Şimdi Ara

Beelink GT1 | 4K TV BOX (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
15
Favori
33.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İptv gibi mesela. Seyirtürk vb uygulamalar kanalların internet yayınını izlemek gibi. Digitürk play satın alsam ya da uygulamasını açtıktan sonra kumanda ile normal televizyon gibi kullanabilirmiyim? Ses açma kapama kanal listesi görme kanal geçişi sağlama gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

İptv gibi mesela. Seyirtürk vb uygulamalar kanalların internet yayınını izlemek gibi. Digitürk play satın alsam ya da uygulamasını açtıktan sonra kumanda ile normal televizyon gibi kullanabilirmiyim? Ses açma kapama kanal listesi görme kanal geçişi sağlama gibi

Öyleyse Televizyon gibi demekle Digiturk Play, DSmart Blu, Tivibu Go gibi paralı hizmetlerden bahsediyoruz değil mi? Cihaz Kumandasinin nelere izin vereceğini bilmiyorum ama pekte beklentili olmamali taraftarıyım. Bence GT1 için bile yetersiz olan kumandanın birde TV kullanim deneyimi sunmasi pek olasi gelmiyor..

Bu bağlamda hatırladığım kadarıyla geçtiğimiz günlerde biz senle hangi air mouse un alınabileceğini konuşmuştuk. Bende sana arastırdıgımı falan soylemistim..Az çok kafamda modeller netleşti. Belki o tavsiye edecegim kumandalarla bu şekilde TV kullaniyor gibi bir kullanim sunabilir.. Tabi bunu denemek lazım..😉

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• AnGets A kullanıcısına yanıt
    Paralı parasız farketmez hocam beni kablo ve duvar kırma işinden kurtarması yeterli. Ama işte internet yayını değil de tv yayınına daha yakın bir kalite yakalayabilirmiyiz o uygulamalarla bilemiyorum görmedim hiç çevremde kullanan. Air mouse hakkında da konusmustuk evet. Ben bir tane daha aldım ama bu aletler air mouselar ile güzel kullanılmıyor bence. Oyüzden kablosuz klavye mouse ikilisiyle kullanıyorum ben.

• quote:

Paralı parasız farketmez hocam beni kablo ve duvar kırma işinden kurtarması yeterli. Ama işte internet yayını değil de tv yayınına daha yakın bir kalite yakalayabilirmiyiz o uygulamalarla bilemiyorum görmedim hiç çevremde kullanan. Air mouse hakkında da konusmustuk evet. Ben bir tane daha aldım ama bu aletler air mouselar ile güzel kullanılmıyor bence. Oyüzden kablosuz klavye mouse ikilisiyle kullanıyorum ben.

Kanaatimce Digiturk içlerinde en kaliteli iptv hizmeti veren kuruluş..Görüntü kalitesi diğerlerinden daha iyidir. Birde hepsi için geçerli olan bir negatif durum var ki o da yayınların kimi zaman takılması..Ama çok sık görülen bir olay değil bu..

Tv Boxlar için Kablosuz Klavye-Mouse seti en iyisi ama salona bunları taşıyıpta orayı işgal etmekte ayrı bir dert. Buarada 2. Aldigin airmouse neydi ve en çok ne sıkıntısı çekiyordun?

• Viboton s501. Bu air mouse lar hep laglı gecikmeli gibi geliyor bana mouse akıcılığı yok imleçte. bir de 2 elle kullanmak gerekiyor pratik değil. Ben kullanımını beğenmedim. Bir de bazen a harfi kendi kendine takılı kalıyordu. aaaaaaaaaa gibi gidiyor mesela. Bu diğer air mouse umda da vardı.

• quote:

Viboton s501. Bu air mouse lar hep laglı gecikmeli gibi geliyor bana mouse akıcılığı yok imleçte. bir de 2 elle kullanmak gerekiyor pratik değil. Ben kullanımını beğenmedim. Bir de bazen a harfi kendi kendine takılı kalıyordu. aaaaaaaaaa gibi gidiyor mesela. Bu diğer air mouse umda da vardı.

Aldığın mouseların işe yaramaması kötü olmuş, verdigin parada boşa gitmiş..🙁

Neyse önumüzdeki günlerde kullanim amaçlarına göre en iyi airmouselari yazacagim.. 😉

En azından bundan sonrasında airmouse alacaklara da böylece ışık tutmuş olurum..🖒

• Merhaba bende bu urunden sipariş etmeyi düşünüyorum insallah sorun yasamam.

• Arkadaslar bende bu kutuyu ilk aldigimda beğenmiştim fakat kumandasi cok değişik geldi bana o yüzden satmak zorunda kaldim .
    Simdi H96 Pro 3gb modelini aldim ve cok memnunum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratx38

Arkadaslar bende bu kutuyu ilk aldigimda beğenmiştim fakat kumandasi cok değişik geldi bana o yüzden satmak zorunda kaldim .
    Simdi H96 Pro 3gb modelini aldim ve cok memnunum .

hocam inceleme bekleriz.nerden aldınız.
  • Aliexpressten başka yerden almam zaten ama ben simdi yurtdisinda olduğumdan Hollandadayim suan.
    dün kutu geldi 65euroya aldigimi 105 e sattim. Simdi 2 tane daha aldim oda 2 yada 3 hafta sonra gelir.
  • AnGets A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sağolun deneyecegim bunları

• Airmouse Araştırmalarımı tamamladım.. 2 ayrı kategoride tavsiyede bulunacağım sizlere.. 1.Kategori Klavyeli Airmouse lar. 2. Kategori ise Sadece Airmouse özellikli Kumandalar

1.Kategori - Best Airmouse with Keyboard
    Listenin başında 2 ürün var bu kategoride. Tercih sizlere kalmış ama ekstradan IR Learning özelliği ile benim tercihim Mele F10 Deluxe den yana olacak. Bu ürünü alacağım bende.

1a)Mele F10 Deluxe
    Araştırdığım airmouselar içinde en gösterişli ve kaliteli malzemeye sahip olan kumanda buydu. Parlak plastikten üretilen malzeme, yumuşak dokulu tuşları ile güzel bir his uyandırıyormuş. Total özelliklerin tümüne bakıldığında bütün özellikleri iyi çalışıyormuş. Bahsettiğim diğer mouselardan Ekstradan öne çıktığı bir noktada Öğrenme Fonksiyonunun olması. ( TV Kumandası falan tanıtılabiliyor ) Klavye düzenide oyun oynamaya müsaitmiş.

1b)Minix A2 Lite
    İncelemenin bir diğer favori airmouse u. Yine bu üründe de çok kaliteli malzemeler kulanılmış. Mal plastikten üretilmiş ve iyi his veren yumuşak tuşlar kullanılmış. Keza buda herşeyde iyi performans sağlıyormuş. Ama Maalesef Minix marka bir TVbox ınız yoksa bütün özelliklerini kullanamıyormuşuz.

2)MX3 Multifunction Airmouse ( Vigica veya Aerb)
    Bu kumanda Mele F10 u alamayanların bir alternatifi olabilir. Mele F10 gibi Gyroscope u ve Öğrenme Yeteneği var.
    Eksi tarafı klasik eski kumandaların görünümünde ve klavye tuşları ufakmış.

3)Rii i8+
    Fare ve Klavye ikilisi aynı yüzde isteyenler için iyi bir çözüm. Bu tasarım anlayışı dolayısıyla ebatları büyüyen ama Web Sitelerinde gezinti için öne çıkan bir modelmiş. Zira en hızlı bu model ile nette gezilebiliyormuş.

2.Kategori - Best Airmouse Remote Control
    1)Probox2 Remote+
    Yatay çevrildiğinde oyunda oynamaya yarayan en iyi D-Padli airmouse olarak gösteriliyor. Çekim mesafesi çok iyiymiş ve sesle komut alabiliyormuş.

2)Minix Neo M1
    Çok ince, küçük ve hafif yapılıymış. Eksi tarafı bataryası kısa ömürlüymüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnGets -- 10 Aralık 2016; 16:57:5 >

• Beelink gt1 de mxplayer 1.8.10 ile sıkıntı yaşayan oldu mu? Bende problem çıkarmaya, filmler geç başlayınca gene 1.7 versiyona dönüş yaptım. Birde ota update e basınca wi-fi ile ilgili bir error veriyor. Yazılımdan memnunum aslında ama şeytan durttu işte.

• Ben de bir aydır kullanıyorum bu ürünü. Ürün gerçekten iyi. Benim gördüğüm en büyük sıkıntı wifi çekim gücünün zayıf olması. Modeme yakın olduğunuzda hiçbir sıkıntı yok ama 7-8 metreden sonra sinyal gücü düşüyor hemen. Yabancı forumlarda da aynı sorundan bahsedilmiş. Bunun dışında gayet stabil bir cihaz. Kumanda konusundaysa diğer anroid boxların da kumandaları aynı pek bir performans beklememek gerek bu cihazların kendi kumandalarından.ben everestin kb-05 modelini kullanıyorum air mouse+klavye çok memnunum. Bu android boxlarda digiturk play sıkıntısını çözebilen oldu mu? Maç izlerken yayın 15 20 saniye öncesine geçiyor ve aynı şeyi tekrar izliyorsunuz. Bu 5 dakikada bir tekrar ediyor. Aynı sorunu yaşayan ve bu sorunu çözebilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klimanka -- 11 Aralık 2016; 19:57:48 >
  • klimanka K kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı şekilde oluyor hocam. Sorunu çözdüm artık beelink den digitürk play kullanmıyorum. Telefondan TV ye görüntü aktarıyorum :)
  • Hocam eline sağlık konu güzel olmuş. Şimdi baktım da yeni güncelleme çıkmadı değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alizr125

Arkadaslar merhaba ben de de gt 1 var ve videolari çok siyah açıyor izlenemeyecek kadar siyah nedendir acaba

Bendede aynı sorun var netfix filim seyrediyorum karanlık sahneler gözükmeyecek kadar siyah bulamadım bir ayarını. Wifide kopmalar vardı onu fabrika ayrlarına döndürdüğümde çözdüm ama bunu çözemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullandığınız mediaplayer mxplayer mi? Eğer öyle ise mxplayer yazılım code cozucusu ile filmi izlemeyi deneyin. Donanım ve donanım+ da böyle bir problem var ve muhtemelen Beelink ile ilgisi yok. Mxplayerdan kaynaklanıyor. Elbette hevc kullanılan filmleri de yazılım modunda seyretmek de zor.

• cartok kullanıcısına yanıt
    Cepten Tv ye nasıl aktarıyorsunuz görüntü. Tv nin miracast özelliği ile mi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.