Şimdi Ara

Bedava Profesyonel Hazır Portal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu portal Yaşar Nuri AYDIN tarafınca 2006 yılında programlanmıştır. Portal eşsiz özelliklere sahiptir.

Kategori ekleme,
    Haber, ürün vs. ekleme,
    Yeni kanunlara göre şirket bilgi sistemi,
    Resim galerisi,
    Yorum defteri,
    Google kelime avcısı,
    Video tanıtım bölümü gibi daha nice özellikler mevcuttur.

Bu özelliklerden dileğinizi aktif etme veya deaktif etme imkanına sahipsiniz. Portalın admin paneli: admin Şifre: 123456 olarak tanımlanmıştır, daha sonra siz dilediğiniz gibi tanımlama olanağına sahipsiniz.
    Admin panelini iyice kurcalamaktan çekinmeyin. Açık kaynak kodludur, arzu eden arkadaşlar gerçek anlamda katkı sağlayarak yine ücretsiz bir şekilde dağıtımını yapabilirler.

Portal da ciddi anlamda değişim ve gelişim yapmadan kopyacılık yöntemiyle “ben yaptım veya full gibi imalarla” paylaşım, dağıtım veya satışını yapanlar yalnızca “hırsız” olarak anılacaklardır.

Bu portal, bir çok forumda açıkça paylaşılmış ve yapımcısı, dağıtımcısı olarak tarih önceliği bazında yasal anlamda kayıt altına girmiştir.
    Portal profesyonel anlamda hazırdır ancak geliştirmenin sonu olmadığından, portala katkısı olan arkadaşlar, bir teşekkür sayfası ekleyerek sayın Yaşar Nuri AYDIN başta olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür bildiriminde bulunmaları tabiidir.

Söz konusu portalın adı bundan sonra “FreePortal” olarak anılacaktır. FreePortal’ı ticari ve kişisel olarak kullanabilirsiniz.

Güle Güle kullanın.
    Yaşar Nuri AYDIN

İndirme adresi:https://drive.google.com/open?id=0B2QjlvFJWedrTTB4dFl6U1lVbmM&authuser=0

• Bazı hatalar giderildi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.