Şimdi Ara

Batum bütün iPhone/iPad Pro fiyatları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.645
Cevap
138
Favori
523.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haritada yerlerini gösterdim. Aralarında 100-200 m falan vardır. Dükkanlar birbirine yakın konumda, iplus (batum plaza içinde) ve zoommer birbirlerine yakın, 5 dk yürüme ilede itechnic,applecity ulaşırsınız.Bunlarda karşı karşıya zaten.

Kısaca ;

Sınırdan minibüs binip, (adama söyleyin indirir zaten,plaza deyin yeterli) minibüs durakları yeri var. Orta meydan gibi, sağdada pazarlar olur .Sınırada tekrar burdan gideceksiniz. Burada inin hemen ileride köşede zoommer var. Durakların ileri doğru gidin plaza da orda iplus yani.

Zoommerden düz devam edersenizde 3. veya 4. Caddeden sol yapar düz devam edersenizde diğer iki dükkan karşınıza çıkacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konudaki verilen tüm siteleri takip ediyorum belli aralıklarla belki zoommer indirimi rekabet açısından diğerlerini de etkiler eğer fiyatlar birkaç gün bu seyirde giderse babamın arkadaşını arattırcağım kesin olarak zaman bulabilsem ben de gitmek istiyorum ama fırsat bulmam zor gözüküyor
  • zoomer guncel fiyatlar

Batum bütün iPhone/iPad Pro fiyatları

ben iphone 8 64 gb 2300 lariye aldim 262 lari tax freeden alicam sistemi biri anlata bilir mi gumrukte

• trapezounta_ kullanıcısına yanıt
    burası Zoommer Batum mağazası mı? ve iPhone x 3363 lari 256 GB fiyatı mı? İade nasıl alınacağı şu mesajda yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 29 Ocak 2018; 19:56:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapezounta_

zoomer guncel fiyatlar

Batum bütün iPhone/iPad Pro fiyatları

ben iphone 8 64 gb 2300 lariye aldim 262 lari tax freeden alicam sistemi biri anlata bilir mi gumrukte

Kardeş iade ile 2050 lari artı 150 tl de kayıt toplam ederi 3300 e geliyor ben mi yanlış hesaplıyprum iphone 8 i zaten hepsiburada 3700 e satıyor 1 yıl ek garanti avantajı apple store tamir avantajı var iken 1 yıl garantisi olan ondada sadece kvk genpa ya muhtaç kalmak ne kadar mantıklı sence apple bakmıyor uluslararası cihaza

• arada 500 lira fark var international garranti tr kapsadigi soylendi.bana baya guvenilir geldi zoomer kendi garantileride epey iyi diye biloyorum.batum icin 2 yil gatantisi var.benim icin 500 lira tercih sebebidir.

Güle güle kullanın HB'den almamakla doğu kararı vermişsiniz sebepleri videoda anlatılıyor

benim sorularıma da cevap verirseniz ayrıca çok memmnun olaağım
  • ßlaCKFOX ß kullanıcısına yanıt
    Burası zoommer batum şubesi aşırı büyük bir yer değil fakat iş görüyor. İlk fiyat eskiyi ifade ediyor. Yani 3363 ten 3195 e düştüğünü belirtiyor. Cihaz 64GB . 256 GB versiyonu şuanda 3745 lari güncel olarak. GEL 0.69 alırsak 4800₺ kayıtsız alınabilir.

Ayrıca alan arkadaşa hayırlı olsun ur diyorum. Sanırım tl değer kaybettiği için yüksekten almış. Yinede ucuz ama dahada ucuz alınabilirdi. Kur beklenseydi tabi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 29 Ocak 2018; 21:10:32 >
    ilk siyah gorunen fiyati kaclik oldugunu hatirlamiyorum. evet batum burasi zoomer magazasi. yuzde 11 tax free belgesini veriyor.kimlige kayit ediyor.o kagidi simdi sarptan verip alicam parami geri

• ustad senin dedigin su kur farki dolarin dusme beklentisiyse o zor.ben 3.77 ken aldim dolari lari olarak 1 dolar 2.50 yapiodu.

bu international garantiyi biri tr gecmez dedi dogru mu

Dolar kuru önemli değil hocam parayı nerede bozdurduğunuz önemli. 0.69 mu 0.68 mi 0.66 mı? Gibi

Bende 2 ay önce aldım pupaya sordum geçerli dedi. Model numarasına baksaydınız. Bazı 8 ler geçmiyordu. Appledan sorgulatın ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 29 Ocak 2018; 21:37:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapezounta_

ustad senin dedigin su kur farki dolarin dusme beklentisiyse o zor.ben 3.77 ken aldim dolari lari olarak 1 dolar 2.50 yapiodu.

bu international garantiyi biri tr gecmez dedi dogru mu

Kardeş sadece kvk genpa bakıyor 1 sene oda garanti 400-500'tl az ödeyecem diye burda 2 yıl garantiyi kaçırmak mantıksız hat üzerinden al sat yapanlar 3550-3600 tl civarına satıyor çok ilan var mağlum sitede apple store bakmıyor ondan sakat oldu işler

• quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

Güle güle kullanın HB'den almamakla doğu kararı vermişsiniz sebepleri videoda anlatılıyor

benim sorularıma da cevap verirseniz ayrıca çok memmnun olaağım

Sen şakamı yapıyosun millete yoksa safmısın sen

Apple store de satılan en basit 6s 32 gb cihaz 2700 tl iken hepsiburada 2500 tl ye satıyor.İsme faturalı apple türkiye garantili sen neyi kime savunuyosun arkadaş heleki videodaki şahıs tamamen kesiyor hb gibi şirket işi gücü yok hat üzerinden alanlarım malını toplayacak...

Hala gülüyorum videodakine vede sana sen diyosun aynı ürün ama 200'tl kazıklanın ilgnç bir vakasın ?

• Anladım bilgi için herkese teşekkürler Lari takip ettiğim kadarıyla 0.66 dolaylarında o şekilde 5 bin küsurlara geliyor iyi fiyat sadece Korkum Batum mağazasında Space Gray 256 GB'ın stoklarda bulunmaması (diğer mağazalar da fiyatta Zoommere yaklaşsa gönül rahatlığıyla isteteceğim de) ve %11 iade sorunu aldırtmak istediğim kişiye parayı tam yollasam %11'i geri alabilir miyim ? eksik göndersem iadeye kadar farkı kendi cebinden karşılar mı ?
  • senin ana sayfaya ekledigin model tutuyor. garantide sorun yasamam umarim.1 yil yeterli diye dusunuyorum

• travegostar kullanıcısına yanıt
    Niye şaka yapayım Apple kendisinden daha ucuz fiyata HB'ye satmayacığına göre HB piyasadan ürün tedarik ederken aldığı tüm cihazları kontrol etmesi söz konusu olamaz ayrıca son zamanlarda Hb'den satın alınan ürülerde epey şiayet var bildiğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

Niye şaka yapayım Apple kendisinden daha ucuz fiyata HB'ye satmayacığına göre HB piyasadan ürün tedarik ederken aldığı tüm cihazları kontrol etmesi söz konusu olamaz ayrıca son zamanlarda Hb'den satın alınan ürülerde epey şiayet var bildiğim

Cidden saçmalıyorsun yahu bana ne odu budu şudu adamlar bana 2 yıl garantili apple türkiye cihazı kapalı kutu satıyormu piyasaya göre daha ucuza satıyor ee o zaman bana ne gerisinden demek yerine sen hala git apple storedan al kazıklan diyosun vatandaşa pes yahu

BU arada batum dan tel almayın avantajı kalmadı 300-400 tl kar için 1 yıl garantiyi kaçırmayın artı apple store hizmet vermiyor bırada sadece kvk genpa hizmet veriyor 1 yıl garantili avrupa cihazlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi travegostar -- 30 Ocak 2018; 8:10:40 >
    Stok sorunu şans olabilirdi olmayabilirde. Diger sorunuza anlam veremedim açıkcası. Aldırmak isteyeceğiniz kişiyle sizin aranızdaki bir durum. Konudada dediğim gibi vergi geri alınmamış fiyatıyla cihazı alacaksınız yani fazladan para önce şart. Üzerine katması gerek zaten yoksa alamaz yani

1 yıl app sitede gözükür.Tr de destek vermez appstore, Destek almak genpa gibi yerler bakar.

• travegostar kullanıcısına yanıt
    Alt modeller için haklı olabilirsin fakat iPhone X TR fiyatıyla arada 2000₺ oynuyor

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.