Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (702. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.647
Cevap
59
Favori
483.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu sene en cok bekledigim 3 tv programindan biri.
    Puhu'yu denemedim ama blutv ABD'de telif hakki geyigine gostermiyor.
    Umarim VPN falan kasmak zorunda kalmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Behzat C yi bitirmis biri olarak anlamadigim kisimlar var lutfen cevaplarmisiniz

1 = Behzat Ercumente niye benle ugrasiyorsun diye soruyor oda bana tokat attin saygisizlik vs dedi hatta behzat hersey bir tokat yuzundenmi lan falan dedi ama bu ercument daha sonra anneyle olan iliskileri cikiyor tesadufmu yoksa ercument behzati arastiyormu ?

2 = Behzatin annesi dizide kilit isim galiba cunku Behzatin basina birsey geldigi zaman birileri genelde behzata ` sen dua et yukaridakiler boyle istedi vs ` tarzi seyler soyluyor anne cokmu guclu ?

3 = Memduh basgan devletin icinde cok guclu olan biri kotu gozukuyor karakter olarak ama ben bu devlet icin olurum kaldirim tasi icin olurum diyen biri bu sacma degilmi ?

4 = Memduh ile Ercu dizide Fetoyumu temsil ediyor cunku Emrah serbes bir tv programinda senaryo hazir Memduh hapishaneye giriyor benim nerem cemaatci namaz kilmam vs diyormus ercumentte saraydaymis bunu anlayan varmi ?

Cevaplayanlara tesekkurler

Arkadaşlar cevaplayacak varmı ?

• yunus626emre kullanıcısına yanıt
    Sezon finalinde yazarsan benide alintila

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zaten ilk sezonu televizyonda izlemiştim. Biliyorum yani.
    54.bölümdeyim, şuan aşkım daha da alevlendi :)
    Harika bi oyuncu ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

Şuraya iki lokma sıkıyorum yemeklerden sonra aç karnına kulak arkasına sürersiniz :)

Yemeklerden sonra aç karnına

Ne kadar narinsiniz küçük bey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Behzat ne kadar da karaktersiz birisi... 39. bölümü izleyince tekrar anladım.
    İlkinde Harun'un borcunu ödemek için Berna'nın arabasını satmıştı, sonradan satışı iptal etti. Arabayı satmayı düşünmek bile kızına büyük bir ihanet. Bir borç için hatıraları satmak ne kadar doğru? Gel gelelim 39. bölümde Şule intihar etmeyi deniyor, Behzat gelip sarılıyor ve vazgeçiriyor. Kızının katiline yaptığı hareketlere bak. Bırak kendini öldürsün, ne kurtarıyorsun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

Behzat ne kadar da karaktersiz birisi... 39. bölümü izleyince tekrar anladım.
    İlkinde Harun'un borcunu ödemek için Berna'nın arabasını satmıştı, sonradan satışı iptal etti. Arabayı satmayı düşünmek bile kızına büyük bir ihanet. Bir borç için hatıraları satmak ne kadar doğru? Gel gelelim 39. bölümde Şule intihar etmeyi deniyor, Behzat gelip sarılıyor ve vazgeçiriyor. Kızının katiline yaptığı hareketlere bak. Bırak kendini öldürsün, ne kurtarıyorsun?

Adam üşütük abi ne bekliyorsun Dizi sonuçta normalde olsa sevilecek bir adam değil bence

• Az önce bitirdim.

Valla genel olarak güzel diziydi, oyunculuklar -özellikle Ayça Eren- mükemmeldi.

Müzikler harikaydı.

Ama ilk sezondan sonra kalite çok düştü bence. 2.sezonda
    daha çok Behzat-Şule ilişkisi görmeliydik.

3.sezon ise bir iki bölüm dışında aşırı fiyasko geldi bana.

İlk sezonsa bi o kadar güzeldi. Yeniden başlamasını kadroyu tekrar bir arada görmek için isterim ama 3.sezon gibi olacaksa sadece oyuncular için izlerim. Her şeye rağmen hoştu. Şimdi filmi de izleyip tamamen bitireceğim

• Reid Rider kullanıcısına yanıt

Kizinin katili kizi. belki ondandir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İzmirli Samuray -- 14 Temmuz 2017; 22:15:23 >
  • çok özledim lan...

Behzat Ç.  | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor)

• Savcı Esra: Ben sana diyorum ki adamlar gelip seni alacak, gideceksin. Bu işin sonu yok! Belki senelerce tutuklu kalacaksın, ne zaman döneceğin belli değil, senin umurunda değil. Ağladım.. Çünkü seninle konuşamadım. Ağladım, çünkü sen beni görmüyorsun. Ve ben seni seviyorum.
    Behzat: Ama ben bunu bilmiyordum.
    Savcı Esra: Bilmiyorsun.. Tabi nereden bileceksin. Sen ancak birisi öldüğünde duygusal yaklaşıyorsun. Senin duygu radarına girmek için illa ölmek mi lazım Behzat?
    Behzat: Yok, hayır. Yapamam ben.
    Savcı Esra: Haklısın. Cesaretin olmadan ne yapacaksın ki? Hayatımda tanıdığım en korkak adamsın. Herkese meydan okuyorsun ama kendi duygularından korkuyorsun. Geçmişe saplanıp kalmışsın. En büyük felaketler senin başına gelmiş dimi? En büyük acıları sen çekmişsin, ben hiç bir b.k bilmiyorum ki. Acı nedir? Bilmem. Yalnızlık nedir? Bilmem. Dünyanın ekseni kaydı Behzat, 12 cm yerinden oynadı sen bana 1 cm bile yaklaşmadın! Saplantılısın..
    Behzat: Hee, ne güzel söyledin. Saplantılıyım ben. Benden bir b.k olmaz, biz seninle hep kavga ederiz, mutsuz oluruz biz seninle.
    Savcı Esra: Mutsuz olalım, ne var! Biz de mutsuz oluruz. Ben seninle mutsuzluğa da varım.

• 2. sezon 52. bölümdeyim. Harun kadar kimseden tiksinmiyorum. Bir insan bu kadar mı ampır olur ya?

• Ne zaman dönüyor kardeşim yeter ya

• Dön gwl artık be amirim. #AmirimGöreve
  • quote:

2. sezon 52. bölümdeyim. Harun kadar kimseden tiksinmiyorum. Bir insan bu kadar mı ampır olur ya?

57. bölümdeyim. Artık Eda'dan da tiksiniyorum.

• quote:

quote:

2. sezon 52. bölümdeyim. Harun kadar kimseden tiksinmiyorum. Bir insan bu kadar mı ampır olur ya?

Sen bu diziyi bitir sonra dön gel Kardeş Payı'nı izle. Tiksinç Eda oluyor sana evin tatlı kızı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

quote:

quote:

Sen bu diziyi bitir sonra dön gel Kardeş Payı'nı izle. Tiksinç Eda oluyor sana evin tatlı kızı.

İzledim, evin tatlı kızı falan değildi, orada da salağın tekiydi. Hem konumuzla alakası yok.
    Harun salağını zaten sevmiyorum ama Eda başta gitti Harun'a peşimi bırak dedi. Sonra düğüne geldi, adamın evliliğini bozdu. Şimdi de baygın baygın Harun'a bakıyor.
    Sen bu adamı hani sevmiyordun? Selim gidince boşta kaldı ya ondan Harun'a yanaştı, karaktersiz yuva yıkan

• quote:

quote:

quote:

quote:

İzledim, evin tatlı kızı falan değildi, orada da salağın tekiydi. Hem konumuzla alakası yok.
    Harun salağını zaten sevmiyorum ama Eda başta gitti Harun'a peşimi bırak dedi. Sonra düğüne geldi, adamın evliliğini bozdu. Şimdi de baygın baygın Harun'a bakıyor.
    Sen bu adamı hani sevmiyordun? Selim gidince boşta kaldı ya ondan Harun'a yanaştı, karaktersiz yuva yıkan

Hocam az sakin yahu amma kaptırmışsın kendini diziye.

Harun zaten gururu yüzünden evlenmeye kalktı yani Eda'nın o düğüne gelmesini Harun içten içe çok istiyordu, bir şekilde o düğünden, o evlilikten sıyrılmaya çalışıyordu; Eda'nın gelmesi de tuzu biberi oldu işte. Evlenseydi daha kötü olacaktı Harun için.

İyice mahalle dedikodusuna döndürdüm işi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam az sakin yahu amma kaptırmışsın kendini diziye.

Harun zaten gururu yüzünden evlenmeye kalktı yani Eda'nın o düğüne gelmesini Harun içten içe çok istiyordu, bir şekilde o düğünden, o evlilikten sıyrılmaya çalışıyordu; Eda'nın gelmesi de tuzu biberi oldu işte. Evlenseydi daha kötü olacaktı Harun için.

İyice mahalle dedikodusuna döndürdüm işi.

İşte Harun'un da, Eda'nın da ne kadar karaktersiz olduğunu görüyoruz. Memduh Başgan ve Ercüment'in bile karakteri var, bunlarda karakter yok. Birisi ilgi delisi, diğeri a***lak

• Ayrıca Behzat Ç, Hayalet ve Akbaba'ya yazıklar olsun. Sırf Harun Eda'yı seviyor diye ve Selim de Eda'yla sevgili diye Selim'e düşman kesildiler. Selim'in hakkını yediler. Tamam, Selim az hıyar değil, Eda'yı aldattı ama bu kadar hakaret bir insana edilmez. Kimseye bu kadar kötü davranılmaz. Bunun sonucunda da Selim Memduh Başgan'ın yanına geçti. Selim'in tarafından bakınca adam, başganın yanına geçmekte sonsuza kadar haklı.

• 
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.