Şimdi Ara

Batum bütün iPhone/iPad Pro fiyatları (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.645
Cevap
138
Favori
523.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar

iPhone XR 64 gb 2399 GEL
    iPhone XR 128 gb 2555 GEL ( Fiyatları iplus firmasından alarak belirttim, daha uyguna bulunma şansı var.)

Güncel olarak kur farkımızı 0.52 den alırsak;

64 gb olan model imei kayıtsız (vergi iadesi %11 alınmış şekilde) 4106₺ ye gelecektir. Imei kayıtla beraber 1500 ekleme ile 5606 ₺ bedeli olur.

128 gb olan versiyonu aynı hesapla 4373₺ alış imei kayıtla 5873₺ gelir.

Giriş çıkış harcı 50₺ deniliyordu, gidip görme vs telefonla beraber minimum 6000₺ gidecektir.

Peki tr fiyatlarına bakalım;

Bir internet sitesinden alınan fiyata göre;

iPhone XR 64 indirimli hali 7035₺
    iPhone XR 128 indirimli hali 7699₺

Aradaki fark birinci cihaz için 1429₺, ikinci cihaz için 1826₺ dir. Kararınızı siz verin, 1500₺ imei kaydına rağmen fiyatlar bunlar....

Dip not: Hatam olması durumunda lütfen beni uyarın. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevabınız için teşekkür ederim. Benim pasaportum yok üstadum. Yeni kimlik ile giriş çıkış yapacağım. Kayut için illa pasaport gerekli midir ? Zaten her halükarda 1000 TL bin üzerinde kârım oluyor. Mantıklı bir hareket yapıyorum 128 GB olan versiyonu alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzokman -- 8 Eylül 2019; 10:27:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oguzokman kullanıcısına yanıt
    İlk mesajda güncellememi yaptım. Kayıt için illa pasaport gerekli değildir.TC Kimlik ile kayıt işlemi yapılabilir.
  • Teşekkür ederi ilgi ve alakanız için. Hayırlı günler diliyorum. Cihazı aldığım vakit buradan detayları paylaşırım.

• Son kez hocam bu cihazlar da 1 sene TR garantisi mi oluyordu

• oguzokman kullanıcısına yanıt
    Model numarasına göre evet 1 yıl global garantileri oluyor. Paylaşımlarınızı bekliyorum,buradaki arkadaşlara yol gösterici olurve yaşadıklarınızı öğrenmiş oluruz.Mağazaya gidince herşeyi sorun yardımcı oluyorlar.Unutmadan dolar cinsinden hesaplamayı unutmayın.Bazen TL'yi dolara çevirip doları lariye geçirmek avantajlı olabiliyor,her ne kadar saçma bir yöntem olarak gözüksede para paradır.
  • Yeni seri çıkacakken bekleyin derim hem eski nesilin fiyatlarında düşüş olabilir(gürcistan olarak)

• RedManetics kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum hocam. Takipteyiz zaten. Bakalım 50 dolar bile düşse benim için kardır:)

• Resmi olmayan fiyatları belirlenmiş durumda, Gürcistan fiyatlarından sonra TR fiyatlarını düşünmek istemiyorum.
  • 3 yıl sonra hat sınırlaması kalkıyor muj pasaport kaydında ? 3. yılda ikinci elde rahat rahat satabilir miyiz?
  • Geçenlerde Vatan Bilgisayar fiyatları olarak dolaşan görsellere göre PRO Max neredeyse TR satış fiyatının yarı fiyatına mal oluyor

https://twitter.com/KEnginar/status/1172565727561310208?s=20
  • ßlaCKFOX ß kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar Apple tarafından açıklanmadığı için kafasına göre fiyat belirlemişlerdir diye düşünüyorum. TR fiyatları ile arasında muhakkak avantaj farkı olacaktır ama fark bu kadar fazla olursa harç parasını 5000₺ yaparlar. Şuanda ihtimal vermiyorum. Olduki 20000₺ yaptılar kim alıcak ki? Sonunda indirime giderler.

• Max modelimiz hariç fiyatlar belirlendi.Max modelimizde belirttiğim miktarda olacaktır. iPhone 11 modelimiz TR fiyatına göre XR modelinin fiyatına denk gelmektedir. XR yerine 11 almak daha karlı duruyor.
  • En ucuz nasıl gidilir batuma Ankara’dan? iPhone XS 64 GB’den geçmek istiyorum orada satabilir miyim acaba rahatlıkla?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpier -- 20 Eylül 2019; 19:21:46 >
  • Alpier kullanıcısına yanıt
    Ankara’dan Batuma kadar direk otobusle gelebilirsiniz. Iceriye giren otobuslerde mevcut ama hic gerek yok hem zaman kaybi hemde otobusu bekler durursunuz gumrukten gecis icin. 150₺ Sarp gümrük kapısına kadar verirsiniz içeri girerkende 50₺ (Bir kerelik) olmak üzere sadece geliş 200₺ olur. Kısacası 500₺ Yol masrafınız bulunmaktadır.

Ikinci el satis yapan dukkanlar var. Fakat şöyle bir durum var Batum da XS 3297 lari. Ikinci el 2000-2500 kusur lari verdiklerini var sayiyorum. Telefon TR cihazı ise çok ucuza gider ve ayrıca tam araştırma yapmadım, bir dahaki sefer gidince onuda bakarım. Tavsiyem neredeyse 10.000₺ lik ürününüzü yurtiçinde satmanızdır.

3297 lariye %11 vergi içinde bu arada.

• Lari cinsinden bugünki fiyatlar. Ama ilk parti orda da yüksek oluyor 1 aya oturur fiyatlar.

Pro max
    4500 64gb
    5100 256gb

Pro
    4099 64gb
    4699 256gb

11
    2890 64gb
    3070 128gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnytkyz -- 20 Eylül 2019; 20:17:10 >
  • Cnytkyz C kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar için teşekkür ediyorum. Fiyatlar ilk parti olduğu için dediğiniz gibi pahalı çıkıyor ama 100-200 lari oynar diye düşünüyorum.

• Batumdan ikinci el iphone x 64 gb x alsam ne kadardır hocam?

• Alpier kullanıcısına yanıt
    Fiyatlarını bilmiyorum, yakın zamanda fırsat bulabilirsem gidip bakmayı planlıyorum ama düz mantık kurarsak 3000 GEL olan cihaz 2200-2500 GEL arası olur.Şu bir gercek ki X 2800 lari bu fiyattan daha düşük meblağ karla bize gelecektir. Daha avantajlı olur gözüküyor ama tamir görmüşmü görmemiş mi? Ne olmuş nasıl kullanılmış bilmediğimiz için problem olabilir. Gerçi şu sıralar bu ikinci el mevzusuda aklımdaydı açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Eylül 2019; 23:13:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayıp oluyor beyler

3 yıl sonra hat sınırlaması kalkıyor muj pasaport kaydında ? 3. yılda ikinci elde rahat rahat satabilir miyiz?
    mantıklı bir soru
    +1
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.