Şimdi Ara

Bedelli Askerlik terhis tarihi hesaplama (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
8.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hocam benim telefon onaylı olmadığı için gelen mesajları okuyamıyorum cevap veremiyorum.

Yarın sabah erken saatlerde PCR testi vereceğim 22:45 te de otobüs biletim var. Ve bu arada sonuç o saate kadar çıkar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hammertime44 H kullanıcısına yanıt

Eylül ayında arkadaşım testi verdi 3-4 saat sonra negatif sonuç geldi. Ardına çok hızlı sürede sevk kağıdı e-devlete düştü. Eğer sorun olmazsa sağlık biriminde aynı gün 3-4 saat içinde çıkıyor. Fakat çıktığı günden 2 gün sonra gidiyorsun. Sen erken almışsın bileti.

• bymemin B kullanıcısına yanıt

Nasıl 2 gün sonra gidiyorum hocam? Şimdi yarın sabah test versem öğlen negatif çıksa sonra e devletten sevk kâğıdını alıp gidemez miyim? 23-25 arası katılabiliyorum diye biliyordum.

• Hammertime44 H kullanıcısına yanıt
    Bedelli Askerlik terhis tarihi hesaplama

Geçen ay test tarihi 16 Eylül günüydü. O gün test yaptıranların öğleden sonra sonucu çıktı. Negatif ise hemen e-devlet üzerinden sevk kağıdı çıktı. Sevk kağıdına göre 19 Ekim tüm gün yol izni sayıldı. Katılım tarihi ise 20 Eylül gün boyunca şeklindeydi. Yüklediğim görselde de mevcut. Yani sevk kağıdını almadan kafana göre gitme. Orda katılım tarihin ne zaman ise seni o gün bekliyorlar. Belki erken gitsen almayız demezler ama düşünsene sen tek başına geldin diye sana orda tek askerlik yaptırmazlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bymemin -- 22 Ekim 2021; 2:17:47 >
    Bende etimesgut askerlik bittikten sonra yorumlarını bekliyorum kasım celp dönemi benimde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Telefon götürdün mü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ahmetaydnn36 A kullanıcısına yanıt

Hocam daha gitmedim kısmet olursa gideceğim. Telefon konusunda ise ben kendim kişisel telefon götürmeyeceğim. İçeri sokmak sıkıntı. Bir yolunu bulup sokan varmış öyle diyorlar. Komutan görünce çok laf söylemiyormuş. Fakat oldu ki telefonu çaldırdın diyelim geçmiş olsun. Kimseye derdini anlatamazsın.

• Sabah 9'da PCR testi yaptırdım neredeyse 5 olacak hala düşmedi sisteme. İnşallah bugün düşürürler. Akşam saatlerinde düşüyor mu mesai saatleri dışında bilgisi olan var mı?

• gorki12 G kullanıcısına yanıt

Ben de sabah 9'da yaptırdım. Akşam belli olur sonuç demişlerdi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.