Şimdi Ara

Bedava Lisanslı Programlar Güncel (30 mayıs) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
110
Favori
20.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• i.y4114 kullanıcısına yanıt
    fiyata takılmamak lazım. Chrome, Opera ve Mozilla hesapları aynı işi yapıyor zaten ekstra bir programa gerek kalmadan. Ayrıca Android ve Ios versiyonu lisansa dahil olmadığı için gereksiz buldum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerGiyotineBurnunuSokma

fiyata takılmamak lazım. Chrome, Opera ve Mozilla hesapları aynı işi yapıyor zaten ekstra bir programa gerek kalmadan. Ayrıca Android ve Ios versiyonu lisansa dahil olmadığı için gereksiz buldum hocam

hocam mozilla gibi tarayıcılar bunları yapıyor fakat benim anladığım program siteye girince online sunucularından parolayı giriyor mozillada ise profilinizde saklı çalınmaya müsait duruyor misalen geçen sene başıma geldi virüsü silesiye bir gün uğraştım sonrasında oluşturduğu klasör buldum mozillanın içeriğini dahil etmiş
  • quote:

bu arada android var gelen maili bulup buraya yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: i.y4114

quote:

bu arada android var gelen maili bulup buraya yazarım

Hi,

Thanks for registering to receive complimentary subscription to Zoho Vault.

As required, we have enabled 1 user, Enterprise edition complimentary license to your account. The license is valid for one year. Zoho Vault also offers mobile apps for iOS and Android. You may also use them for free.

Let us know, if you need any assistance in getting started.

Thanks & Regards,
    Chandramouli Dorai

• i.y4114 kullanıcısına yanıt
    quote:

The license is valid for one year

Bu kısım gözlerden kaçmadı. Bir yıllıkmış, sonrası malum. Gerçi zoho 6-7 ayda bir promosyon yapıyor, teşekkürler hocam tavsiye için
  • quote:

quote:

The license is valid for one year

Bu kısım gözlerden kaçmadı. Bir yıllıkmış, sonrası malum. Gerçi zoho 6-7 ayda bir promosyon yapıyor, teşekkürler hocam tavsiye için

ben aldım ama kullanacağımı sanmıyorum fakat bu programı veren siteyi tavsiye ederim 2012 sensinden bu yana lisanlarım duruyor sitede hatta geçen aklıma gelip zemana antilogeri aktif ettim verdiği key hayla gerçerliydi
  • Mcafee Internet Security kurmaya çalıştım, yeni üyelik oluşturdum, yine de bu üyelikle kurulacak bir program yok diye uyarı alıyorum. kuramadım yani. ne yapabilirim ?
  • mkaydi M kullanıcısına yanıt
    sitede mi bu hatayı alıyorsun yoksa programı kurarken mi? daha önce aynı hediyeyi aynı mail ile aldıysan ondan olabilir
  • HerGiyotineBurnunuSokma kullanıcısına yanıt
    programı kurarken bu hatayı alıyorum. başka bir email adresi ile bir üyelik oluşturdum yine aynı hatayı verdi. muhtemelen aynı bilgisayara kurulmak istendiğini anlamış olabilirler.
  • mkaydi M kullanıcısına yanıt
    aynen o da olabilir hocam. istersen diğerlerini dene veya uninstaller kullanarak programı kaldırıp makinaya res atmayı da deneyebilirsin
  • Şöyle basit ve kolay öğrenilir bir video edit programına ihtiyacım vardı bu aralar. HitFilm 4 Express ilaç gibi geldi, teşekkürler paylaşım için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dd2dl5

Internet Download Manager var mı ustam ? Bu program tam istediğim bir program bunun ücretsiz bir yöntemini biliyor musunuz ? ya da benzeri ücretsiz bir program var mı ?

Idm ye en yakını EagleGet var. Birkaç sıkıntısı var ama bana göre idm den daha başarılı.
  • Bitdefender total security 2017 nasıl bedava olabiliyor arkadaşlar ? Millet paket olarak danaya girer gibi girip alıyor ?
  • Eset, adobe photoshop, autocad, solidworks, idm, bunlarda kampanya yok mu ?.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Peaky demekki yanlış yere giriyorlar
    @satcodx23 dediklerin arasında sadece autocad bi defa görebildim. geri kalanı yapmıyor. giweawayoftheday sitesi arada bir çekiliş usulü idm veriyor, o da sadece 5 kişiye falan.
  • Ellerinize emeğinize sağlık hocam çok yardımı oldu.
  • hitfilm için serial soruyor arkadaşlar o kısmı nasıl yapıyorsunuz?
  • Genie Timeline Home 2016

Mesajın yazlış saati itibariyle kalan süre: 2 gün 23 saat 50 dakika
    https://sharewareonsale.com/s/free-genie-timeline-home-2013-39-95-value

Şartlar ve koşullar
    -Bu, ticari olmayan kullanım için 1 bilgisayarda ömür boyu lisans
    -Aynı ana sürüm için ücretsiz güncellemeler alırsınız
    -Ücretsiz teknik destek alıyorsunuz
    -Bu teklif sona ermeden önce lisans anahtarınızı almanız ve yükleyiciyi indirmeniz gerekir

Dennis Nelson isimli yorumcudan:

Genie Zaman Çizelgesi Ev 2016 yedekleme ve güvenlik yazılımı, dosyalarınızı üç kolay adımda yedeklemenizi sağlar. Öncelikle, yedek dosyalarınızı depolamak için depolama alanını seçin. Bir sabit disk, ağa bağlı bir bilgisayar veya harici bir sürücü olabilir. Sürücüyü seçtikten sonra, yedeklenecek dosyaların türünü seçmeniz gerekir - bunlar resim, metin, belge veya multimedya dosyaları olabilir. Son olarak, yedek dosyalarınızı orijinal boyutlarında saklamaya mı yoksa onları sıkıştırmak mı istediğinize karar verin.

Bir sonraki adım, yedekleme zamanlamanızı kontrol etmek ve varsa yedekleme yapmaktır. Tarih ve saati seçebilir ve gerekli olduğunu düşündüğünüz herhangi bir düzeltme yapabilirsiniz. Dosyalarınızda genellikle çok fazla değişiklik yaparsanız, yedeklemeleri her 30 dakikada bir veya daha kısa sürede planlamanız uygun olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabit Fikir -- 17 Şubat 2017; 18:9:24 >

• AOMEI Backupper Pro

http://www.bitsdujour.com/software/aomei-backupper-professional/in=today-100-percent

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.