için hiç sorun yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: circassianman

1 GB kotayla hız olsa ne olur olmasa ne olur.

bi hız konusudur almış gidiyor bende rahat kullanıyorum hiç sorunum yok. hız testi de yaptım
  • Bazılarında kısıt var (ben dahil) bazılarında yok.
    Olabilecek bir ihtimal var bana göre o da rahat tariflerine göre (rahat 3 gb - 1 gb plus veya tekrarlı-tekrarsız) bir kısıt olma ihtimali. Kısıt olanlar ve olmayanlar tarifesini yazabilir mi ?

(Tekrarsız 3 gb)
  • türkcelli iseniz aylık 1 gb kullanmadığımı bilmeniz gerekirdi.
    evet gitmeniz gerekli.
    Tekrarsiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rahat tarife kimse bulaşmasın dencek bi tarife değil gayet de rahat. daha önce hız testi de attım. bi sınırlaması falan yok. fiyatından da çekiminde de gayet memnunum . iyi ki böyle bişey yapmışlar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.