Şimdi Ara

BC ile Yeni Bir Baslangıç... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
4.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birsürü server açilcak yeni su an da bi kaç tane açildi ama o serverlarda yeni char açamiyoruz sadece transfer için açilmiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: clawn

birsürü server açilcak yeni su an da bi kaç tane açildi ama o serverlarda yeni char açamiyoruz sadece transfer için açilmiş.

ohooho dostum, kankamda gelmis ziya bey nasıllar acaba :) sende karakter acıcakmısın clawn?? :)
  • açmammi yaw bi an önce gelsede baslasak artık 21-22 sinde falan elimizde olur heralde(sendit) biras gec olcak ama yapcak bişey yok..
  • Bende Horde olucam , Blood Elf Paladin..
  • ya server kesinlessin artik ? bekliyorum bloodelF paladiN
  • 10 tane be paladin olursa bi anlamı kalmaz ama :D Bizde bir be ya da ud mage ve bir druid ile gelicez..
  • Blood elf Rogue ile gelebilirim =) Male olacak umarım spot vardır bize de
  • bu arada newbie be karakterler orgrimmara nasıl gelicekmiş bilen varmı??
  • eJdeR hadi seni bekliom cvp ver abi baslicamiz gunu bekliom biraktigim oyn dwm etcem hadi cok ii kascaz :P
  • Horde olmak için bugünü bekliyordum..yeni serverlerde bi horde da burda var...
    Blood elf Hunter..
    yarın görüşmek üzere
    tam bir listede hazırlasak iyi olur aslında
  • Arkadaşlar ben Karazhan serverda BE mage veya warlock açacam. Bütün arkadaşları bekliyorum. Daha sonra buradan oyun için nickimizi verip buluşuruz. Mümkünse birlikte lvl kasarız ve guild olayına gireriz.
  • ve bc geldi ejder artik secme ve bilgilendirme zamani geldi cvp
  • quote:

Orjinalden alıntı: maka

ve bc geldi ejder artik secme ve bilgilendirme zamani geldi cvp

Arkadaslar ben bugün saat 13.50 itibari ile bursa d&r den oyunu aldım. Bursadan bir kaç arkadaslada tanıstık baya gırgır oldu kapının önünde bir kaç saat önceden bineklemeler. Falan baya eylenceliydi. Nese gelelim konuya. Arkadaslar baktıgım kadarı ile yeni acılan bi server yok oyüzden low pop.lu bir server secelim pvp olark siz ne dersiniz ben listeyi birasdan yeniliycem.
  • 1-Ejderhalordu(Ben)........(Blood Knight)
    2-YesFear.......................(
    3-Galdor.........................(Mage)
    4-Catastrop....................(
    5-The_FatheR.................(
    6-Brightlance.an.............(Mage)
    7-Miex...........................(Rogue)
    8-maka..........................(Blood Knight)
    9-Lythari........................(
    10-AzraellTr...................(
    11-Anteos......................(Hunter)
    12-Indigo.......................(Rogue)
    13-PVH...........................(Blood Knight)
    14-Clawn........................(Hunter)
    15-Quak3.......................(Blood Knight)

arkdaslar bu kadar paladin de nedir anlamadım kesinliste su anda bu durumda ben karakterleride yazdım paladin sayısı çok fazla arkadaslardan ricam baska char acsınla lütfen gördügünüz gibi, Warior-Droid ve en önemlisi priest acıgımız var bu sekilde guild kurarsak isimiz zor yorumlarınız bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ejderhalordu -- 16 Ocak 2007; 20:25:07 >

• ARkadaşlar Dragonmaw(pvp)Horde SErvernda 20 kişilik bir Türk guildimiz var 'BEYKOZ ' .Ben izmirliyim ama çoğu istanbullu arkadaşların .Server çok kalabalık değil Guild de yeni oluşum içinde .Yeni kasıcağınız için güzel bir başlangıç olur .Ben lvl 36 da bıraktım finanllerin bitmesini bekliyorum 2. ayıma başlıcam .Aralığın 1 de açmıştım çarı. Yavaş yavaş kasıyorum ,Bg yapıyorum vs .Gelirseniz Ben ve Arkadaşlarım mutlu oluruz.
    Saygılar
  • yeni açılan serverlar varya dikkatli bakalım yeni açılan serverda olursak daha iyi olur... bugunki gruop zaten forumlara giricek buluşcaz ejder....
    kişi sayısıda artacak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: brightlance.an

yeni açılan serverlar varya dikkatli bakalım yeni açılan serverda olursak daha iyi olur... bugunki gruop zaten forumlara giricek buluşcaz ejder....
    kişi sayısıda artacak...

dostum az evel baktım yeni acılan server yok malesef. maluk low pop lu bir pvp serverinda baslıycas artık baska caremiz kamıyor. napalım ama söle bir durum var ben bir haft kadar oyuna giremem ve okudugum kadarı ile 2.cd lerin bozuk oldugu söyleniyor bir kurun bakalım sizdede warmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ejderhalordu

quote:

Orjinalden alıntı: brightlance.an

yeni açılan serverlar varya dikkatli bakalım yeni açılan serverda olursak daha iyi olur... bugunki gruop zaten forumlara giricek buluşcaz ejder....
    kişi sayısıda artacak...

dostum az evel baktım yeni acılan server yok malesef. maluk low pop lu bir pvp serverinda baslıycas artık baska caremiz kamıyor. napalım ama söle bir durum var ben bir haft kadar oyuna giremem ve okudugum kadarı ile 2.cd lerin bozuk oldugu söyleniyor bir kurun bakalım sizdede warmı?

Ejder dragonmaw a bekliyoruz ozamn sizi :)

• Bakalım ötekiler ne diycek.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.