Şimdi Ara

Bayern maçı değerlendirmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önceden de konu açmıştım şimdi daha adam akıllı düşündüm ve bence tur atlama şansımız oldukça yüksek. gruplardan namalup çıkıp 5 gol yiyerek şamp ligi rekorunu elde etmişiz.ayrıca oyunculara gelirsek

ulreich vs fabri: bu karşılaşmada fabri diyorum bence daha iyi

pepe vida vs boateng süle: süle daha dünkü bebe pepe ve vida ikilisi açık ara önde bence

adriano gg vs alaba rafinha: bu karşılaşma kafa kafaya bence

medel ozzy vs vidal tolisso: bir tık bizimkiler onde cunku ozzydeki oyun zekasi ve gorusu ne vidal de ne de tolisso da var.evet fizik olarak bariz ustunler ama bu oyun fizikle oynansaydi ohoo...gerci ozzyde fizik olsaydi cok buyuk takimlarda izliyor olurduk ama neyse

talisca vs müller: müller önde(az farkla ama)

q7 babel vs robben ribery:bizim ikiliyi önde görüyorum q7 asi çingenem şuan iki futbolcuyu da tokatlayacak durumda şarap gibi yıllandıkça güzelleşiyor.yeteneginden bahsetmeme gerek yok zaten

negredo vs lewa: lewa ezici bir şekilde üstün malesef tosun olsaydı keşke şansımız bu eşleşmede olurdu diyorum da malesef yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarja Turunen -- 3 Ocak 2018; 15:20:3 >

• Yazının sonuna gelmeden dayanamayıp blokladım size de tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardş yılbaşı akşamı'nın etkileri devam ediyor heralde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan855

Kardş yılbaşı akşamı'nın etkileri devam ediyor heralde.

Komik cocuk

• haklısın ama müller birazcık değil bayağı önde

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Önünü kapatın kapatın önünü Vidal topu ağlara gönderdi. Yapma Fabri.

• Ulrich sakatlandi bayernde kaleci kalmadi

• Nerden baksan tutarsızlık
    Nerden baksan ahmakça! (x2) (x2) (x2) (x2) (x2) (x2) (x2) (x2) (x2) (x2) (x2) (x2) (x2)
  • Beşiktaş bayerni geçecek 2-1 3-1 yada 4-2 ile

Ne roben ne ribery eski günlerinde değil besiktasa verseler q7yi kesemezler o derece

• Bence 4.golu yemeseydi besiktas bir nebze umut vardi

• Bugun atan tutanlar bayern maclarindan sonra eskisi kadar guclu degildi diye aglayacak. kolay degil 4 yilda avrupada 38 mac sadece 7 maglubiyet. Bunlarda arsenal Liverpool brudge(2) lizbon kiev lyon. 38 macin her birinde yenilmemizi umut ettikleri dusunulurse baya hayal.kirikligi dolu trajik olaylar yasadilar. Normal yani bayern den medet ummalari. Kendi takimlarina ostersuds vardar falan yettigi gunlerde bizle anca bayern baseder diyolar. Caresizliklerini okudukca gulumsuyorum.

• Ulreich sakatlandı bi o doğru tarafsız olmak gerekirse

• Süle yi izle sonra konuş bu 1. İkincisi Süle oynayacak diye bir şey yok. Javi Martinez ve Matts Hummels diye iki DÜNYaA YILDIZI var. 3. sü ise Adamların yedekleri: THIAGO ALCANTARA,JAMES RODRIGUEZ,COMAN,WAGNER vs.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla acıdım ya adam gs li trol sabah akşam Beşiktaşlı gibi davranıyor. Kendi çalıp kendi oynamak.

• quote:

Orijinalden alıntı: civil wrongs

Ulrich sakatlandi bayernde kaleci kalmadi

Sari kalecileri var, Hoffanmiydi adi neydi, o cocuk iyi kaleci.

Ulrich icin bu sene Avrupanin en formda kalecilerinden biri diyorlardı, Fabriden nasil kotu oluyor, onu anlamadım.

Starke reis var. Adam kafasına gore emekli oluyor, geri donuyor, sonra tekrar emekli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

quote:

Orijinalden alıntı: civil wrongs

Ulrich sakatlandi bayernde kaleci kalmadi

Sari kalecileri var, Hoffanmiydi adi neydi, o cocuk iyi kaleci.

Ulrich icin bu sene Avrupanin en formda kalecilerinden biri diyorlardı, Fabriden nasil kotu oluyor, onu anlamadım.

Starke reis var. Adam kafasına gore emekli oluyor, geri donuyor, sonra tekrar emekli oluyor.

Haklısın, kalecinin ilk resmi maca yetisecegine dair aciklama gelmis zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Bugun atan tutanlar bayern maclarindan sonra eskisi kadar guclu degildi diye aglayacak. kolay degil 4 yilda avrupada 38 mac sadece 7 maglubiyet. Bunlarda arsenal Liverpool brudge(2) lizbon kiev lyon. 38 macin her birinde yenilmemizi umut ettikleri dusunulurse baya hayal.kirikligi dolu trajik olaylar yasadilar. Normal yani bayern den medet ummalari. Kendi takimlarina ostersuds vardar falan yettigi gunlerde bizle anca bayern baseder diyolar. Caresizliklerini okudukca gulumsuyorum.

brugge'ye 2 maçta da yenilip elenmiş, iskenderbeyli gruptan çıkamamış, kievden 6 yemiş diğer takımlara laf atıyor akşama kadar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.