Şimdi Ara

bayram hediyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 Haziran'a kadar tüm üyelere film, dizi, belgesel, spor, çocuk kanalları hediyeymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Digital -- 10 Ağustos 2019; 1:48:0 >

• Biraz açıklayıcı olsanız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • açık olmayan nedir anlamadım hocam bayramda neredeyse tüm kanallar hediye işte türkcell tv nin kendi tanıtımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Digital -- 31 Mayıs 2019; 15:49:19 >
  • MiskinC kullanıcısına yanıt
  • iyi bir haber şükür.
  • yine bayram dolayısıyla tüm kanallar açık. Ben smart tv de kullanıyorum Sinema Tv ve Sinema Tv 2 webden cepten olmuyordu sadece cihazla oluyordu ama o da gelmiş. Ayrıca Sinema Yerli, Sinema Yerli 2, Sinema 1002, Sinema Aksiyon 2, Sinema Aile 2 kanalları da eklenmiş. Sinema Tv kanalları öne fx xox crime ve epic drama kanallarının önüne alınmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Digital -- 10 Ağustos 2019; 2:5:14 >
  • Smart tv'de tv+ uygulaması yok ki?? Kutu mu kullanıyorsunuz?

• YuTo_49 Y kullanıcısına yanıt
    tv box ile kullanıyorum hocam direkt smart tv diyerek yanlış oldu :)
  • Turkcell TV+ PLUS abonelerine bayram hediyesi şifreli kanallarını açmış hayırlı olsun...

• Beyler tv+ sadece uydu üzerinden izlenebiliyormu stb ile ort üyelik nedir net istemiyorum bende var digitürkü iptal edeceğimde belgesel için düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 8 Eylül 2019; 14:48:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.