Şimdi Ara

BAYAN İÇİN MARKA VE MODEL TAVSİYESİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
59.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • modus 1.6 otomatik dyn. modelini 29000 ytl ye alabilirsiniz , hem geniş hem rahat hem de otomatik , hız sabitleyicide var araçta ayrıca, ben tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skysoblue85 -- 25 Aralık 2006; 21:29:16 >
  • Mitsubishi COLT 1.3 Invite AMT, triptonik vites,ABS,4 hava yastığı,CD player,çelik jant,6 hoparlör,şehir içi 7.3 lt,ortalama 6 lt/100 km yakıt tüketimi,klima,vs...vs....Fiyat 25500 YTL,alsın paşalar gibi kullansın,kaskosundan sonra 3500-4000 ytl si de cebinde kalsın...Detaylı bilgi MİTSUBİSHİ forumunda..Saygılar..
  • BİZDE PİCANTO 1,1 VAR,MEMNUNUZ,TAM BAYAN ARABASI VEDE SEMPATİK...TAVSİYEM....TABİ FİYATIDA OLDUKÇA UYGUN: SIFIRI 18700YTL...Bu fiyata sıfır ve çok az yakan bir araç,görünüş olarakta herkezin beğendiği,daha 1 tane olumsuz görüş almadım araçla ilgili...

BAYAN İÇİN MARKA VE MODEL TAVSİYESİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alibekir -- 26 Aralık 2006; 17:12:12 >

• opel corsa.
  • Opel Corsa 1.3 cdti 75hp
  • corsa düşünebilirsin Yeni
  • Verdiğin listede yok fakat bence KİA PİKANTO derim hem 20.000ytl - 21.000ytl civarında 1000 motor abs + hid. direksiyon + klima + otomatik vites + cd çalar park problemi olmaya bi araç bayan için ideal bence
  • c3 92 bygir dizel tavsiye ederim.çok az yakar çok seridir.ayrıca elektrik destekli direksiyon olmasından ötürü çokçok hafif direksiyon sadece parmakla çevrilebilecek kadar
  • Bütün fransız arabaları
  • bendeki corsayı vereyim arkadasa.. :)
    bayan arkadasın zevkine de bakar bu alacağı araç..
    Bayanlar o bahsettiğiniz minik araçları severler de bende tam aksi cmax, corolla verso, scenic veya opel meriva tarzı araçları seviyorum.
  • bencede opel iyidir
    1.3 dizel 75 beygir bence ekonomik
    nede olsa alman teknolojisi dimi

quote:

Orjinalden alıntı: ScHiZopRen

Opel Corsa 1.4 Olabilirmi ? Opeli Es Geçmeyin
  • kesinlikle nissan micra tam bir bayan arabası gerek ebatları olsun gerekte şehir içindeki kolay kullanımı olsun benimde bir kaç arkadaşımda war kullanma fırsatım oldu yumuşacık bir araba ama daha ufak olsun derseniz citroen c1 ya da peugeot 107(henüz tr ye gelmedi ama toyota aygo da güzel olurdu.) hoş bu saydığım c1,107 ve aygo aynı araçlar
  • SLM ARKADAŞLAR TARİH BİRAZ ESKİ OLDUĞU İÇİN TEKRAR SORMAK İSTİYORUM 15 BİNE KADAR Bİ ARABA ALMAK İSTİYORUM TAVSİYELİRİNİZ NEDİR YENİ KULLANACAK BİRİ OLARAK...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞİRİNE35

SLM ARKADAŞLAR TARİH BİRAZ ESKİ OLDUĞU İÇİN TEKRAR SORMAK İSTİYORUM 15 BİNE KADAR Bİ ARABA ALMAK İSTİYORUM TAVSİYELİRİNİZ NEDİR YENİ KULLANACAK BİRİ OLARAK...

15Bin TL olduğunu düşünürsek. Honda Civic otomatik olabilir 2000 model civarı.
  • CORSA
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAT1988

CORSA

Evet Corsa'da mantıklı, özellikle 1.4 90 hp otomatik olanlar. Easytronic'ten uzak durulmalı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.