Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.647
Cevap
59
Favori
483.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JaSoN_
    üniformalı polis yapmışlar ve dizinin en çok sırıtanıydı oyunculukta. Herkes tepki gösteriyordu. Bence eleştirilere dayanamadılar cıkartıcaklar.

olabilir
  • survivordayken de uyuzdu o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trojana
    survivordayken de uyuzdu o.

aynen kimse sevmiyordu
  • burdaki yorumlara bakarak dizinin 7 bölümünü indirdim..
    4 bölüm seyrettim ama burda abarttığınız kadar iyi değil...
  • 2.5 saat kaldı beyler.
  • Başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaSoN_
    8. bölüm fragman yayınlandı. hakanı çıkarıyolar diziden. 29 saniye dikkat.

http://www.youtube.com/watch?v=iEh_9I1WU_c

Behzat Ç.  | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor)

Hakan Türk Polisi'ini temsil edicek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özgür41 -- 15 Kasım 2010; 20:26:28 >

• Harun sorguda feci saçmaladı ya kıza çok güzelsiniz falan çok güldüm.
  • Güzel bölümdü yine

Katil ikizin üvey babası çıktı hiç düşünmemiştim Helal olsun dedim, türk dizilerinde pek sık rastlayamıyoruız böyle senaryolara
  • Manyak dizi ya.

Harun'un kıza "çok güzelsiniz" deyip toparlayamaması, Eda'yı 2de1 koklaması, kıza "where are you from? what can i do?" demesine çok koptum.
  • Süper dizi ya. Behzat yine süperdi. Bölümdeki ikiz muhabbetini de çok güzel işlemişler.

Bu arada okumak isteyenler için gelecek bölümün özeti:

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi 9 bölüm özeti.. 22.11.2010

Behzat Ç. ve ekibi aldıkları ihbar üzerine gittikleri evde yıldız futbolcu Oktay Eren’in cesedini bulurlar.[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Oktay’ın cesedi yatağa kelepçelenmiş bir haldedir. Oktay’ın bacağı kırılmış ve göğsüne aldığı sert bir darbe sonucu öldürülmüştür. Oktay’ın babası Fevzi oğlunun bir komploya kurban gittiğini iddia eder. Oktay yüzünden uzun zamandır yedek kalan Tarık, sorunlu nişanlısı Pelin, adı şike iddialarına da karışmış olan menajeri İlker şüphelilerin başında gelmektedir. Behzat Ç., cinayetin arkasındaki sır perdesini aralamak üzere, ekibiyle birlikte harekete geçer.

Hayalet’in ve komşularının evi gecekondu olduğu gerekçesiyle yıkım ekiplerince yıkılır.

Hayalet’in komşusu Feride, küçük oğlu ile birlikte sokakta kalır. Hayalet, Feride ve oğluna yardım etmek ister; onları alıp Gönül’e yerleştirir.

Bahar, arkadaşlarını görmek için dergiye uğrar.Dergi çalışanları memur eyleminde gözaltına alınan arkadaşları için eylem yapacaklardır. Eyleme Bahar da katılır. Behzat Ç. ile Bahar karşı karşıya gelirler

• enfes dizi ya.

hele harun bomba. "Püsküüt müsküüt yok mu ?" demesi yetiyo :)
  • 2 gecede bitirdim 8 bölümüde.
    Enfes bir dizi.

Harun favorim..

ayrıca behzat ç yi oynayan, erdal beşikçioğlu çok da iyi bir tiyatro oyuncusuymuş.Bir delinin hatıra defteri oyunu herkesin dilinde. İstanbulda değil ankarada malesef.İmkanı olanlar görsün mutlaka..

İstanbula geldiğinide duyarsanız haber verin bir zahmet.
  • Behzat Ç. nin yeni yayın günü ; SALI

Salıya alındı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bodyguard_26

Behzat Ç. nin yeni yayın günü ; SALI

Salıya alındı.

İyice saçmalıyorlar...Her hafta neredeyse yayın saatini değiştiriyorlar. Gerçi pazartesi zaten Ezelin karşısında da reyting kurbanı olabilirdi. İnşallah yayından kaldırmazlar.

Püsküüt müsküüt yok mu sahi
  • En çok haruna gülüyorum.
    Geçen şöyle bir sahne vardı ona gül gül öldüm.
    Bunlar türkü bardalar,hesap geliyor.. 160 tl diyorlar.Behzat yuhh diyor,garsonda emniyettendi dimi o zaman 16 tl diyor. Behzat kızıyor buna,o zaman 40 verin yeter diyor.

O sahneye öldüm ya.

Bu arada püsküüt müsküüt olmazsa olmaz
  • Yine mi günü değişti ohooo bu diziyi yakalayana aşkolsun.

bu akşamda tekrar var galiba yine izliycemç

• Ya bu akbaba yine bilmiş son bölümde yeniden izleyince farkettim. Kesin ikizi yapmıştır direk alalım diyor.

• İkizini öldüren kız kardeşi değildi,fakat işleri değiştiren oydu. İçeri attılar mı ikiz kardeşi? Ben kaçırdım sanırım?
  • off fena filmmiş
    tüm bölümleri 2 gecede izledim, bu sene ilk defa diziye başlattı Türk senaristler, helal olsun. bir şen yuva bir de bu dizi 10 numero olmuş

madem herkes bir sahne yazıyor,

bu harunun bir sahnesi var, sorguda popkek yiyor, boğazında kalıp öksürünce" yediğimde mi gözün var lan, al sen ye o zaman" diye suratına çarpıyor keki
    son bölümün ilk sahnesi,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hashus1099 -- 19 Kasım 2010; 2:30:51 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.