Şimdi Ara

bazı yazılarıma rel nofollow nasıl eklerim ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sitenizin altyapısı Wordpress ise bir SEO eklentisi kurun (mesela Yoast) ve bu eklentiyi etkinleştirdikten sonra istediğiniz post veya sayfaları "no follow" olarak (eklenti üzerinden) işaretleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: general-net

Sitenizin altyapısı Wordpress ise bir SEO eklentisi kurun (mesela Yoast) ve bu eklentiyi etkinleştirdikten sonra istediğiniz post veya sayfaları "no follow" olarak (eklenti üzerinden) işaretleyin.

vbuleltin kullanıyorum ve vebseo iel seo yapılyıor.sadece anasayfamdaki bazı yazılar googlede görünmesini istemiyorum.vbseo da nasıl yapabilirim ?

gerçi yukarıda arkadaşlar böyle bişeyin imknasız olduğunu soylediler sebep : link olmayanlara nofollow olmaması imiş.
    umarım bi çözüm olur
  • No follow sadece bir link varsa olur. Yani "No follow" demek, Google'a "bu URL'yi izleme" demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: general-net

No follow sadece bir link varsa olur. Yani "No follow" demek, Google'a "bu URL'yi izleme" demektir.

evet doğru.peki sizin farklı yönetiminiz neydi üstte anlattınız ama vbulletin içni ne olabilir
    acaba ?
  • "No follow" sadece bir sayfanız (yani ayrı bir link) (yani ayrı bir URL) için olur. Sayfanın içerisindeki bir şey için değil, tüm sayfa (yani link) (yani URL) için "no follow" yapılabilir.

Benim yukarıda bahsettiğim "seo eklentisi" sadece wordpress altyapıları için kullanılabilir. Daha fazla detay içinwww.wordpress.org üzerinden araştırabilir; veya google'da "wordpress seo plugin" diye aratabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.