Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (708. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.647
Cevap
59
Favori
483.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sürekli içip sızan, arada kendini jiletleyen, en sonunda da bir aileyi yok edip hapse giren varoş edebiyatçı, atanamamış Bukowski Emrah Serbes'in oluşturduğu karakterlerin dizisi. Sürekli içip herkese "la" diyen, nezaket yoksunu kaba tiplerin kötü ve boş hayatlarının anlatıldığı dizi. Yıllar önce izlemiştim, severek izlemiştim, yalan yok. Ama sonra nasıl tiksinç bir şey olduğunu anladım.
  • Behzat Ç yeni sezonu ile blutv'de. Gözümüz aydın :)

https://twitter.com/BluTVofficial/status/1120025912429277184?s=19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet_Şahin -- 21 Nisan 2019; 21:14:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke Netflix ile dönseydi, açıkçası amirimin hatrına bile gidip BluTV'ye para vermem. Farklı yollardan izleriz artık.
  • Netflix olsa daha iyiydi.

Olsun umarım özlemimizi giderir.

Eski kadrodan en az kayıpla devam eder

• Blu da başlıyormuş
    Netflix alamadıysa yazıklar olsun onlara Ayıp be

Blutvde satıldı galiba o yüzden almaya gerek yok nete düşünce izlerim.

• blutv'yle döneceği kesinleşmiş.

Netflix şu diziyi almayarak büyük hata yaptı. Protector falan kurtarmaz seni. Behzat ç gibi zaten gönüllerde taht kurmuş diziler kurtarır seni

Blutv bunu her yerden siler. O yüzden dönemlik olarak blutv almak zorunda kalacağız maalesef. Çok çöp arayüz ve kalite ama ne yapalım mecbur
  • Ayrıca blutv gibi bir platformda bu adamlar nasıl siyasi eleştiri yapacaklar acaba dizinin sevilmesinin sebeplerinden biride bu. Tüpçü izin vermez

• quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Ayrıca blutv gibi bir platformda bu adamlar nasıl siyasi eleştiri yapacaklar acaba dizinin sevilmesinin sebeplerinden biride bu. Tüpçü izin vermez
    aman aman düşündüm de şimdi netflix'te olsa ve öyle bir eleştiri yapılsa ertesi gün netflix yasaklanırdı. Belkide iyi oldu blutv yayınlanacak olması
  • 1 dakikalık tanıtım bile çukur ve benzeri çöp dizilere bedel..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 22 Nisan 2019; 0:6:54 >
  • Harun, Eda, Akbaba yok diye biliyorum kadroda.

Ayrıca ben eski tadı alacağımızı düşünmüyorum, izleriz orası ayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-45C8CAF3E

Harun, Eda, Akbaba yok diye biliyorum kadroda.

Ayrıca ben eski tadı alacağımızı düşünmüyorum, izleriz orası ayrı.
    hemen girip siteye kadroya bakayım dedim varlarmı diye

bence akbaba vardır daha sonrada beraber başka dizide rol aldılar adını unuttum :) eda olmaz artık o popüler oldu harunun şu an bir projesi yok aynı şekilde aynı şekilde hayalet sabride bir projede yok şu an komserim olduktan sonra yanındakiler çokta önemli değil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

hemen girip siteye kadroya bakayım dedim varlarmı diye

bence akbaba vardır daha sonrada beraber başka dizide rol aldılar adını unuttum :) eda olmaz artık o popüler oldu harunun şu an bir projesi yok aynı şekilde aynı şekilde hayalet sabride bir projede yok şu an komserim olduktan sonra yanındakiler çokta önemli değil :)

Alıntıları Göster
    Ercü ve Memduh olsun herkesten önce

• Ulan özlemişim be

• Korsan izlerse millet bu dizi 1 sezon anca surer. Taş mi yiyecek bu adamlar. Bekledikleri talep olmazsa neden devam etsinler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kanal daha sonra diziyi ücretsiz yayınlayacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Bu kanal daha sonra diziyi ücretsiz yayınlayacak mı?
    No

• Şevket Ç. var mı acaba ya

• Bence Behzat Ç basit olmalı... basit hayatlar, basit cinayetler, geyikler falan beni en çok onlar sarıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E767019CA

Sürekli içip sızan, arada kendini jiletleyen, en sonunda da bir aileyi yok edip hapse giren varoş edebiyatçı, atanamamış Bukowski Emrah Serbes'in oluşturduğu karakterlerin dizisi. Sürekli içip herkese "la" diyen, nezaket yoksunu kaba tiplerin kötü ve boş hayatlarının anlatıldığı dizi. Yıllar önce izlemiştim, severek izlemiştim, yalan yok. Ama sonra nasıl tiksinç bir şey olduğunu anladım.
    Bence ozgun ve cesurdu, o zamanlar kimsenin aklindan geciremedigi paralel yapilanmayi catir catir gosterdi. Cinayetlerdeki kurgu Dexter tadindaydi, translar, goz altinda olen kurtler, tore cinayetleri, ensest hepsini isledi. Bana gore kral diziydi

• aga be özlemişiz
  • 
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.