Şimdi Ara

Batum bütün iPhone/iPad Pro fiyatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.645
Cevap
138
Favori
523.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Giriş çıkış kağıdıyla vergi iadesi olmaz dedi ordaki kadın. Pasaport şart sanırım. Dediğiniz gibi 500₺ pasaport yerine TR'den alınır cihaz.
  • X'in fiyatı olmadığı için 8 plus 256 GB fiyatını baz aldım 3155 GEL kuru 1,47 alınca tax freesiz fyatıyla bile 4650 yapıyor TR ile yaklaşık 1000 TL fark var az değil Batum'a Karadeniz üzerinden mi gittiniz gidiş-geliş ne kadar tutuyor tahmninen?
  • ßlaCKFOX ß kullanıcısına yanıt
    4126₺ vergi iadesi ile alınır. Ben aslen Rizeliyim. Fakat samsundayım okuldan dolayı. Örnek vermek gerekirse Samsun Rize 40₺,
    Rize- Sarp sınır 15₺(Direk batuma gidiyor araçlar ama önce Rize'ye geçtim,ertesi gün batuma),Harç sınır geçiş 15₺(tek seferlik) ,Minibüs parası 5 6₺(sınırdan sonra hemen sınırdan Batuma gitmek için) , geri dönüşte en fazla otobüs binersen yine 15₺ tutar.Samsundan Batum plazaya gidiş geliş 130₺ tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 15 Ekim 2017; 22:4:25 >
  • Çok iyiymiş bilgilendirme için teşekkürler

Babamın Rize ve Trabzonda okul arkadaşları var onlara da danışaım bir de X fiyatı belli olsun Bu Batum olayı aklıma yattı bunu yapacağım bir aksllik olmazsa

aslında zaman olsa(işe yeni başladım izin sıkıntılı) Pasaport çıkartır tax freeyide Pasaort harcına verirdim http://www.pasaport.pol.tr/Sayfalar/2013harclar.aspx
  • Pasaportum var ve dediğiniz kafama yattı. iPhone X fiyatı ne zaman açıklanır acaba? Konuyu takibe aldım.
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Şuanda iki farklı yerle site ve online olarak iletişimdeyim. Kasım ayı içerisinde gelecek diye belirtiyorlar ama fiyat belli değilmiş. Benim tahminim maximum 3400 3500 GEL civarında olacaktır.
  • En kötü iphone 8 plus TR fiyatına Gürcistandan X fiyatı bekliyorum
  • Anladım hocam teşekkürler, İstanbul'dan kalkıp Batum'a gitmek biraz zor ama bakalım.
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Eğer fiyatlar ucuz olursa ki inşallah olur. Ben size her türlü yardımcı olmaya çalışırım.Birazcıkta gezmek olarak düşünün. Stress atarsınız tatil gibi gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 21 Ekim 2017; 20:56:0 >
  • Çok teşekkür ederim hocam, umarım bir güzellik olur da ucuza alabiliriz.
  • Bir up atayım belki bir yararımız olur millet görür.
  • Hiç bir artısı kalmadı Batum'dan almanın. Batum'da bir arkadaşım var, fiyat sormuştum 2 hafta önce. Dün 64GB'lık iPhone X versiyonunun 4495 Lari olacağını söyledi. Şuan güncel olarak 1 Lari 1,55TL yapıyor.
  • Mustafa kullanıcısına yanıt
    4495 olamaz ya, hayallerim suya düşer. TR'den daha pahalıya gelir ki zannetmiyorum. Son 2 günde 50 GEL (Lari) zam geldi iPhone'lara. iPhone 8 plus 2600 lari satılırken iPhone X 4495 olacağını hiç sanmıyorum. Çünkü Gürcistanda 1 dolar 2.6 lariya tekabül ediyor. 799 dolarlık cihaz saf olarak 2077lari yapıyor ve vergiyle 2600 lari'ye satılıyor. 1000 dolarlık ürün. 2600GEL olarak girer. %25 vergi koysalar bile 3250 lari ediyor. Benim düşüncem 3500 GEL 'i diyorum. Ben sürekli oranın teknoloji mağazalarıyla görüşüyorum, bu hafta içerisinde iPhone X geleceğini ama fiyatını gelince belirleyeceklerini söylediler, suan belli değilmiş. Arkadaşınız nereden öğrendi? iPhone X bekliyorum, gidip 8 plus aldırmayın :/

Güncel olarakta 1 lari=1.46 da hocam 1.55 hiç çıkmadı bugünlerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 1 Kasım 2017; 18:9:11 >
  • hocam saygılar,
    Cazip fiyattan gelip %11 vergi iadesi olursa Batum'dan almayı planlıyorum bende. Bu hafta içinde gelecekse enteresanmış millet Amerika'da bulamamaktan korkuyor.
    Takipteyiz.
  • cem_k12 C kullanıcısına yanıt
    Her sene her iPhone için öyle diyorlar. Buda karaborsadan satanların işine geliyor. 8 plus çıktığı haftada TR'ye gelmeden önce Gürcistanda çıkmıştı ve ilk orada inceledim. %11 vergi iadesi var. Benim şahsi fikrim 256GB 8 plus 3100 küsür lari civarında, taş çatlasın 3500 lariden çıkar. Ucuz olursa almayı düşünüyorum yoksa 8 plus alacağım.iphone X 4500-4700₺ bandında olacaktır. Suanda Gürcistanda dolar dalgalanması oldugundan fiyatları belli olmadığını söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 2 Kasım 2017; 23:20:17 >
  • 📱iPhone X 64GB - 4999 GEL
    📲iPhone X 256GB - 5799 GEL

Sanırım hayaller suya düştü.
  • Ben demistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Valla morallerim bozuldu, şimdi gidip 8 plus almak zorunda kalıcam. Acaba nette 1 2 ay sonrasına bulunur mu ki 4500 4700 civarına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 3 Kasım 2017; 7:51:50 >
  • Stok sıkıntısı bittikten sonra rahat bulunur hocam. Fakat 5,000TL civarına sifir cihazlar satilirsa, TR'den alirim daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Çok haklısınız. 4500 bantlarında bulursak alınır, diğer türlü TR'den alırım kafam rahat olur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.