Şimdi Ara

** BAYMAK DUOTEC COMPACT ** Kullanıcıları (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
611
Cevap
22
Favori
64.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 9 Mayıs 2021; 9:56:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Hocam bir şey danışacağım bugün baymak bayileri ike görüştüm eve geldiler kafamı karıştırdılar o yüzden size tekrar danışmak istedim ısrarla duo tec 33 kw lık kombi almamı söylediler brötje novadensi baymak ın bir alt markası diye konuşuyorlar anlamadım siz ne dersiniz
  • Tolga Gökbayrak T kullanıcısına yanıt

baymak , hollandalı BDR thermea grubuna ait bir marka.BDR nin avrupada 10larca markası var BDR nin b'si Baxi, d'si De dietrich r'si ise Remeha demek. Brötje de almanyadaki markası

baymak , brötje logolu kombi üretebiliyor buna izni var. ama Baymak duo tec=baymak brötje novadens %100 aynı kombi istanbul tuzladaki fabrikada aynı bantta üretiliyor.hatta lambert ve dolcevita da aynı kombi

kombinin civatasını tutturan vidasına kadar aynı. alt marka filan değil herşeyiyle aynı. satıcılara bakma sen kotaları vardır palavra sıkıyorlar

33kW kısmına gelirsek evin o kadar büyük değil 28kW ideal hatta 24kW bile olur ama yalıtım yok ve dubleks ve de 2 banyo var o yüzden 28kW dedim

33kw alırsan sadece ılık günlerde kombinin dur kalk sayısı değişebilir sonuçta parametresi büyük evlere göre ayarlanmış. normal ve soğuk kış günlerinde fazla fark olmaz

yaşayacağın handikap bu olabilir,olur demiyorum sonuçta evine gelip bakmadım ne yazıyorsan ona göre yorum yapıyorum

• disintegration kullanıcısına yanıt
    Bu süreç de çok faydanız oldu çok teşekkürler hocam
  • Tolga Gökbayrak T kullanıcısına yanıt
    Evimin kullanım alanı 160 -170 m2
  • quote:

Orijinalden alıntı: vizi

çok teşekkürler. anlaşılan logi pro alacağız. peki bu kazan sıcaklığı denilen ayar kombinin üstündeki petekler için olan + ve - tuşlarıyla yapılan sıcaklık ayarı mı? yoksa oda termostatı ile servis menüsü gibi bir yerden yapılan farklı bir ayar mı?

Logi Pro ile Baymak DuoTec Compact  uyumlu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: oturkmen

Logi Pro ile Baymak DuoTec Compact  uyumlu mu?

Alıntıları Göster

logi pro, on/off bir o.t, baymak duo tec compact dahil tüm kombilere uyumludur

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

logi pro, on/off bir o.t, baymak duo tec compact dahil tüm kombilere uyumludur

Alıntıları Göster

Tavsiye edebileceğiniz modülasyonlu oda termostatı var mı? Baymak Duotec Compact'e uyumlu olsun. Fiyat 300 TL'yi geçmesin. Kablolu veya kablosuz olabilir.

• oturkmen kullanıcısına yanıt

baymak idee programlı modülasyonlu o.t var ve uyumlu ama fiyatı 550 civarı. on/off kablosuz o.t alabilirsiniz 280 300 civarı baymak logi, 320 civarı baymak logi pro satılıyor

• BAYMAK DUO TEC COMPACT = BAYMAK BRÖTJE STARTEC

• maksel969 M kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/148064186

bende araştırıdm fakat siz kullanıyorum diyorsunuz kablollu open therm oda termostatı. bana servis baymak yok olmaz dedi.

https://www.akakce.com/termostat/en-ucuz-baymak-idee-programsiz-kablolu-dijital-fiyati,99342146.html benim almak istediğim ürün de bu

Baymak İdee Kablolu programsız Oda Termostatı

• Baymak duotech kompact kullanan arkadaşlar modülasyonlu programsız idee oda termostatı kullanılıyor. En ufak bir problem yaşamadım. Bağlantınızı opentherm üzerinden yapın ve resimlerini atacağım bağlantı köprüsünü mutlaka on/of üzerinde bırakın. Fazla para vermeye gerek yok. Bir diğer konu elektirik kesilirse termostat fabrika ayarlarına dönüyor ve sizin kazan ve kullanma suyunu tekrar termostat üzerinden ayarlamanız gerekiyor.

** BAYMAK DUOTEC COMPACT ** Kullanıcıları

resimleri bekliyoruz bir de kartta bağlantı noktasını gösterirseniz almak isteyen arkadaşlar için faydalı olacak

• ** BAYMAK DUOTEC COMPACT ** Kullanıcıları

Görmüş olduğunuz sarı kablo on/of oda termostatı için köprü görevi görüyor. Mavi ve kahverengi kablo benim evimden karta bağladığım oda termostatı girişleridir. Opentherm girişleri mavi ve kahverengi kabloların olduğu yerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maksel969 -- 24 Haziran 2021; 19:52:52 >

teşekkürler resmi ilk mesaja sabitledim

• Baymak, Lambert ve Dolcevita serisi 5 yıl garanti

Sari kabloyu sokmuyoruz sanirim sabit birakiyoruz yerinde dogrumudur

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Evet sarı kablo olduğu yerde sabit on ve of girişlerinde köprü görevi görüyor. Yerinden çıkarma

Teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.