Şimdi Ara

Bazı liseler kapanmalı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kötü eğitimli liseleri kapatıp yerine açık öğretim + aylık 200-300 tl özel ders parası verse devlet hem öğretmen maaşı okul elektirik ısınma servis gibi masraflar yok olur sınavlarda daha başarılı olunur benim görüşüme göre . sınav test sınavı zaman sınavı kim ne kadar çözerse okadar hızlı oluyor internette harika kapris yapmadan anlatan öğretmenlerde var bunları destekleyip dahada geliştirse devlet bütün masraflardan kurtulur benim görüşüm bu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwolf0 -- 18 Ağustos 2017; 16:22:4 >

• Sonra o adamlar 20 yaşına gelince devlet bize bakmadı diye zırlasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteBlackie

Sonra o adamlar 20 yaşına gelince devlet bize bakmadı diye zırlasın

bu kötü eğitimli liseleri bitirince zaten vasıfsız işsiz güçsüz oluyorsun bu şekilde erken atılcaksın en azından işi öğreneceksin
  • redwolf0 kullanıcısına yanıt
    Tamam senin dediğin mantıklı ama o işler öyle olmuyo mutlaka yanından mercedesli insanlar geçince "beni devlet bi okutmadı abi ben normal okul okusam kesin bunlar gibi olurdum abi" tarzı konuşan insanlar olucak bide biraz insanları kesip atmak için çok erken bir yaş
  • O yaşta insanları sınıflandırmak çok yanlış, iyi lise kötü lise bir yere kadar tamam ama örgün eğitimin dışına çıkarmak sıkıntılı bi durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence şöyle olmalı isteyen açığa geçip devletten burs alabilmeli isteyen dandik de olsa liseye devam edebilmeli. Tabi öğretmenler buna karşı çıkabilirler ama zamanında Osmanlı'ya matbaa getirilmesine karşı çıkan hattatlarımız oldu mu oldu. Neden? İşsiz kalmamak için. E tabiiki okullarda çalışan öğretmenler internetteki eğitimin kalitesini çekemeyebilirler.
  • Hocam çok iyi öğrenci kaydırma yapıp kötü liseye gidebilir ve onun dediğin gibi bir sistemden geçmesi ileride kariyerine köstek olabilir bana pek sağlıklı gelmedi açıkçası

• İMAMHATİPLER KAPATILSIN MI?

• en başta imamhatiplerin %70-80 i ülkeye imam lazim degilki .
  • #İmamhatiplerKapatılsın
  • Did you mean imam hatipler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonra asosyal konuşmasını bilmeyen ana kuzusu insanlar yetişsin. En azından lisede sosyalleşiyorlar. Bence sosyal ve girişimci bir insan olmak son gece sınava çalışıp okul bitirmekten daha önemli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.