Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
773
Favori
996.497
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bir sağlıkcı olarak yeni dogan bebeklerin altını sadece pamuk ve ılık su ile silin hem ekonomik hemde sağlıklı pişik olma ihtmali ve alerji gelişmesi sıfır benden tavsiye
  • LİMANGO PRİMA kargo bedava hemen 1 bez kaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bennuarda

LİMANGO PRİMA kargo bedava hemen 1 bez kaptım

Hediye çeki kullanınca kargo bedava olmuyor
  • evet yeni kural o :(
    25 lik çek buldum dün 13 e yakın tuttu hem de fiyat artmış ama kötünün iyisi geçen aylarda 9,5 a alıyordum 27,5 di o zaman demek
    Ama çek bol olduğu zamanlar zaten kargo bedava yapmıyorlardı primaları o yönden değişen bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bennuarda -- 15 Aralık 2011; 9:31:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bennuarda

evet yeni kural o :(
    25 lik çek buldum dün 13 e yakın tuttu hem de fiyat artmış ama kötünün iyisi geçen aylarda 9,5 a alıyordum 27,5 di o zaman demek
    Ama çek bol olduğu zamanlar zaten kargo bedava yapmıyorlardı primaları o yönden değişen bir şey yok

25 TL lik çeki nerden buldun hocam ya varsa bir yol bilmek isteriz yani
  • takas
  • quote:

Orijinalden alıntı: LostControl666

quote:

Orijinalden alıntı: dcup

quote:

Orijinalden alıntı: LostControl666

Merhaba herkese.
    Ben de tam 8 günlük babayım.. Çok şükür emme problemi hiç yaşamadık ama malum bez olayı başlı başına dert..
    Biz de prima kullanıyoruz. yenidoğan paketi 23 lira. Birde organik ıslak mendiller var. 3lü paketi 12 lira...
    Aslında kız doğmadan önce ,nolcak 23 lira, diyordum.. ama masşallah bizim kızın altı açılıyor, çiş yapmış yeni bez takılır takılmaz foşşşşş kakasını yapıyor zilli.. Hal böyle olunca bezler peçete gibi gidiyor...
    Bizim hatun inanılmaz takıntılıdır. Yani primadan ve organik ıslak mendillerden başka hiçbirşey aldırmaz..:D
    Artık burayı takip ederek ucuzunu bulmaya çalışacağız..

Allah hayırlı evlat büyütmeyi hepimize nasip eder inşaallah.

Bez konusunu çok sorun etmeyin. Örneğin Huggies hepsinden çok daha kalitelidir. En azından bir kez deneyin, farkı görün.

Bu arada bebeğiniz çok küçük, bundan dolayı günde 7-8 ve hatta bazen 10 kez bez değişmesi gerekecek. 1 ayı geçince bu adetler 5-6 seviyesine düşüyor. Yani masraf azalıyor.

Islak mendil konusunda, en azından ilk ay sadece su+pamuk olanları kulanın. Ancak daha sonra çok fark etmiyor. Kalitesiz birşeyler kullanmayın elbette, ancak ben sürekli Pappers 3'lü paket alıyorum, hem kaliteli, hem de 7,99 TL (Metro'da neredeyse bütün yıl bu fiyattan satıldı). Huggies ıslak mendillerde çok kaliteli, genelde 8-9 TL'ye 3 lü paket bulabiliyorum.

Nerden mi biliyorum, 1 kız bir erkek de ben de var.

allah bagislasn. Tavsiyelrinizi goz onunde bulundracagim..islak mendil de dalin kulaniyoyruz su anda. Bakalim bi 40 i ciksnda sonrasinda degistrrz elbet

Hocam ıslak mendil olarak unibaby yenidogan ısrarla tavsiye ederim kesinlikle icinde parabol esans alkol vb seyleri ihtiva etmiyor ve hic ama hic pisik sorunu yasamadık.Digerlerini bir kez denedik ve direk pisik sorunu yasadık, fiyat olarak biraz pahalıya geliyor ama kesinlikle bebeklerimiz icin deger

• Ankara Nevgross markette prima yesilpaket 4 numara 36 lı paket 9.9 tl ile 10.9 tl arasında degisiyor sureli bir kampanya degil ben genelde yolum dustukce oradan alıyorum tanesi 280 kr civarı geliyor bazen mecbur kalıp migros vs gibi yerlerden alınca tanesi 40 kr lara yaklasıyor icime oturuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthmhmt -- 15 Aralık 2011; 13:34:27 >
  • Belki işinize yarar?

SMA 10 şanslı Bebek.com üyesine Promil Gold mama armağan ediyor. Ayrıca anketimize katılan bütün üyelerimize tüm ebebek'lerde Promil Gold %10 indirim kodu verilecek. Katılın, kazanın! Bol şanslar!

Hediyeli Anketler - bebek.com
  • ARKADAŞLAR LÜTFEN BOYKOT.
    Can baby Huggies nasıl uygun fiyata satıyor, mutlaka ki kar ediyorsa pazardaki hakim konumuyla Pampers Prima da zam üstüne zam yerine uygun fiyat + sğrğmden kazanma yoluna gidebilir, yeter ki farkındalık olsun, birlik olalım.

Prima fahiş fiyat uygulamasına yeni bir soluk getirdi
    Prima pazardaki lider ve neredeyse TEKEL konumunu suistimal edercesine paketlerdeki ürün icerigini pat diye %10 azalip fiyatını %10 artırdı, böylece %25'e yakın zam yapmis oldu.
    Umarım buna bir toplumsal tepki olur. Zamanında böyle fahiş bir zam yapan Coca-Cola boykot ile yanlısından dönmek zorunda kalmıştı...

2 numara bez: bir pakette 72 adet, 21 TL'den bir pakette 64 adede düşürüldü, fiyat 23 TL'ye artırıldı.
    3 numara bez: bir pakette 60 adet, 21 TL'den bir pakette 54 adede düşürüldü, fiyat 23 TL'ye artırıldı.

Aynı durum diğer numaralarda da aynen geçerli.

Lütfen boykot edelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forza Kartal

Mama ihtiyacı olan arkadaşlar hemen hermarka mama var aldığım yerde üstelik fiyatlarıda uygun ben smilac kullanıyorun rahat 10 kere almışımdır bu siteden hiçbir sorun olmadı bilginize. wwww.saglikhome.com reklam değil kesinlikle herkez faydalansın bilgilensin diye...

Teşekkürler Forza Kartal.
    Çok iyiymiş gerçekten.
  • çağrı marketlerde prima mega paket 23.90-yanında prima ıslak mendil hediye-20 TL geliyor paket
    2 numarada 86 3 numarada 74 adet var pakette
    bilginize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarikosman7

bebek bezlerinde her yerde farklı fiyatlar var, markaya görede değişiyor,

huggies ve molfix alıyoruz, tanesi 23-26 krş,
    ankaradayım gimattaki gross marketlerde bu fiyata satılıyor,
    carfur da da prima 20 TL üzerinde görmüştüm,

ıslak mendil olarak uni baby nin yeni doğan mendilini kullanıyoruz, 3 adetini 10 TL ye gross marketten alıyorum. tanesinde 40 adet oluyor,
    biraz pahalı oluyor ancak saf su ve pamuk var bu açıdan tercih edilebilir.

ben de oraya gidecem aslında. bebek bezlerin adese genelde piyasaya göre ucuz veriyor aklınızda olsun.

huggies 4 kullanıyoruz bir adese'den 24 tl'ye alıyorum.

Gimattaki fiyatlar nasıl
  • vaybe şu duruma düşmemek lazım evlenmiyom ben ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 15 Aralık 2011; 21:11:34 >
  • 2 saat önce beylikdüzü koçtaş gratis'ten mama şov yaptım işte ss

150TL tutan 6 mamayı 120'ye aldım yani normalde tanesi 40TL olan 900gr devam sütlerini alınca kaşık mamaları bedavaya gelmiş oluyor.

Diğerleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meganers -- 16 Aralık 2011; 21:30:30 >

• Ankara Yunus marketlerde huggies 4 numara 82 adet dev boy, 27,75TL, bugün de indirime girecekmiş, 24TL civarı olacakmış, Hero Nutradefence de 25TL 900gr, ben 400gr 13TL denemek için aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elliyedi

Ankara Yunus marketlerde huggies 4 numara 82 adet dev boy, 27,75TL, bugün de indirime girecekmiş, 24TL civarı olacakmış, Hero Nutradefence de 25TL 900gr, ben 400gr 13TL denemek için aldım.

ben 4 numara bir alt boyunu (mega mı neydi) güngörende bir marketten 16,50 ye alıyorum..
  • prima 4+ fırsat paketi ve aptamil 3 1200 gr fırsatı aranıyor ...
  • Lanet olsun şu ilanı görünce evlilik isteğim azalıyor
    BEBEK MAMASI VE BEZİ
  • Bebek yolda, ayvayı yedik :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.