Şimdi Ara

Bayanların çok icinde sakladıkları o dünya.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her bayanın özellikle biraz romantik ince düşünen bayanların içlerinde sakladıkları cok gizli bir dünya vardır genellikle.Bu dünyaya herkes inemez.Ben inemedim.O konuya bilare gelecegiz.

Mesela merak ederim.Bir insan kız arkadaşıyla dur durak bilmeden 5 saat ne konuşur.
    Bir yere oturdugu zaman kız icini dökmek istedigi zaman ona nasıl davranır.
    Kıza Güven vermek isteyen bir erkek kızın yanında ne yapmalı ?

Bugune kadar kendimi bayanlar konusunda cok tecrübeli sanardım.
    Yanılıyormuşum.

Bana anlatırmısınız o gizli iç dünyasına nasıl inerim.Ruhuna dokunmaktan bahsetmiyorum.Bayan her anlamıyla sana acılmalı her anlamda senin yanında kendini rahat hissetmeli.

Bunu nasıl saglarım.Yardıma ihtiyacım var.

• Acıdır ki, sen istediğin kadar olduğun yerde takla at, Onu düşün deli divane ol, O yine kendi dünyasında yaşayacak, Kendi bildiğini yapacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Acıdır ki, sen istediğin kadar olduğun yerde takla at, Onu düşün deli divane ol, O yine kendi dünyasında yaşayacak, Kendi bildiğini yapacak..

Bundan dolayı 2 yada 3 kız arkadaş yapacaksın illa ki birinden biri sana kul köle olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KızıL_Shaman

quote:

Acıdır ki, sen istediğin kadar olduğun yerde takla at, Onu düşün deli divane ol, O yine kendi dünyasında yaşayacak, Kendi bildiğini yapacak..

Bundan dolayı 2 yada 3 kız arkadaş yapacaksın illa ki birinden biri sana kul köle olur :)

Valla bu zamanda Düzgün oturmasını kalkmasını bilen bir kız bulmak, Samanlıkta iğne aramaktan daha zor ve imkansız gibi bişiy..

Hayatımda bir kez öyle bir kıza rastladım, onu da kendi salaklığımdan kaybettim yıllar önce..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 20 Nisan 2010; 3:33:54 >
  • quote:

quote:

quote:

Valla bu zamanda Düzgün oturmasını kalkmasını bilen bir kız bulmak, Samanlıkta iğne aramaktan daha zor ve imkansız gibi bişiy..

Hayatımda bir kez öyle bir kıza rastladım, onu da kendi salaklığımdan kaybettim yıllar önce..

En son 5 kız arkadaş yaptım bunlardan 1 i tam bana göre diğerlerinden güzellik olarak çok güzel değil ama ben onun o Kalbine hasta oldum o kadar çok denedim ki Artık deneme tahtasına cevirdim kızı ben halimden çok memnunum bana çok iyi bir Kadın olucak adım gibide eminim sende yaptığım taktiği dene birden fazla ile çık hiç biriisi ile cinsel ilişki kurma ama tek tek dene ne sen ne kız zorlanır :)

• Sedat arkadaşım bütün amacım benimde o salaklıgı yapmamam.
    Kendimi cok gücsüz hissediyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

En son 5 kız arkadaş yaptım bunlardan 1 i tam bana göre diğerlerinden güzellik olarak çok güzel değil ama ben onun o Kalbine hasta oldum o kadar çok denedim ki Artık deneme tahtasına cevirdim kızı ben halimden çok memnunum bana çok iyi bir Kadın olucak adım gibide eminim sende yaptığım taktiği dene birden fazla ile çık hiç biriisi ile cinsel ilişki kurma ama tek tek dene ne sen ne kız zorlanır :)

Yaş 26 olucak deniycegimiz kadar denedik artik. Eskiden di o saflik temizlik iç güzelligi falan.. Her şey para olmuş artik..

Yine de umudum var tabi ki yok degil.. Bakalim o samanlikta ki igneyi ariyoruz hala, belki bu seferde kalbime batar da hiç çikmaz..

quote:

Orijinalden alıntı: kibritlisimit

Sedat arkadaşım bütün amacım benimde o salaklıgı yapmamam.
    Kendimi cok gücsüz hissediyorum.

Sen yinede güçlü olmaya çalişicaksin.. Kolay kolay vazgeçmemeye çalişicaksin ama kendinden de çok ödün vermiceksin.. Bi zaman sonra onun için yaptigin her güzel şey onun için degerini yitirmeye başliyo.. Arada olan aşki sevgiyi sürekli iki tarafta tazelemeye çalişicak. Tek tarafli oldugunu anladigin anda olan sana olur.. Bi laf vardir.. sevildiğini bilmeden ölesiye sevme... sonra sevende sen olursun ölende...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 20 Nisan 2010; 3:52:46 >

• ne samani ne ignesi arkadas, beklentilerini kisacaksin o kadar. oyle turk filmi tadinda asklar mazide kalali cok oluyor. simdi daha liselerde kimin eli kimin neresinde belli degil olmus yapacak bir sey duzene degistiremiyorsan duzene uyacaksin. maasli calisan eli yuzu duzgun birazda antisosyal birini buldunmu kiyacan nikahi yok ic dunyasiyms, yok askmis yok meskmis alayi yalan dolan olmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenGiDeR

ne samani ne ignesi arkadas, beklentilerini kisacaksin o kadar. oyle turk filmi tadinda asklar mazide kalali cok oluyor. simdi daha liselerde kimin eli kimin neresinde belli degil olmus yapacak bir sey duzene degistiremiyorsan duzene uyacaksin. maasli calisan eli yuzu duzgun birazda antisosyal birini buldunmu kiyacan nikahi yok ic dunyasiyms, yok askmis yok meskmis alayi yalan dolan olmus.

Aynen işte onu diyorum.. Artik herşey yalan olmuş.. Şimdikilerde o saflik iç güzelligi falan yok.. hepsinin gözleri firil firil dönüyo, şunu şöyle yapimda böyle olsunda falan diye..
  • Kaçan kovalanır diye bir laf var.Paran olucak marka takılıcan artist olucan umursamaz olucan kızları pek takmıyacan ve Ağızın laf yapacak.

Bunlar oldumu sen değil kızlar senin peşinde koşucak.O zaman seç hangisini gönlünün prensesi yapmak istiyorsan.
  • Ulan dertlendirdiniz yine beni gece gece yaa.. Bazen kalleş kanka da geliyo böyle '' haci hatirlion mu '' diye bi başliyo ebeme kadar gidiyo mecbur kafayi demlemem gerekiyo..

Neyse ben susar, arkadaşin konusu benim dertlerim üzerimden gitmeye başlicak birazdan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 20 Nisan 2010; 4:00:27 >
  • Arkadaşım çok farklı beklentilerimiz var hayattan.
    Ben dokunmaya kıyamamaktan bahsediyorum.
    Gözlerinin icine bakınca dagılıyorum.
    Hic cok sevdin mi bilmiyorum ama sanırım aşk böyle birşey.

quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Kaçan kovalanır diye bir laf var.Paran olucak marka takılıcan artist olucan umursamaz olucan kızları pek takmıyacan ve Ağızın laf yapacak.

Bunlar oldumu sen değil kızlar senin peşinde koşucak.O zaman seç hangisini gönlünün prensesi yapmak istiyorsan.
  • quote:

Kaçan kovalanır diye bir laf var.Paran olucak marka takılıcan artist olucan umursamaz olucan kızları pek takmıyacan ve Ağızın laf yapacak.

Apache mod on diyosun Yok istemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quezé

quote:

Herkezi herşeyi apaçi yaptınız ha.Ne alakası var.

• quote:

quote:

quote:

yukarda saydıklarını doğulu biri ya da Almanya doğumlu 2. nesil Türklerden biri yaptığı zaman apaçi oluyor,
    batı bölgelerimizde biri yaptığı zaman tikky oluyor, İstanbul gibi yelerde kalbur üstü kesim yaptığı zaman tarz oluyor, sosyete yaptığı zaman playboy oluyor. ancak hepsi de olmadığı adamlar oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: nevarbe

quote:

quote:

quote:

yukarda saydıklarını doğulu biri ya da Almanya doğumlu 2. nesil Türklerden biri yaptığı zaman apaçi oluyor,
    batı bölgelerimizde biri yaptığı zaman tikky oluyor, İstanbul gibi yelerde kalbur üstü kesim yaptığı zaman tarz oluyor, sosyete yaptığı zaman playboy oluyor. ancak hepsi de olmadığı adamlar oluyor.

Herşey insanın kendisinde biter Ne diyim.

Ben yatıyorum artık İyi geceler arkadaşlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.