Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.665
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanalpazardan 3numara 52,9 dan olan 123lü paketi anlikla günlükle 34,3 tlye aliyorum. 27krşa geliyor. Abim icin 5numara 81 adetli olanıda aynı fiyata alıyoruz. Tanesi 42krşa geliyor oda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar
    prima premium care
    1 beden 50 adet 27tl
    3 beden 48 adet 27tl
    4 beden 40 adet 27tl
    sizce bu fiyatlar nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMustaine

arkadaşlar
    prima premium care
    1 beden 50 adet 27tl
    3 beden 48 adet 27tl
    4 beden 40 adet 27tl
    sizce bu fiyatlar nasıl?

Bu fiyatlar pahalı. Birkaç gün önce Hepsiburada'dan aldım 2'li paketlerden. 4 numara Premium Care 51 kuruşa geldi. Forumdan çek satın alıp kullandım. Hepsiburada gerçekten iyi kampanya yapıyor. Takip etmenizi tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nyy

e-bebek.com dan mail gelmiş
    KAMPANYA: Seçili Prima Premium Care ürünlerinden 5 tane alın 70,90 TL ödeyin!‏
    4numara bez 0.59kuruşa geliyor. iyi mi sizce, stok yapayım mı? üzerine kupon puan vs.. bişeylerde eklenebilir mi?

http://www.hepsiburada.com/prima-premium-care-bebek-bezi-2-li-mega-paket-cesitleri-56-li-islak-havlu-hediyeli-p-ZYPYON81225775

Çek Satış'tan 75/15 çek bulabilirsiniz. 4-5 lira civarında fiyatlar. Bebek bezinde geçerli bu çekler. Kargo da bedava üstelik. Şu anda 53 kuruşa geliyor bu şekilde 4 numara Premium Care.

• elegance_84 kullanıcısına yanıt
    aklıma geldikçe bakayım
    teşekkürler
  • minirome sitesinden 3 adet 1200gr aptamil 1 ile 1 adet 3 no aylık paket primayı kod kullanarak 145e aldım ayrıca avantajix te var . ürünler 2 günde geldi tarihleri güzel sorunsuz alışveriş oldu.
  • Unnado indirim ceki yollamis. Alisveris yapan oldu mu hic acaba. Hic alisveris yapmadim da daha once.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migrosta Prima Mega Pkt 24,90 TL Tanesi 40 Krş. 1-3 Ağustos

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/15808753-31239-prima-3-beden-midi-bebek-bezi-aktif-bebek-mega-paket-62-adet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d_ragon -- 1 Ağustos 2015; 12:04:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: d_ragon

Migrosta Prima Mega Pkt 24,90 TL Tanesi 40 Krş. 1-3 Ağustos

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/15808753-31239-prima-3-beden-midi-bebek-bezi-aktif-bebek-mega-paket-62-adet

3 beden de cok iyi fiyat ihtiyaci olan stoklasin. 4 beden de birim fiyati en az 0.49 kurus. Sadece 3 beden icin yaniyor :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Sleepy bebek bezi hakkında ne düşünüyor sunuz, bilen duyan kullanan var mıdır aranızda ?
    Ben araştırma aşamasındayken birisine rastladım, Sleepy tavsiye etti, kendi çocuğuna bunu kullandığını söyledi. Var mıdır forumda bir fikri olan ?
  • Molfix 7/24 Koruma Dev Eko Paket

2 Numara 3-6 kg Mini 100`lü

Hepsiburada.com da 27.99TL fiyatıyla satılıyor.

Fiyat epey uygun gibi sanırım.
  • Bez alma ihtiyacı yeniden hasıl oldu. :) Bu sebeple, var mıdır indirimli prima bez fırsatı arkadaşlar? Prima 4 numara, turuncu paket de olabilir.
  • şokta aylık paket 44,95 fena değil gibi geldi bana. bir paket aldım ben.
  • arkadaşalr 1 aylık bebeğim var
    bez depolamak istiyorum
    hangi numarayı kaç ay kullanır? yani 2 nuamradan 3 numaraya kaç ayda geçer? her numaradan kaç paket alsam yeter?
  • DMustaine kullanıcısına yanıt
    En çok 5 numara kullanır(neredeyse 1,5-2 yıl). 2 numara geçiş dönemidir.Mesela benim bebeğim 4kg civarı doğdu ve direk 2 numaradan başladık.2 paket kullandık sonra 3 numaraya geçtik.3 numarayı 4-5 paket kullandık 4 numaraya geçtik.Burda önemli olan bebeğin kilo artışı.kimse 2 numarayı 2 ay,3 numarayı 3 ay kullanırsın gibi birşey söyleyemez.dışkı sırtından çıkmaya başlayınca bez küçük geliyor demektir.en çok kullanılan dediğim gibi 5 numara,ondan sonra 4 numara stoklayın.3 numarada geçiş dönemidir ama 2 numara kadar az kullanılmaz.
  • Egnuels kullanıcısına yanıt
    yoğunluğu 4 ve 5 nuamraya vereyim öyleyse
    teşekkürler
    Bebeğim 22 aylık hala 4+ kullanıyoruz. 5'e geçmedik. 24 aylık olunca bez bırakma çalışmalarına baslayacagim. Biz en çok 3 ve 4 numara kullandık. 4+ da epey kullanılacak gibi. Tabi bebeğinizin kilosuna gore tüm bunlar değişebilir.

Bez depolamak için iyi bir kampanya bulabildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EHLiNeT

Arkadaşlar Sleepy bebek bezi hakkında ne düşünüyor sunuz, bilen duyan kullanan var mıdır aranızda ?
    Ben araştırma aşamasındayken birisine rastladım, Sleepy tavsiye etti, kendi çocuğuna bunu kullandığını söyledi. Var mıdır forumda bir fikri olan ?

Çok kalitesiz hiç tavsiye etmiyorum.

• https://www.carrefoursa.com/search.xhtml?search=primakampanya415
    Aylık paket fiyatı fena değil.

• 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.