Şimdi Ara

Bc.vc paramı vermiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
1.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bc.vc den ibann a 50$ çekmiştim ve yollamışlardı. ancak kesinlikle adf.ly öneririm.
  • İmmunization İ kullanıcısına yanıt
    tc no vs de sorun yoksa direk sen iste ya da isteme direk yatırıyorlar.
  • Siteye erişebiliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmmunization

quote:

Orijinalden alıntı: MAXSTAR

total bakiyen o kadar anlamiyorsun ki! 9 dolar olmuş bu hafta

lan al bak toplam 45 dolar var geçen hafta 18 bu hafta 27
     Bc.vc paramı vermiyor

"lan" ne köylü adam gibi konuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• parama bakcaktım site çöktü galiba bc vc de gitti
  • valla site böyle pat diye giderse millet (ben dahil) yedi cedlerinin kulaklarını çınlatır
  • kaç paranız kaldı içerde
  • Dert para değil ama benim bu hafta 47 dolar vardı. Şimdiden siteden 100 lerce kırık link şikayeti aldım sabah açılmazsa hafta sonum boşa gitti demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marchriuz

Siteye erişebiliyor musunuz?

hayır
  • quote:

Dert para değil ama benim bu hafta 47 dolar vardı. Şimdiden siteden 100 lerce kırık link şikayeti aldım sabah açılmazsa hafta sonum boşa gitti demektir.

dün sabah baktığınızda yatırılan paraların içerisinde var mıydı 47 dolar yoksa daha yatırmamışlar mıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmmunization -- 10 Mayıs 2014; 10:14:57 >
  • Siteye tekrar erişim var. Para halen yatırılmamış görünüyor. Ama site varsa ödeme konusunda sıkıntı yaşanmaz bence. sizin ödeme geldi mi?
  • quote:

Siteye tekrar erişim var. Para halen yatırılmamış görünüyor. Ama site varsa ödeme konusunda sıkıntı yaşanmaz bence. sizin ödeme geldi mi?

hayır ödemelerde hala param yatırılmamış görünüyor
  • ben aldım parayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingrained -- 10 Mayıs 2014; 16:45:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAXSTAR

18 dolarını odemis 27-18: 9 dolar var hesabinda bu kadar da matematiginiz yok mu

• hala yatırılmadı
  • Sayende görüntülenen reklamlar yanlarına kar kaldı. Geçmiş olsun.
  • Orada MEVCUT KAZANÇ yazıyor, bakiye değil. 18 doları ödedikleri için 9 doların var şuan. 10 dolar altınıda göndermiyorlar.
  • Aga bunlara bu aralar bişey oldu bi ay ödüyorlar bi ay ödeniyorlar sonraki ay hepsini bir ödüyorlar ama öderler diye tahmin ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundan 5-6 ay kadar önce düzenli olarak alıyordum adf.ly olsun bc.vc olsun bu kısaltma sitelerinde problem olmuyordu ama şimdi ki durumu bilmiyorum.
  • 16 mayıs 2014 tarihinde bir daha ki ödeme yapılacak diyorlardı ama hala yatırmadılar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.